0

DC

Světoznámá značka DC Shoes se zapsala do povědomí všem od skateboardingu přes snowboarding a dalších akčních sportů. DC Shoes založil v Kalifornii v roce 1994 všem známý Ken Block spolu s Damonem Wayem. Dnes nám DC Shoes nejen boty, ale taky oblíbený snow a streetware.

Položek: 297

DC SHOES

Za zrodem firmy DC (1994) stojí Kaliforňané Damon Way a Ken Bloc. Značka DC se soustřeďuje na produkci obuvi v oblasti skateboardingu, snowboardingu, motocrossu a dalších extrémních sportů. V nabídce najdete i bohatý výběr oblečení – například DC trička, kalhoty, mikiny, plavky apod. Jako jeden ze základních kamenů své marketingové strategie DC vybudovalo prvotřídní team profesionálních skate, snow a motokross riderů, kteří jsou příkladem a posilují značku, rozvíjejí její charakteristické produkty a podporují její světoznámost. Od roku 2004 je firma DC součástí společnosti Quiksilver

Do skate teamu patří Josh Kalis, Wes Kremer, Danny way a další.

DC snow team tvoří např. Ikka Backstrom a Gabe Ferguson. 

Asi nejoblíbenější produkt světoznámé značky DC jsou kvalitní, technologiemi našláplé boty DC. Značka spolupracuje s nejlepším týmem profesionálních sportovců, kteří pomáhají DC boty zlepšovat po všech stránkách. Boty DC naopak sportovcům dávají lepší stabilitu, větší ochranu pro nohy a paty a maximální funkčnost. Jako příklad uveďme např. DGT systém, což je na různých místech různě tvrdá podrážka, která zaručuje skvělý pocit skateboardu pod nohami, maximální přilnavost a vetší ochranu pro paty. Boty DC nabízejí zkvalitnění sportovních výkonů.

Dnes už však DC boty nepoužívají pouze profesionální sportovci, ale jsou k vidění např. ve škole, v práci, prostě mezi běžnými uživateli. Kolekce bot značky nabízí kompletní řadu jak v kolekci pánské boty DC, tak boty DC dámské.