Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Českej pohár & souboj skateshopů: Jak nás reprezenzovali David Luu a spol.?

  Českej pohár & souboj skateshopů: Jak nás reprezenzovali David Luu a spol.?

  20.08.2019 39 0

  Dva dny, dva skejtový závody. Úspěchy i zklamání, radost i nasranost. Ale hlavně tuna srandy, kterou se podařilo zachytit i na video. Jeden srpnovej víkend ze života kočovnejch riderů jménem David Luu a Mark Zuris. Dej si náš poslední blog & vlog v jednom a zjisti, jak se tahle nerozlučná dvojak popasovala s čestnym úkolem – reprezentovat nás na souboji českejch skateshopů.

  Celý článek
 • Bush se na Stalinu potkal s gangem Paula Rodrigueze!

  Bush se na Stalinu potkal s gangem Paula Rodrigueze!

  20.08.2019 32 0

  Náš explorer Bush ve 12. dílem svýho řádění vyrazil do jedný z nejvíc fav pražskejch skate lokací. Ale protože ji všichni dobře známe, nebylo třeba tenhle spot představovat. Začátkem srpna tam totiž přistála i parta, která si řiká Primitive team. Kromě toho, že v ní najdeš takový střelce jako Paul Rodriguez nebo Carlos Ribeiro, si bere svůj název od jednoho z našich fav brandů. Takže je ti asi jasný, že na týhle akci Bush nemohl chybět.

  Celý článek
 • Back2School: vrať se tělem, ale mysl nech s novym vybavením dál na prázdninách

  Back2School: vrať se tělem, ale mysl nech s novym vybavením dál na prázdninách

  12.08.2019 140 0

  Jen jsme se párkrát vyspali (a párkrát taky ne) a už je konec. Prázdniny, na který jsme se už od září těšili, přišly tak pomalu, ale odešly tak rychle, že nám přijde, že jsme si je ani nestihli užít. Ostatně stejně jako rok předtím a ten ještě předtím... A jak si tentokrát tenhle tvrdej návrat zjednodušit? Novym batohem, Vanskama, penálem nebo třeba hodinkama.

  Celý článek
 • Výhra pro tvůj outfit: Styl, pohodlí a retro

  Výhra pro tvůj outfit: Styl, pohodlí a retro

  07.08.2019 106 0

  Každá nová várka, kterou naplníme nejdřív naše sklady a potom vaše šatníky, nás naplňuje vítězoslavnym pocitem. A když se jedná o takhle ikonickej brand, je ten feelin ještě několikanásobně větší. Na svý si přijdou jak obě pohlaví, tak milovníci trendů i starý školy. A k tomu všemu najdeš některý z novinek rovnou zlevněný, protože letní výprodej. Takže rovnou k věci, představujeme novinky od Champion!

  Celý článek
 • Brutální východoněmecká jízda: Spoty á la vesmír, Barcelona a minulý století

  Brutální východoněmecká jízda: Spoty á la vesmír, Barcelona a minulý století

  05.08.2019 73 0

  V tomhle vesmíru existujou určitý jistoty. A jednou z nic je ta, že našeho explorera Bushe najdeš pokaždý s prknem pod nohama, v ruce nebo kdekoliv jinde v jeho absolutní blízkosti. Tentokrát si zabalil svoji fošnu, vyrazil do východního Německa (čti na západ od Aše) a kromě 6 projetejch spotů se přimotal i na mistrovství světa ve fingerboardingu. A jak už je jeho dobrym zvykem, sepsal pro tebe pořádně tučnej report.

  Celý článek
 • Potop se do hlubin slev a vylov si tu, co ti bude nejvíc slušet

  Potop se do hlubin slev a vylov si tu, co ti bude nejvíc slušet

  02.08.2019 306 0

  Říká se, že všeho moc je příliš. No ale zkus si to říct, když vyhlásíme výprodej a najednou se před tebou otevře víc než dva tisíce kusů triček, kraťas, mikin a kšiltů, který na tebe házej smyslný pohledy a lákaj tě až na 50% slevy! Jako fakt! Pořád si budeš říkat, že všeho moc je příliš?

  Celý článek
 • Skejtový závody, jaký svět (málem) neviděl

  Skejtový závody, jaký svět (málem) neviděl

  31.07.2019 52 0

  Náš support nedáváme jen tak někomu. Ale když už se pro to rozhodneme, stojíme za nim, i kdyby mu měli pod kolečka padat trakaře. A přesně to se odehrálo v Hlinsku, kde místní riders už nějakej ten pátek pořádaj hodně sympatický závody. A i když počasí nebylo ani trochu skate-friendly, nikomu z účastníků to nezabránilo ve 100% užití týhle akce. Ostatně se můžeš přesvědčit sám/a, stačí nepřestávat číst. 

  Celý článek
 • Novej WEAR TEST: Slipony s fajfkou na boku

  Novej WEAR TEST: Slipony s fajfkou na boku

  23.07.2019 445 0

  Zatimco ostatní shopy v letnim horku vegetujou a zmůžou se maximálně na nějakej ten výprodej zimního zboží, nás prázdniny ani vedro nezastaví. Takže jsme pro tebe rozjeli novou sérii wear testů, kterou bude mít pod palcem (u nohy) pražskej rider Michal Suchopár. V prvnim díle si posvítil na Nike Janoski, konkrétně jejich slip-on verzi. Vklouzneš s nám do nový éry wear testů? 

  Celý článek
 • Bush se vydal na Mystic sk8 cup zjistit, jakej trik byl nejlepší

  Bush se vydal na Mystic sk8 cup zjistit, jakej trik byl nejlepší

  15.07.2019 149 0

  Koncem června se na pražskym ostrově Štvanice konal už 25. ročník fesťáku Mystic sk8 cup. Tři dny na něm víc než 150 borců s prknama ukazovalo svoje skilly a náš drahej Bush se tam šel podívat, aby vám mohl říct, kdo byl nejlepší, jaká tam byla atmoška a jakej trik uchvátil porotu nejvíc.

  Celý článek
 • Horký zboží na skladě! Thrasher představuje nový kousky

  Horký zboží na skladě! Thrasher představuje nový kousky

  15.07.2019 491 0

  Na některejch značkách pracujou designéři měsíce nebo dokonce roky. To u Thrasheru se s přehnanou snahou nepotkáte, protože když máte už zezačátku něco skvělýho, žádnejm návrhářům s rýsovacím prknem a šitíčkem v ruce měsíce platit nepotřebujete. Prostě to vznikne tak nějak samo a šíří se to jako lavina. V tomhle případě, uhm… zapálená lavina.

  Celý článek

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM