Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Způsoby a ceny dopravy


DPD CZ PPL Česká pošta   Osobní převzetí Kurýrní služba  - Boardstar (pouze Praha) PPL- Slovensko

Do dvou pracovních dnů od odeslání objednávky

(Zboží z externích skladů – 5-7 dní)

Do dvou pracovních dnů od odeslání objednávky

(Zboží z externích skladů – 5-7 dní)

Do dvou pracovních dnů od odeslání objednávky

(Zboží z externích skladů – 5-7 dní)

 

Ihned po potvrzení objednávky

na daném obchodě

Při potvrzení objednávky do 9 hodin, dodání tentýž den. Od 9 hodin následující pracovní den.

(Zboží z externích skladů – 5-7 dní)

 

Nad 900 Kč doprava zdarma Nad 2.500 Kč doprava zdarma Nad 2.500 Kč doprava zdarma   až 20% sleva na prodejně Nad 3.000 Kč doprava zdarma Nad 2.500 Kč doprava zdarma
89 Kč 110 Kč 95 Kč   zdarma 139 Kč 215 KčPPL
Jakmile potvrdíte objednávku zboží, uloží se do naší databáze a na Váš email bude zasláno potvrzení objednávky a shrnutí jejího obsahu. Vaše objednávka bude zpravidla připravena k odeslání následující pracovní den po objednání, u externích skladů po obdržení zboží z externího skladu.

Další krok je předávka zboží firmě PPL, o které budete ihned informováni. Na Vaší emailovou adresu dojde potvrzení předání, cena zboží i s poštovným, Vámi vybraný způsob dodání a 11místné číslo zásilky. Díky tomuto číslu můžete na webu PPL kontrolovat, kde se Vámi objednané zboží právě nachází.

Dopravní firma PPL doručuje zásilky pouze během pracovních dnů, a to v době od 8 do 18 hodin(u večerního dodání v době od 17 do 21 hodin). Jestliže nebudete doma, pak se firma PPL prostřednictvím jejich řidiče pokusí o doručení další pracovní den.

Zásilku očekávejte během 3 dnů od odeslání objednávky, kurýr Vás v den doručení kontaktuje a domluví se s Vámi na čase doručení, případně potvrdí výši dobírky. (Jestliže jste neplatili on-line platební kartou.)

Jestliže u nás nakoupíte nad 2500 Kč, máte možnost bezplatně využít PPL.

 

PPL Soukromá adresa

  • celostátní expresní přeprava balíkových zásilek na soukromé adresy (B2C doručení)
  • proaktivní komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič před doručením kontaktuje příjemce tak, aby došlo k souladu potřeb obou subjektů
  • maximální hmotnost zásilky 50 kg
  • maximální délka zásilky (nejdelší strana) 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky maximálně 300 cm
  • standardní doručení následující pracovní den 8:00 – 18:00 hod.
  • ve vybraných lokalitách možnost výběru z denního (8:00 – 18:00 hod.) nebo večerního doručení (17:00 - 21:00 hod.) – večerní doručení je možné pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete zde
  • pojištění do hodnoty 50 000 Kč v ceně přepravného a možnost dalšího připojištění (více info zde)
  • možnost objednat svoz i doručení zásilky na libovolnou adresu
  • možnost zaslat zásilku na dobírku nebo kombinace s produktem Dokumenty zpět(veškeré dokumenty, které musí být podepsány příjemcem a následně zaslány zpět na adresu zasílatele = vhodné např. pro smlouvy)
  • možnost inkasa dobírky (platební kartou nebo v hotovosti)

 

Sledování zásilky
Po předání Vámi objednaného zboží firmě PPL dostanete e-mail s potvrzením předávky a s 11-ti místným číslem zásilky. Toto číslo zadejte na webové stránky PPL, pak můžete neustále kontrolovat pohyb objednaného zboží.

Převzetí a reklamace
Ihned po příjezdu kurýra firmy PPL se ujistěte, že je obal objednaného zboží v pořádku. V opačném případě má kurýr povinnost tuto vadu oficiálně zaznamenat do přepravního listu, až pak můžete převzít zásilku. Zboží uvnitř zkontrolujte po odjezdu kurýra a v případě jakékoli vady kontaktujte přepravní firmu PPL prostřednictvím čísla zásilky. Poškozené zboží musíte nahlásit do 72 hodin po jeho převzetí, pak máte právo na sepsání zápisu o škodě.

Poštovné při zasílání do ČR  – PPL
Poštovné v případě dodání zboží prostřednictvím firmy PPL  je 110 Kč. V případě nákupu nad 2500 Kč poštovné neplatíte.

 

 

Poštovné při zasílání na Slovensko  – PPL Slovensko
Poštovné v případě dodání zboží prostřednictvím firmy PPL  je 215 Kč. V případě nákupu nad 2500 Kč / 100 EUR poštovné neplatíte. Bankovní spojení pro platby ze Slovenska: Banka ČSOB a.s. , SWIFT: CEKOCZPP, CZIBAN: CZ86 0300 0000 0002 1470 0571

Poštovné při zasílání do EU (mimo ČR a Slovensko) – Různí dopravci
Dopravní společnosti PPL a DHL můžete využít i v případě, že chcete zásilku doručit mimo území České republiky a Slovenska. Pak se poštovné liší podle cílové destinace, většinou se pohybuje kolem částky 500 Kč / 20 EUR. 

Poštovné při zasílání mimo EU
Dopravní společnosti PPL a DHL můžete využít i v případě, že chcete zásilku doručit mimo země EU. Pak se poštovné liší podle cílové destinace, většinou se pohybuje kolem částky 2000 Kč / 80 EUR.


Česká pošta
V případě platby při převzetí činí poštovné 95 Kč (Balík do ruky), částku platíte při převzetí zboží. Jestliže používáte platební kartu, pak poštovné činí 95 Kč a částku platíte při objednávce zboží.

Alternativně můžete využít služby Balík na poštu za 89 Kč (zdarma na objednávky nad 2 500 Kč) nebo Balík do balíkovny za 59 Kč (zdarna na objednávky nad 900 Kč).

Doručení zásilky očekávejte zpravidla do 3 pracovních dnů. Jestliže v okamžiku doručení nebudete doma, bude objednávka odvezena na nejbližší poštu a ve schránce naleznete písemné vyzvání k vyzvednutí zásilky. Počínaje tímto okamžikem máte jeden týden na vyzvednutí zboží, v opačném případě bude zásilka odeslána zpět a Vaše objednávka bude zrušena.

Jestliže nás kontaktujete, můžeme obnovit zrušenou objednávku a zboží poslat podruhé. V případě jakýchkoli dotazů či problémů se obraťte na zákaznický servis (proklik na kontakty).

Jestliže u nás nakoupíte nad 1 500 Kč, máte možnost bezplatně využít Českou Poštu (varianta Balík do balíkovny). U ostatních variant platí doprava zdarma pro objednávky nad 2 500 Kč.

Kurýrní servis – Boardstar - dočasně nenabízíme
Tuto službu můžete využívat pouze na území Prahy, umožňuje nejrychlejší doručení zásilky. Jestliže byla Vaše objednávka přijata do 9 hodin, pak se k Vám zásilka dostane ten samý den. Jestliže byla objednávka přijata až po 9:00, bude Vám zboží doručeno nejpozději druhý pracovní den. Zboží z mimopražských obchodů a skladu Represent – dodání o den déle.

Cena kurýra činí 139 Kč.

Jestliže u nás nakoupíte nad 3.000 Kč, máte možnost bezplatně využít kurýrní servis.

 


DPD
Jakmile potvrdíte objednávku zboží, uloží se do naší databáze a na Váš email bude zasláno potvrzení objednávky a shrnutí jejího obsahu. Vaše objednávka bude zpravidla připravena k odeslání následující pracovní den po objednání, u externích skladů po obdržení zboží z externího skladu.

Další krok je předávka zboží firmě DPD, o které budete ihned informováni. Na Vaší emailovou adresu dojde potvrzení předání, cena zboží i s poštovným, Vámi vybraný způsob dodání a 11místné číslo zásilky. Díky tomuto číslu můžete na webu DPD kontrolovat, kde se Vámi objednané zboží právě nachází.

Dopravní firma DPD doručuje zásilky pouze během pracovních dnů, a to v době od 8 do 18 hodin (u večerního dodání v době od 17 do 21 hodin). Jestliže nebudete doma, pak se firma DPD prostřednictvím jejich řidiče pokusí o doručení další pracovní den.

Zásilku očekávejte během 3 dnů od odeslání objednávky, kurýr Vás v den doručení kontaktuje a domluví se s Vámi na čase doručení, případně potvrdí výši dobírky. (Jestliže jste neplatili on-line platební kartou.)

 

Jestliže u nás nakoupíte nad 1 500 Kč, máte možnost bezplatně využít DPD.


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM