Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Boty Etnies

Stejně jako ostatní boty, jsou i boty Etnies uváděny v US a EU číslování. Pro převod na UK číslování se podívejte na tabulku velikostí dané značky, kterou najdete pod fotografií produktu.

Položek: 131

ETNIES BOTY

Značka Etnies byla založena již v roce 1986 a od té doby se stala ikonou ve výrobě skate obuviSkate boty Etnies nabízejí neuvěřitelnou přilnavost, cítění skateboardu pod nohami a skvělou ochranu pro paty. Etnies boty jsou opatřeny technologiemi, které zajišťují vše potřebné pro skateboardisty. V současné době nenabízí značka pouze skate boty, ale v jejich kolekcích narazíte i na street boty Etnies, které si neustále získávají více a více příznivců. Pro slečny jsou pak připraveny boty dámské Etnies, které si svou popularitu udržují díky skvělým barevným kombinacím. Etnies nabízí boty jak na sport, tak ke klasickému užití.

 

Etnies historie

Značka Etnies byla založena ve Francii v roce 1986.

Značka původně nesla jméno Etnics (od slova ethnic), což byla poklona skateboardové subkultuře. Kvůli problémům se zákonem byla nakonec přejmenovaná na Etnies. Později se přestěhovala do Spojených států a nyní má sídlo v Lake Forest v Kalifornii.

Je to cenově dostupná značka, která nabízí Etnies boty na skateboard a oblečení Etnies inspirované právě skateboardingem. 

Oblečení a boty Etnies

Boty Etnies jsou optimální kombinací technologií, kvalitních materiálů a velmi příznivé ceny. Ve svém hledáčku je mají jak skateboardisté, tak vyznavači dalších adrenalinových sportů, ale i běžní uživatelé. Dostat můžete pánské, i dámské boty Etnies

Velké popularitě se těší také mikiny, nebo trička Etnies, která nesou typické designy značky, vytvořené na základě pohodového a uvolněného stylu adrenalinových sportů.

Jak mezi skateboardisty, tak mezi běžnými uživateli jsou také populární kšiltovky Etnies, které v létě slouží jako stylová ochrana před slunečním zářením.

No a pro celoroční nošení jsou tady street bundy Etnies, které jsou ideální za sychravého počasí.

Značka Etnies má také vynikající skate team, kam patří např. Ryan Sheckler, nebo Leo Romero...

 

Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM