0

Batohy Dakine

Kvalitní batohy značky Dakine pro každou příležitost, včetně batohů do školy, přírody, na skateboard, snowboard nebo surf batohy. Batohy Dakine jsou zpracovány tak, aby správně fungovaly pro daný účel, pohodlně se nosily a svému majiteli dlouho sloužily.

Položek: 77

batohy Dakine

Chcete technickou dokonalost? Chtějte batohy Dakine!

Batohy Dakine jsou vyrobeny pro co největší pohodlí a samozřejmě s ohledem na vaše zdraví. Proto jsou batohy Dakine vyrobeny se super pohodlnými, ergonomickými ramenními popruhy a polstrovanými zády, které skvěle sedí.

Každý batoh Dakine je vybaven různými technickými vychytávkami jako např. polstrovaná kapsa na notebook, kapsa na brýle, pořadač na uložení dokladů, u technických batohů držáky na lopatu, sondu nebo helmu.

Havajská firma Dakine se zabývá výrobou především kvalitních batohů již od roku 1979. Každý batoh Dakine je navržen s ohledem na co nejdokonalejší funkčnost a kvalitu. Firma spolupracuje s týmem profesionálů, kteří batohy Dakine pomáhají vytvářet pro co nejlepší uplatnění v daném oboru. V kolekcích značky tak najdete snowboardový batoh Dakinebatoh na koloskate batoh Dakinesurfový batoh a samozřejmě školní batohy Dakine.

Skateboardové batohy Dakine jsou klasické batohy, které mají navíc popruhy k připnoutí skateboardu. Mají obsah od 21l do 27l, takže skvěle poslouží i jako školní batoh. Klasické rozdělení kapes obsahuje hlavní kapsu, fleecovou kapsu na sluneční brýle, organizační kapsu a některé modely i polstrovanou kapsu na notebook.

Jak je u značky Dakine dobrým zvykem, tak i školní batohy Dakine poskytují maximální komfort a pohodlí, které Vaše záda ocení. Díky konstrukci, která je ergonomicky tvarovaná, sedí školní batohy přesně tam kde mají a na zádech se nepohybují. Ergonomicky tvarované a polstrované ramenní popruhy a záda ještě více zpříjemňují nošení.

Školní batohy Dakine jsou navíc přehledně uspořádané, takže se v nich "neztratíte". Většinou obsahují prostornou hlavní kapsu, kapsu s pořadačem, polstrovanou přihrádku na notebook a kapsu na sluneční brýle. Některé školní batohy Dakine disponují tzv. izolační kapsou, která udrží nápoje nebo svačinu v požadované teplotě.