Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

DC

Značka DC oslavila v roce 2014 již dvacátou dekádu výroby a je to jedna z nejúspěšnějších firem v oblasti skateboardingu. Jestli chcete vědět, jak Ken Block a Damon Way značku založili, podívejte se na historii značky DC.

Položek: 367

ZNAČKA DC

Za zrodem firmy DC (1994) stojí Kaliforňané Damon Way a Ken Bloc. Značka DC se soustřeďuje na produkci obuvi v oblasti skateboardingu, snowboardingu, motocrossu a dalších extrémních sportů. V nabídce najdete i bohatý výběr oblečení – například DC trička, kalhoty, mikiny, plavky apod. Od roku 2004 je firma DC součástí společnosti Quiksilver.

Boty DC

Asi nejoblíbenější produkt světoznámé značky DC jsou super kvalitní, technologiemi našláplé boty DC.

Značka spolupracuje s nejlepším týmem profesionálních sportovců, kteří pomáhají DC boty zlepšovat po všech stránkách. Boty DC naopak sportovcům dávají lepší stabilitu, větší ochranu pro nohy a paty a maximální funkčnost. Jako příklad uveďme např. DGT systém, což je na různých místech různě tvrdá podrážka, která zaručuje skvělý pocit skateboardu pod nohami, maximální přilnavost a vetší ochranu pro paty. Boty DC nabízejí zkvalitnění sportovních výkonů.

Dnes už však DC boty nepoužívají pouze profesionální sportovci, ale jsou k vidění např. ve škole, v práci, prostě mezi běžnými uživateli. Kolekce bot značky nabízí kompletní řadu jak v kolekci pánské boty DC, tak boty DC dámské.

Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM