Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Technologie a styl z Novýho Zélandu – kolekce termoprádla pro fajnšmekry

  Technologie a styl z Novýho Zélandu – kolekce termoprádla pro fajnšmekry

  07.01.2020 216 0

  Život na sjezdovce nemusí bejt o kompromisech. Hamish Ancland je lyžař-freerider, kterej se jednou při balení na hory rozhodl, že už ho nebaví balancovat mezi lookem a performance. Tak vznikla značka Mons Royale a s ní i termokousky, ve kterejch se nestydíš jít ani na svah, ani večer na pivo. S creative directorkou Hannou Aubrey (teď už Ancland, mrk mrk), tvoří perfektní duo – ona se stará o design a vnáší do oblečení nepopiratelnej streetovej styl, zatimco on přispívá zase zkušenostma ze svahu a znalostma technologickejch vychytávek. Prostě spolu jsou kompletní jak Han Solo a Chewbacca, jako Batman a Robin nebo třeba jako makaróny se sýrem.

  Celý článek
 • Prsa! A další hravý novinky od Vans, na který si chceš sáhnout

  Prsa! A další hravý novinky od Vans, na který si chceš sáhnout

  30.12.2019 482 0

  Pokud si kliknul na článek hned po přečtení slova prsa, vítej! Pokud hledáš prsa, najdeš je, značka Vans jim totiž věnovala celou kolekci. Neudělala to ale jenom proto, že jsou krásný, ale taky proto, abyste na ně z preventivních důvodů víc sahali (s výslovným dovolením jejich majitelky samozřejmě). Ukážeme ti ale i víc než jenom prsa!

  Celý článek
 • TOP 5 ski areálu Rejdice – U-rampa, 3 levely a vzduchovej polštář

  TOP 5 ski areálu Rejdice – U-rampa, 3 levely a vzduchovej polštář

  19.12.2019 288 0

  Chceme, aby tvoje první zima v nový dekádě byla speciální. A tak ti ke každýmu SNB nebo setu, kterej u nás pořídíš, dáváme zajímavý koření ve formě skipassu do areálu podle tvýho výběru. Starý přísloví sice se řiká, že darovanýmu koni se na zuby nekouká, ale my řikáme, že snowpark neni kůň. A tak ti představujeme všechny snowparky, který v naší nabídce najdeš. Dneska se podíváme na zoubek ski areálu Rejdice. 

  Celý článek
 • 5 prken v Česku. Japonská smrt přichází v limitovaný edici

  5 prken v Česku. Japonská smrt přichází v limitovaný edici

  18.12.2019 585 0

  Obloha byla temnější než duše výčepní z tvýho oblíbenýho nonstopu. Skučení větru tě tahalo za uši jak poslech amatérský operní pěvkyně. A do toho se ještě zahřmělo. Zhruba takovouhle kulisu mělo doručení exkluzivního balíčku, kterej k nám dorazil až z Bataleon Snowboards. Limitovaný edice prkna s pekelnym názvem Toshiki Death - Fight For Liberty se vyrobilo jen 60 kusů, do Česka jich poslali 5. A my máme tu čest, že jedno z nich dorazilo i k nám. 

  Celý článek
 • TOP 5 ski areálu Ještěd – Sjezdovka nad mrakama hodinu od Prahy

  TOP 5 ski areálu Ještěd – Sjezdovka nad mrakama hodinu od Prahy

  12.12.2019 294 0

  Jako kdyby nestačilo, že u nás pořídíš ty nejlepší SNB sety za nejvýhodnější ceny, tak ti k nim letošní zimu přidáme ještě malej (oukej, busted z falešný skromnosti, zas tak malej neni) dárek. Ke každýmu setu totiž dostaneš zadarmo skipass do jednoho z top českejch areálů. A dneska ti představíme sněhový království pod televiznim vysílačem jménem Skiareál Ještěd. Dáš si s náma projížďku?

  Celý článek
 • Q&A: Vánoční LAST MINUTE nákupy

  Q&A: Vánoční LAST MINUTE nákupy

  11.12.2019 548 0

  Děláme to všichni, nikdo z nás na to neni hrdej a občas se za to to dokonce sami nesnášíme. Ale stejně to tak většinou dopadne. Věci se prostě delaj na poslední chvíli. Podle naší časoprostorový teorie existuje něco jako gravitace, která přitahuje dokončení všech úkolů úplně nejblíž k deadlinu. A protože letošní Vánoce nejspíš nebudou výjimka, sepsali jsme pro tebe všechno, co bys měl o last minute nakupování v našich shopech vědět. 

  Celý článek
 • Snowboardy, kam se podíváš! Největší výběr najdeš v El Niňu

  Snowboardy, kam se podíváš! Největší výběr najdeš v El Niňu

  11.12.2019 504 0

  Když potřebuješ chleba, zajdeš do pekárny. Když ti dojdou léky, skočíš do lékárny. A když potřebuješ snowboard nebo vybavení na něj, zajdeš do El Niňa, kde maj největší výběr snowboardů široko daleko!

  Celý článek
 • TOP 5 ski areálu Monínec – láska k Burtonu a snowtubing

  TOP 5 ski areálu Monínec – láska k Burtonu a snowtubing

  05.12.2019 307 0

  Chceme, aby tvoje letošní zima byla speciální! Proto, pokud si u nás koupíš novej snb, pošleme tě na jeden z nejlepších českejch ski areálů. Ten první, kterej ti představíme, je areál Monínec!

  Celý článek
 • Napověz Ježíškovi, co chceš najít pod stromečkem

  Napověz Ježíškovi, co chceš najít pod stromečkem

  05.12.2019 402 0

  Možná sis už všimnul/a, že se blíží něco velkýho. Každá výloha je vycíděná, prodavači se hodili do gala, světýlkama se ozdobily i pouliční lampy, a když přijdeš domů nebo k babičce a dědovi, cítíš ve vzduchu tu dobře známou vůni cukroví. Pokud nechceš ani ty tuhle přípravu zanedbat a pro jednou si vybrat dárky, ze kterejch budeš mít upřímnou radost, mrkej na tenhle inspirací nabitej blog!

  Celý článek
 • LOOKBOOK: Rozsviť se na Vánoce

  LOOKBOOK: Rozsviť se na Vánoce

  04.12.2019 1302 0

  Kýčovitý světýlka, třpytivý koule, okoukaný pohádky. I když jsou tyhle věci s Ježíšovejma narozeninama spoutaný jak ruce O. J. Simpsona a Jirky Kájínka (oh wait, not anymore), to pravý kouzlo Vánoc leží podle nás trochu někde jinde. Jestli tě zajímá kde, proklikej si náš sváteční lookbook a nech se k tomu osvítit pořádně stylovou inspirací nejen na dárky.

  Celý článek

Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM