Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Způsoby a ceny dopravy

PPL Česká pošta Osobní převzetí Kurýrní služba  - Boardstar (pouze Praha)

Do dvou pracovních dnů od potvrzení objednávky

(Zboží ze skladu Represent – 5-7 dní)

Do dvou pracovních dnů od potvrzení objednávky

(Zboží ze skladu Represent – 5-7 dní)

Ihned po potvrzení objednávky

na daném obchodě

Při potvrzení objednávky do 9 hodin, dodání tentýž den. Od 9 hodin následující pracovní den.

(Zboží ze skladu Represent – 5-7 dní)

Nad 2.500 Kč doprava zdarma Nad 2.500 Kč doprava zdarma až 20% sleva na prodejně Nad 3.000 Kč doprava zdarma
110 Kč 110 Kč zdarma 139 KčPPL
Jakmile potvrdíte objednávku zboží, uloží se do naší databáze a na Váš email bude zasláno potvrzení objednávky a shrnutí jejího obsahu. Vaše objednávka bude zpravidla připravena k odeslání následující pracovní den po objednání, u externích skladů den následující.

Další krok je předávka zboží firmě PPL, o které budete ihned informováni. Na Vaší emailovou adresu dojde potvrzení předání, cena zboží i s poštovným, Vámi vybraný způsob dodání a 11místné číslo zásilky. Díky tomuto číslu můžete na webu PPL kontrolovat, kde se Vámi objednané zboží právě nachází.

Dopravní firma PPL doručuje zásilky pouze během pracovních dnů, a to v době od 8 do 18 hodin(u večerního dodání v době od 17 do 21 hodin). Jestliže nebudete doma, pak se firma PPL prostřednictvím jejich řidiče pokusí o doručení další pracovní den.

Zásilku očekávejte během 3 dnů od odeslání objednávky, kurýr Vás v den doručení kontaktuje a domluví se s Vámi na čase doručení, případně potvrdí výši dobírky. (Jestliže jste neplatili on-line platební kartou.)

Jestliže u nás nakoupíte nad 2500 Kč, máte možnost bezplatně využít PPL.

 

PPL Soukromá adresa

 • celostátní expresní přeprava balíkových zásilek na soukromé adresy (B2C doručení)
 • proaktivní komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič před doručením kontaktuje příjemce tak, aby došlo k souladu potřeb obou subjektů
 • maximální hmotnost zásilky 50 kg
 • maximální délka zásilky (nejdelší strana) 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky maximálně 300 cm
 • standardní doručení následující pracovní den 8:00 – 18:00 hod.
 • ve vybraných lokalitách možnost výběru z denního (8:00 – 18:00 hod.) nebo večerního doručení (17:00 - 21:00 hod.) – večerní doručení je možné pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete zde
 • pojištění do hodnoty 50 000 Kč v ceně přepravného a možnost dalšího připojištění (více info zde)
 • možnost objednat svoz i doručení zásilky na libovolnou adresu
 • možnost zaslat zásilku na dobírku nebo kombinace s produktem Dokumenty zpět(veškeré dokumenty, které musí být podepsány příjemcem a následně zaslány zpět na adresu zasílatele = vhodné např. pro smlouvy)
 • možnost inkasa dobírky (platební kartou nebo v hotovosti)

PPL Sobotní dodání

Společnost PPL nabízí u zásilek podaných v pátek možnost sobotního doručení. Pokud zvolíte sobotní dodání,  odešleme zásilku následující pátek a následující sobotu bude doručena(např. objednáte ve středu, pošleme v pátek a PPL v sobotu doručí, pozor: objednáte-li v pátek, zásilka bude expedována následující pátek)

Sledování zásilky
Po předání Vámi objednaného zboží firmě PPL dostanete e-mail s potvrzením předávky a s 11-ti místným číslem zásilky. Toto číslo zadejte na webové stránky PPL, pak můžete neustále kontrolovat pohyb objednaného zboží.

Převzetí a reklamace
Ihned po příjezdu kurýra firmy PPL se ujistěte, že je obal objednaného zboží v pořádku. V opačném případě má kurýr povinnost tuto vadu oficiálně zaznamenat do přepravního listu, až pak můžete převzít zásilku. Zboží uvnitř zkontrolujte po odjezdu kurýra a v případě jakékoli vady kontaktujte přepravní firmu PPL prostřednictvím čísla zásilky. Poškozené zboží musíte nahlásit do 72 hodin po jeho převzetí, pak máte právo na sepsání zápisu o škodě.

Poštovné při zasílání do ČR  – PPL
Poštovné v případě dodání zboží prostřednictvím firmy PPL  je 110 Kč. V případě nákupu nad 900 Kč poštovné neplatíte.

 

Poštovné při zasílání na Slovensko  – PPL Slovensko
Poštovné v případě dodání zboží prostřednictvím firmy PPL  je 215 Kč. V případě nákupu nad 2000 Kč / 100 EUR poštovné neplatíte. Bankovní spojení pro platby ze Slovenska: Banka ČSOB a.s. , SWIFT: CEKOCZPP, CZIBAN: CZ86 0300 0000 0002 1470 0571

Poštovné při zasílání do EU (mimo ČR a Slovensko) – Různí dopravci
Dopravní společnosti PPL a DHL můžete využít i v případě, že chcete zásilku doručit mimo území České republiky a Slovenska. Pak se poštovné liší podle cílové destinace, většinou se pohybuje kolem částky 500 Kč / 20 EUR. 

Poštovné při zasílání mimo EU
Dopravní společnosti PPL a DHL můžete využít i v případě, že chcete zásilku doručit mimo země EU. Pak se poštovné liší podle cílové destinace, většinou se pohybuje kolem částky 2000 Kč / 80 EUR.


Česká pošta
V případě platby při převzetí činí poštovné 110 Kč, částku platíte při převzetí zboží. Jestliže používáte platební kartu, pak poštovné činí 110 Kč a částku platíte při objednávce zboží.

Doručení zásilky očekávejte nejpozději do 3 pracovních dnů. Jestliže v okamžiku doručení nebudete doma, bude objednávka odvezena na nejbližší poštu a ve schránce naleznete písemné vyzvání k vyzvednutí zásilky. Počínaje tímto okamžikem máte jeden týden na vyzvednutí zboží, v opačném případě bude zásilka odeslána zpět a Vaše objednávka bude zrušena. U objednávek z mimopražských obchodů, je termín dodání o den delší, oproti dodání z pražských obchodů.

Jestliže nás kontaktujete, můžeme obnovit zrušenou objednávku a zboží poslat podruhé. V případě jakýchkoli dotazů či problémů se obraťte na zákaznický servis (proklik na kontakty).

Jestliže u nás nakoupíte nad 2.500, máte možnost bezplatně využít Českou Poštu.

Kurýrní servis – Boardstar
Tuto službu můžete využívat pouze na území Prahy, umožňuje nejrychlejší doručení zásilky. Jestliže byla Vaše objednávka přijata do 9 hodin, pak se k Vám zásilka dostane ten samý den. Jestliže byla objednávka přijata až po 9:00, bude Vám zboží doručeno nejpozději druhý pracovní den. Zboží z mimopražských obchodů a skladu Represent – dodání o den déle.

Cena kurýra činí 139 Kč.

Jestliže u nás nakoupíte nad 3.000 Kč, máte možnost bezplatně využít kurýrní servis.


Zásilkovna
Jakmile potvrdíte objednávku zboží, uloží se do naší databáze a na Váš email bude zasláno potvrzení objednávky a shrnutí jejího obsahu. Vaše objednávka bude zpravidla připravena k odeslání následující pracovní den po objednání, u externích skladů 2.-5. den.

Další krok je předávka zboží firmě Zásilkovna, o které budete ihned informováni. Na Vaší emailovou adresu dojde potvrzení předání, cena zboží i s poštovným, Vámi vybraný způsob dodání a 11místné číslo zásilky. Díky tomuto číslu můžete na webu zasilkovna.cz kontrolovat, kde se Vámi objednané zboží právě nachází. Předpokládaný termín dodání na vybranou zásilkovnu je 3-5 dní.

Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem.
Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Jestliže u nás nakoupíte nad 2 500 Kč, máte možnost bezplatně využít Zásilkovnu.

Parametry standardních zásilek

 • Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
 • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
 • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
 • Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm
 • Maximální výše dobírky: 20 000 Kč
 • Ze standardních zásilek jsou automaticky vyloučeny z přepravy všechny zásilky odporujícím obchodním podmínkám a budou zaslány jiným dopravcem(PPL, ČP)


GEIS
Jakmile potvrdíte objednávku zboží, uloží se do naší databáze a na Váš email bude zasláno potvrzení objednávky a shrnutí jejího obsahu. Vaše objednávka bude zpravidla připravena k odeslání následující pracovní den po objednání, u externích skladů den následující.

Další krok je předávka zboží firmě GEIS, o které budete ihned informováni. Na Vaší emailovou adresu dojde potvrzení předání, cena zboží i s poštovným, Vámi vybraný způsob dodání a 11místné číslo zásilky. Díky tomuto číslu můžete na webu GEIS kontrolovat, kde se Vámi objednané zboží právě nachází.

Dopravní firma GEIS doručuje zásilky pouze během pracovních dnů, a to v době od 8 do 18 hodin(u večerního dodání v době od 17 do 21 hodin). Jestliže nebudete doma, pak se firma GEIS prostřednictvím jejich řidiče pokusí o doručení další pracovní den.

Zásilku očekávejte během 3 dnů od odeslání objednávky, kurýr Vás v den doručení kontaktuje a domluví se s Vámi na čase doručení, případně potvrdí výši dobírky. (Jestliže jste neplatili on-line platební kartou.)

Jestliže u nás nakoupíte nad 900 Kč, máte možnost bezplatně využít GEIS.


Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Novinky Carhartt WIP Tady!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM