Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 207

Chcete technickou dokonalost? Chtějte batohy Dakine!

Batohy Dakine jsou vyrobeny pro co největší pohodlí a samozřejmě s ohledem na vaše zdraví. Proto jsou batohy Dakine vyrobeny se super pohodlnými, ergonomickými ramenními popruhy a polstrovanými zády, které skvěle sedí.

Každý batoh Dakine je vybaven různými technickými vychytávkami, jako je např.: polstrovaná kapsa na notebook, kapsa na brýle, pořadač na uložení dokladů, kapsa na telefon a MP3 přehrávač, u technických batohů držáky na lopatu, sondu, nebo helmu.

Batohy Dakine

Oregonská firma Dakine se již přes čtvrt století zabývá výrobou především kvalitních batohů. Každý batoh Dakine je navržen s ohledem na co nejdokonalejší funkčnost a kvalitu. Firma spolupracuje s týmem profesionálů, kteří batohy Dakine pomáhají vytvářet pro co nejlepší uplatnění v daném oboru. V kolekcích značky tak najdete snowboardový batoh Dakine (např. Dakine Heli pro), batoh na kolo (Dakine Nomad batoh), skate batoh Dakine (Varial), surfový batoh (Dakine Point) a samozřejmě školní batohy Dakine, kterých má značka nepřeberné množství.

Skateboardové batohy Dakine

Skateboardové batohy Dakine jsou klasické batohy, které mají navíc popruhy, kam můžete připnout skateboard. Mají obsah od 21l do 27l, takže skvěle poslouží i jako školní batoh. Klasické rozdělení kapes obsahuje hlavní kapsu, fleecovou kapsu na sluneční brýle, organizační kapsu a některé modely i polstrovanou kapsu na notebook.

V kategorii skate batohy můžete narazit na velmi oblíbený batoh Dakine Varial. Díky obsahu 26l je batoh Dakine Varial vhodný i pro nošení do školy. Jako každý skate batoh Dakine, tak i Varial nabízí popruhy pro uchycení skateboardu, hlavní kapsu pro uložení učebnic, organizační kapsu pro uložení dokladů, drobností a fleecovou kapsu na sluneční brýle. O pohodlné nošení se starají polstrované a ergonomicky tvarované popruhy.

Další model v této řadě je Dakine batoh Pivot. Je to menší batoh o obsahu 21l, s popruhy pro připevnění skateboardu. Hlavní kapsa nabízí dostatek prostoru pro věci na celodenní ježdění. Dále batoh Dakine Interval obsahuje organizační kapsu a postranní síťované kapsy. Dakine batoh Interval je skvělý školní batoh za super cenu!

Další batohy Dakine z kategorie skate jsou modely Covert, Team Covert, Division a Team Division. Označení Team znamená design navrhovaný některým z profi jezdců teamu Dakine.

 

Školní batohy Dakine

Jak je u značky Dakine dobrým zvykem, tak i školní batohy Dakine poskytují maximální komfort a pohodlí, které Vaše záda ocení. Díky konstrukci, která je ergonomicky tvarovaná, sedí školní batohy přesně tam kde mají a na zádech se nepohybují. Ergonomicky tvarované a polstrované ramenní popruhy a záda ještě více zpříjemňují nošení.

Školní batohy Dakine jsou navíc přehledně uspořádané, takže se v nich "neztratíte". Většinou obsahují prostornou hlavní kapsu, kapsu s pořadačem, kapsu, nebo polstrovanou přihrádku na notebook a kapsu na sluneční brýle. Některé školní batohy Dakine disponují tzv. izolační kapsou, která udrží nápoje, nebo svačinu v požadované teplotě. 

Kluci mají nejraději klučičí školní batoh Dakine Central, u něžného pohlaví pak vyhrává dámský školní batoh Dakine Prom


 

Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM