Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • THE NATURAL SELECTION TOUR

  28.01.2022 10

  Unikátní závod je zpět a online!  

  Celý článek
 • O 30% LEHČÍ BATOHY!

  10.01.2022 264

  Někdy v počátcích lidstva došlo k prozření, že se břemena nesou mnohem lépe na zádech než v náručí. Od té doby vznikla celá plejáda obskurních nůší, tlumoků a toren, které sloužily potřebám tehdejších lidí a dnes jim neřekneme jinak než batoh. Slouží člověku městskému i horskému a výletnímu, či jejich kombinaci a jak praví staré rčení: “Není nad poctivej ruksak.” Na našem serveru jich nyní naleznete desítky, ne-li stovky, s příjemnou třiceti procentní slevou. Pokud se vám tedy doma valí potrhané plátěnky, či zdecimované bágly, je čas na pořádný upgrade. 

   

  Celý článek
 • 22% SLEVA V ROCE 2022

  03.01.2022 160

  Šupina pod talířem nezabrala? Nevadí, naše speciální slevy zanechají váš pytel krejcarů v úctyhodném stavu – stačí se pozorněji mrknout na naše stránky. Nové akcičky na vybrané značky a výrobky určitě zaujmou. 

  Celý článek
 • ŘÁDNÁ PORCE NOVINEK DO NOVÉHO ROKU

  27.12.2021 287

  Svátky pomalu minuly, ale zima své poslední slovo zdaleka neřekla. Vleky neúnavně kmitají a přes veškeré emoční výkyvy počasí to vypadá na dobré podmínky pro zimní sporty. Ať už se jedná o tour de pub promrzlými ulicemi, či svobodný freeride v zapadlých pohořích, u nás seženete vše potřebné. Ba co víc, do naší nabídky dorazila hromada neokoukaných kousků pro tuto sezónu. 

  Celý článek
 • TŘI KOUSKY POD STROMEČEK, KTERÉ ZARUČENĚ POTĚŠÍ

  22.12.2021 187

  Pokud ještě nemáte všechny dárky, tak při osobním převzetí to s Boardstarem ještě stihnete. Vánocím se člověk zkrátka nevyhne. I zarytým cynikům srdíčko poskočí při vůni cukroví. Anebo, když v krbu zapraská oheň a reproduktory produkují proflákle, mnohdy sentimentální, vánoční písně a pak přijde ježíšek. Pojďme si říct, co by v jeho ruksaku rozhodně nemělo chybět. 

  Celý článek
 • PĚT PRKEN NA TUHLE SNOWBOARDOVOU SEZÓNU

  14.12.2021 285

  Zima se již vkrádá do ulic a situace bez svařeného vína z oblíbeného vánočního trhu je bezmála tragická. Co však dělat s nově nabytým volným časem, který bychom jinak strávili u punče? Vezměte život do svých rukou a dejte šanci snowboardingu, neboť se jedna lyže ovládá lépe než dvě. Abychom vám ulehčili od trpkého rozhodovacího procesu, připravili jsme pro vás seznam pěti výborných univerzálních prken na letošní sezónu.

  Celý článek
 • BLACK FRIDAY NA BOARDSTAR.CZ

  21.11.2021 591

  Právě nastal ten čas v roce, kdy si při nákupu produktů, tvých oblíbených značek, nemusíš sahat hluboko do kapsy. Udělej radost sobě nebo blízkým a nakup u nás na Boardstaru dárky na Vánoce. Levnější už to nebude!

   

  Celý článek
 • PLAN B SKATEBOARDS: ZPÁTKY DO HISTORIE

  26.10.2021 266

  Plan B Skateboards je kalifornská společnost, sídlící v San Diegu, zaměřující se na prvotřídní skateboardové zboží a oblečení. Povědomí ve světě si však získali především díky zastupování známých skaterských jedniček - Rodney Mullen, Steve Rocco, Mike Carroll - již od počátku devadesátých let. 

  Celý článek
 • PATTI MCGEE: PRVNÍ ŽENA NA PRKNĚ

  13.10.2021 354

  Patti McGee (76) je první ženou v historii, která se stala profesionální skateboardistkou. Překonávala rychlostní rekordy, vyhrávala soutěže a především vyjezdila cestu ženám ve světě skateboardingu.

  Celý článek
 • CO MÁ VANS SPOLEČENÉHO SE SPONGEBOBEM?

  04.10.2021 249

  O kalifornské značce Vans i animované postavičce houby jménem SpongeBob SquarePants z amerického televizního seriálu už jste zajisté v minulosti někdy slyšeli, ovšem až do nedávna ne v jednom kontextu. To se teď změní, protože Vans a Spongebob SquarePants právě vydali společnou limitovanou edici oblečení a bot!

  Celý článek

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM