0

Boty Etnies

Ať už sháníš street boty nebo boty na skateboard, značka Etnies ti nabízí obojí. Nabízíme pro modely jako Chris Joslin nebo Marana (Ryan Sheckler) s Michelin podrážkou, ale i oblíbené street modely.

Položek: 135

ETNIES BOTY

Značka Etnies byla založena již v roce 1986 a od té doby se stala ikonou ve výrobě bot na skateboardSkate boty Etnies nabízejí neuvěřitelnou přilnavost, cítění skateboardu pod nohami a skvělou ochranu pro paty. Etnies boty jsou vylepšeny technologiemi, které zajišťují vše potřebné pro skateboardisty. V současné době nenabízí značka pouze skate boty, ale v jejich kolekcích narazíte i na street boty Etnies, které si neustále získávají více a více příznivců. Pro slečny jsou pak připraveny boty dámské Etnies, které si svou popularitu udržují díky skvělým barevným kombinacím. Etnies nabízí boty jak na sport, tak ke klasickému užití.

Etnies historie

Značka Etnies byla založena ve Francii v roce 1986.

Značka původně nesla jméno Etnics (od slova ethnic), což byla poklona skateboardové subkultuře. Kvůli problémům se zákonem byla nakonec přejmenovaná na Etnies. Později se přestěhovala do Spojených států a nyní má sídlo v Lake Forest v Kalifornii.

Značka nabízí Etnies boty na skateboard a oblečení Etnies inspirované právě skateboardingem. 

Velké popularitě se těší také mikiny nebo trička Etnies, která nesou typické designy značky, vytvořené na základě pohodového a uvolněného stylu adrenalinových sportů.

Jak mezi skateboardisty, tak mezi běžnými uživateli jsou také populární kšiltovky Etnies, které v létě slouží jako stylová ochrana před slunečním zářením.

No a pro celoroční nošení jsou tady street bundy Etnies, které jsou ideální za sychravého počasí.

Značka Etnies má také vynikající skate team, kam patří např. Ryan Sheckler nebo Leo Romero...