0

Batohy Aevor

Značka AEVOR začala v roce 2016 vyrábět batohy, tašky a doplňky pro váš kreativní a dynamický životní styl. Věří v dobré nápady, využívá své nadšení k jejich realizaci a inspiruje ostatní, aby následovali jejich příklad. 

Položek: 54

batohy AEVOR

Výrobky AEVOR jsou pro lidi, kteří si razí vlastní cestu. Stejně jako vy. A stejně jako oni: Každý výrobek AEVOR je vyroben odpovědnými výrobními postupy.

FILOSOFIE ZNAČKY

"Jste ambiciózní a víte, co si myslíte. To se nám líbí, protože my nejsme jiní. Získali jsme status Leader od organizace Fair Wear, která nám pomáhá zajistit, aby továrny, které používáme, byly bezpečné a dělníci využívali spravedlivé pracovní podmínky. Jako partner systému bluesign® jsme podporováni v minimalizaci dopadu na životní prostředí během celého výrobního procesu. Abychom ušetřili další zdroje, používáme svrchní tkaniny složené z 50-100 % z recyklovaných PET lahví."

PRODUKTY

"Nadšenci značky AEVOR přesně vědí, co chtějí: dostatečně flexibilní batohy a tašky pro svůj spontánní životní styl. Naším cílem je poskytnout výrobky, které přesně to dokážou. Náš designér AEVOR pracuje den co den, aby vymyslel řešení splňující všechny vaše požadavky. Rozšiřitelnost, polstrovaná přihrádka na notebook nebo nepromokavé tkaniny, každý výrobek AEVOR má řadu chytrých funkcí. S námi zůstanete připraveni na spontánní změny plánu, aniž byste se vzdali svého moderního vzhledu."

FAIR WEAR

"Usilujeme o zlepšení pracovních podmínek lidí, kteří vyrábějí produkty, jež prodáváme. Proto jsme předním členem organizace Fair Wear, která pomáhá značkám, jako jsme my, postupně dosáhnout zlepšení. Fair Wear nás povzbuzuje a podporuje, abychom spolupracovali s našimi dodavateli a zajistili, že továrny, které používáme, jsou bezpečné a pracovníci mají spravedlivé pracovní podmínky. Fair Wear spolupracuje s továrnami, dalšími značkami a dalšími zainteresovanými stranami v oboru na praktických a inovativních opatřeních, abychom společně mohli změnit oděvní průmysl."

PET RECYCLED

"Recyklace je klíčovým pilířem naší strategie udržitelnosti a slouží k minimalizaci našeho dopadu na životní prostředí při výrobě našich výrobků. Používáme tkaniny s 50% až 100% podílem recyklovaných PET lahví. Recyklace PET má dvojnásobné výhody: vzniká méně odpadu a k výrobě hotového batohu je potřeba méně přírodních zdrojů. Tím se výrazně snižuje množství nevyhnutelného znečištění životního prostředí."

BLUE SIGN

"Systém bluesign® je založen na minimalizaci dopadu na životní prostředí během celého výrobního procesu. Všechny látky a suroviny používané při výrobě jsou před zahájením výroby kontrolovány. V rámci celé společnosti v současné době odebíráme všechny naše tkaniny od partnerů systému bluesign®, a tedy od dodavatelů, kteří pokračují ve snižování emisí do ovzduší a vody a mají zavedený systém environmentálního řízení."

PFC FREE

"Od roku 2020 se nám podařilo přejít na výrobu bez PFC. PFC (perfluorované a polyfluorované chemikálie) je velká skupina chemických látek, které se nevyskytují v přírodě, a proto se dlouho rozpouštějí nebo nejsou vůbec biologicky odbouratelné. Tyto škodlivé chemické látky se díky svým nepromokavým vlastnostem často používají v textilním průmyslu, zejména u venkovních výrobků, a do našeho systému se dostávají vzduchem a vodou."

GOTS

"Nabízíme výrobky s certifikací GOTS. To platí pro všechny výrobky z naší nabídky, které jsou vyrobeny z organické bavlny. Světový standard pro ekologické textilie (GOTS) je celosvětově uznáván jako přední norma pro zpracování textilií z přírodních ekologických vláken. Pro získání certifikátu musí všichni dodavatelé, od pěstování až po hotové tričko, splňovat přísné požadavky, které zahrnují nejen ekologická, ale i sociální kritéria."

ORGANICKÁ BAVLNA

"Pro naše oblečení AEVOR používáme 100 % organickou bavlnu. To znamená, že na rozdíl od konvenční bavlny nepoužíváme žádné chemikálie ani pesticidy, které poškozují zdraví zemědělců a životní prostředí. Při zpracování organické bavlny se ve srovnání s konvenční bavlnou spotřebuje o 91 % méně vody, o 62 % méně energie a o 46 % méně CO2."

GRÜNER KNOPF

"AEVOR je držitelem certifikátu "Grüner Knopf", který uděluje nezávislé a vládní německé Spolkové ministerstvo pro hospodářskou spolupráci a rozvoj. Značka "Grüner Knopf" ověřuje, že v našich dodavatelských řetězcích uplatňujeme sociální a environmentální odpovědnost - splňujeme stanovená kritéria."