Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Čí skilly nejvíc zaujaly na Easy Rider Bowl Contestu?

  Čí skilly nejvíc zaujaly na Easy Rider Bowl Contestu?

  14.11.2019 64 0

  Oblíbenej skateshop Easy Rider pořádal svoje úplně první skejtový závody. Že to byla totálně vymazlená akce, kterou si všichni užili, dokazuje i shrnutí Báčka, který pro tebe připravil. Tak na start, tři-dva-jedna, čteme a sledujeme!

  Celý článek
 • LOOKBOOK: Podzim & Zima 2019

  LOOKBOOK: Podzim & Zima 2019

  30.10.2019 740 0

  Nalijme si čistýho (ještě aby ředěnýho) vína, podzim nemá zrovna nejlepší image. Konec školy v nedohlednu, denní světlo v průměru 5 hodin denně a všichni brečej o podzimních depkách. Přitom to ale nemusí bejt jen upršený čekání mezi létem a zimou. A přesně proto jsme nafotili lookbook, kterej ti ukáže, jak se můžeš bavit (a oblíkat) i v tomhle listama pokrytym období.

  Celý článek
 • Dárek na prodlouženej víkend? Vans ponožky k OLD SKOOLŮM zdarma!

  Dárek na prodlouženej víkend? Vans ponožky k OLD SKOOLŮM zdarma!

  25.10.2019 470 0

  Víš co dokáže pokazit dojem i z tý nejstylovější boty pod sluncem? Hádáš správně, jsou to špatně zvolený fusekle. Proto ti tenhle víkend věnujeme k nákupu našich nejprodávanějších tenisek Vans OLD SKOOL dámský ponožky Vans zdarma.

  Celý článek
 • Český nápady, světový provedení. Czechuj zimní kolekci Horsefeathers 2020!

  Český nápady, světový provedení. Czechuj zimní kolekci Horsefeathers 2020!

  24.10.2019 453 0

  To, že Horsefeathers je dneska už legendární brand, můžeme říct se sněhově klidnym hlasem. Neznáme jinou českou značku oblečení, která by takhle masově prorazila i za horama, co obklopujou českou kotlinu. A jejich kolekce na zimu 2020 tuhle pozici jenom potvrzuje. Česky vychytralý designy kombinujou se špičkovejma materiálama a v obou ohledech držej krok se světovou špičkou. A to samozřejmě u nás na shopu nemůže chybět. Czech it out!

  Celý článek
 • Přepište dějiny! Historicky první závody od Easy Rider Skateshopu

  Přepište dějiny! Historicky první závody od Easy Rider Skateshopu

  17.10.2019 187 0

  Easy Rider oblíká a vybavuje skaters tim nejkvalitnějšim gearem už 20 let. Ale teď přichází další velkej moment, u kterýho můžeš bejt. Historicky poprvý se pod timhle chvalně i nechvalně proslulym jménem bude konat vlastní skate závod. A při jeho organizaci jsme dělali hodně věcí, ale rozhodně se nedrželi při zemi

  Celý článek
 • Volcom to the sjezdovka

  Volcom to the sjezdovka

  04.10.2019 488 0

  Už to sám/sama cejtíš v kostech. Teplotě někdo podsekl nohy a ona se skácela k zemi rychlejc, než by se komukoliv líbilo. Na druhou stranu, pokud tam zůstane ležet ještě o trošku dýl, tak jí brzo začne dělat společnost sníh. A to je spojení, který se musí podporovat, protože pak přijde čas i na lyže a snowboardy.

  Celý článek
 • Noční & nákupní vibe na Letný s 80% slevama! Nightshopping se vrací do Popcornu

  Noční & nákupní vibe na Letný s 80% slevama! Nightshopping se vrací do Popcornu

  30.09.2019 456 0

  Stejně jako k noci patří tma, tak k našim kamennejm shopům patří koncept jménem nightshopping. Tenhle rok se už po zavíračce nakupovalo i chillovalo v Easy Rideru a Wanna B, ale teprve s prvnim říjnovym čtvrtkem se takhle akce vrací zpátky „domů“. Comeback tam, kde to všechno začalo. Do kultovního street 'n' skate shopu v samotnym srdci Letný. Do Popcornu.

  Celý článek
 • Černej (nejen) pátek pro ceny: Slevy až 50 % a doprava zdarma

  Černej (nejen) pátek pro ceny: Slevy až 50 % a doprava zdarma

  26.09.2019 5887 0

  Tejden, na kterej tvůj šatník nezapomene. Nákupní svátek jen tak. Protože neznáme lepší lék na podzimní depky, než hromadu novýho (teplýho) oblečení. Řikej tomu jak chceš, měj pro to jakýkoliv důvody. Ale stylovější a výhodnější místo, kde vyladit svoje podzimní outfity, budeš hledat stejně těžce jako parkování v centru.

  Celý článek
 • Chceme Prodavače/Asistenta prodeje do WANNA B

  Chceme Prodavače/Asistenta prodeje do WANNA B

  25.09.2019 149 0

  Je ti blízkej svobodnej životní styl? Baví tě móda a streetwear? Nebo chceš jenom stabilní a pohodovou práci na dobrý adrese, za kterou dostaneš slušně zaplaceno? Na naší core prodejnu hledáme čerstvý posily. Takže jestli chceš vědět víc, čti dál.

  Celý článek
 • PRODLUŽUJEME Party roku v El Niňo! Soutěže, slevy a pivko zdarma až do neděle

  PRODLUŽUJEME Party roku v El Niňo! Soutěže, slevy a pivko zdarma až do neděle

  21.09.2019 424 0

  Jeden z našich core obchodů El Niňo už dávno vykročil z puberty do dospělosti a je ready na hodně divokou oslavu jubilejní dvacítky. Nemysli si ale, že tobě z toho nic nekápne. V rámci týhle bday party pro tebe chystáme soutěže (o jak jinak než stylový ceny), workshopy, hodně fire playlist a v neposlední řadě pivko zdarma. Musíme říkat ještě něco víc?

  Celý článek

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM