Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • All-and-One Star akce: Sleva 30 % na všechno od Converse

  All-and-One Star akce: Sleva 30 % na všechno od Converse

  20.02.2019 74 0

  Jestli by sis měl vzít jen jedno ponaučení ze 100letý historie ikonickýho brandu jménem Converse, bylo by dost jednoznačný: Můžeš bejt za hvězdu, i když máš na sobě „obyčejný“ plátěný tenisky. A my tuhle myšlenku posouváme ještě dál. O 30 % jsme pro tebe zlevnili solidní porcičku různejch kousků s hvězdou v logu napříč všema kategoriema. To minimálně za průzkum stojí, ne?

  Celý článek
 • Nejvýhodnější prodlouženej víkend ever: Slevy až 70 % ve Wanna B

  Nejvýhodnější prodlouženej víkend ever: Slevy až 70 % ve Wanna B

  20.02.2019 33 0

  Sníh se sice už po ulicích neválí, ale konec zimy je furt daleko jak ty hory, na kterejch ještě doopravdy je. I tak ale skate 'n' streerwear shop Wanna B pouští masivní zimní výprodej. Všechno důležitý, co o týhle akci potřebuješ vědět, najdeš v tomhle blogu. Check it out!

  Celý článek
 • Pastva pro tvý oči, záda i boky: Přes 80 novejch Herschel batohů

  Pastva pro tvý oči, záda i boky: Přes 80 novejch Herschel batohů

  19.02.2019 21 0

  Herschel batohy maj výhod samozřejmě spoustu. Ale jednu speciální, ze který těžej hlavně časem tlačený pisatelé blogů. Nemusej se nijak detailně představovat. Tohle lehký retro v designu, perfektní detaily v provedení a nekonečný pohodlí pro tvoje ramena prostě mluví samo za sebe dost nahlas. Takže ti můžeme jenom říct, že v kolekci 2019 na tebe čeká výběr širší než střih Eminemovejch džínů z roku 2k1.

  Celý článek
 • Bushův ledově ostrej report: Jaký zimní spoty projet v Praze?

  Bushův ledově ostrej report: Jaký zimní spoty projet v Praze?

  18.02.2019 31 0

  Jestli sis myslel, že náš skejtovej explorer Bush s poklesem teplot upadne do zimního spánku, nebo snad přesedlá na snowboard, asi jsi nemohl bejt dál od pravdy. Překážku jménem zima přeskočil se stejnou lehkostí, jako to dělá s rampama v jim objevovanejch spotech, a servíruje ti jeden poctivej winter report.

  Celý článek
 • Converse One Star Dark Star: Když je jedna hvězda víc než pět

  Converse One Star Dark Star: Když je jedna hvězda víc než pět

  06.02.2019 199 0

  Asi to tak bylo vždycky, ale v dnešní době to platí obzvlášť. Lidi chtěj pořád to nejlepší. A ještě ideálně v takový podobě, aby šla ta dokonalost nějak změřit nebo vyjádřit číslem. No a všechny ty lajky, procenta a hvězdičky tuhle naší hodnotící obsesi jenom podporujou. Ale co se jednou takhle na všechno to porovnávání vykašlat, nazout si ujetý boty a prostě se jenom bavit?

  Celý článek
 • Pobřeží bohatý na vlny, slunce a zážitky: Dej si Surf & Travel na Kostarice + slevu 20 %

  Pobřeží bohatý na vlny, slunce a zážitky: Dej si Surf & Travel na Kostarice + slevu 20 %

  04.02.2019 122 0

  Jo víme, že tvoje myšlenky jsou teď hypnotizovaný spíš tim prknem, který se používá ke sjíždění kopců. Ale zároveň jsme si jistý, že se tvoje sluncechtivý já někde v koutku duše už těší na léto. A tak pro tebe máme jednu doslova horkou novinku, která ti může čekání na sluneční paprsky hodně drasticky zkrátit. A taky ti přinýst zážitek, kterej si budeš pamatovat do konce života.

  Celý článek
 • Láska na ∞ způsobů: Nech se na Valentýna políbit stylem

  Láska na ∞ způsobů: Nech se na Valentýna políbit stylem

  01.02.2019 1106 0

  Taky se nám to zdá jako včera, když jsi u nás na poslední chvíli lovil vánoční dárky. No a když jsi teprve čerstvě dostal/a do hlavy, že se na konci 201 se píše devítka místo osmičky, už je tady další dárky si žádající období. Tentokrát se lidská potřeba kupovat a dostávat věci zahalila do zamilovanýho pláště jménem Valentýn. A my pro tebe klasicky máme řešení, jak na tenhle zamilovanej i zahejtovanej svátek vyzrát.

  Celý článek
 • Dvojnásobná nákupní radost aka Proč jsme v roce 2018 k nákupům rozdali výhry za 600 tisíc?

  Dvojnásobná nákupní radost aka Proč jsme v roce 2018 k nákupům rozdali výhry za 600 tisíc?

  30.01.2019 121 0

  Jestli máme něco vyrytý v naší boardstáří DNA, tak je to dělat věci naplno ve všech ohledech. Ortodoxní „Work hard play hard“. A v rámci tý první půlky tohohle rčení chceme, aby byl každej tvůj nákup u nás doprovázenej nefalšovanou várkou radosti.  A tak jsme ti za minulej rok k nákupům rozdali výhry za 600 tisíc. Jestli chceš vědět proč a zjistit jak se ve 2k19 přidat k výhercům, čti dál.

  Celý článek
 • „Zastavte někdo ten požární alarm!“ aka dorazily horký novinky od Thrasheru

  „Zastavte někdo ten požární alarm!“ aka dorazily horký novinky od Thrasheru

  24.01.2019 122 0

  Joo jasně, my víme. Po takový době ve hře bychom na to už měli bejt přece připravený. Ale stejně nás to vždycky znova zaskočí. Každá nová Thrasher kolekce je totiž ohnivá trochu jinym způsobem. A právě to nás na nich tak strašně moc baví. A naše požární alarmy jsou z toho triggered víc, než tenhle týpeček. Tak si dej náš poslední blog a zjisti, co za fire k nám přistálo naposled.

   

  Celý článek
 • 10 nejlepších snowboardů pro začátečníky

  10 nejlepších snowboardů pro začátečníky

  22.01.2019 555 0

  Začátky jsou vždycky těžký. Ale věř, že energii, kterou do učení na začátku vložíš, ti pak snowboarding několikanásobně vrátí. No a my, abychom ti co nejlíp usnadnili rozhodování, jakej snowboard do začátků vybrat, jsme ti sestavili žebříčky nejlepších prken! Fakt že jo, nepřestávej číst a předsvědč se sám/a!

  Celý článek

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM