Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Burton útočí na svah v plný síle

  23.11.2020 6

  Přišly nám novinky od snowboardovýho lovebrandu. A nejen ledajaký. Letos se do toho pustil Burton na sto padesát procent, protože když už byl celej rok ve znamení izolace, zasloužíme si alespoň ke konci trochu volnosti a štěstí. A my (stejně jako Burton) věříme, že se sjezdovky letos otevřou. A už se nemůžem dočkat toho momentu, kdy se spustíme jako první dolů. 

  Celý článek
 • Nový snowboardy pro krále sněžný stopy

  19.11.2020 195

  Mráz nám letos zatím leda přejíždí po zádech, ale neboj, obzory už jsou zářivější; dny prvního sněhu už se totiž nenávratně blížej! To je jasný znamení, že by ses měl začít připravovat na novou sezónu. A kdy jindy pořídit nový prkno než před sezónou, kdy bude svoboda svahu chutnat ještě mnohem líp než všechny předchozí roky? Na shopu nám teď přistály extra cool snowboardy od předních brandů, který jenom čekaj, až s nima někdo vyrazí na downhill. Playstation 5 už je stejně všude vyprodanej, tak co jinýho pod stromeček?

  Celý článek
 • LEGENDS #4: Shannon Dunn-Downing

  12.11.2020 24

  Je to tady, přichází zimní sezóna a s ní i čas připomenout si, kdo tvořil historii snowboardingu. Tentokrát se zaměříme na holku na prkně, která jako první žena v historii vybojovala olympijskou medaili na snowboardu (1998) a která navrhla pro Burton první prkno pro holky. Zároveň teď vede neziskovku a podporuje snowboarďačky po celym světě.

  Celý článek
 • Picture Organic: namaluj si zimu podle sebe

  30.10.2020 382

  Je to tak, přišly k nám novinky z dílny organickýho lovebrandu. Picture Organic Clothing nejenže používá recyklovaný materiály, zároveň navrhuje super kvalitní a fešácký kousky na hory i do města. Prostě s Picture se ve světě neztratíš. Ani se ten svět neztratí tobě před očima. Picture totiž bojuje za lepší budoucnost, tak bojuj taky. 

  Celý článek
 • Zimní bundy, ze kterejch budeš mít chills

  23.10.2020 564

  Na zimní bundu má každej trošku jiný požadavky. Musí bejt pořádně zateplená, ale taky dobře vypadat. Nechci, abych v ní vypadal/a jak přefouklej balon, ale úplně tenoučká taky bejt nemůže. Za kvalitu klidně něco přihodim, ale zas nechci nějakej 24k magic. U nás se ničeho z toho bát nemusíš – na shopu pro tebe máme ty nejžhavější bundy, ze kterejch ti zaručeně naskočí husina. Ale jen do doby, než ji poprvé nasadíš a zalije tě příjemný teplo.

  Celý článek
 • DC: ochutnej americkou klasiku

  23.10.2020 370

  Nová kolekce od DC je přesně to, co potřebujem. V rozsekaný době, kdy člověk neví, co bude zejtra. Každej tejden se nám mění ministr zdravotnictví a místa, kam můžem a nemůžem chodit. Každej tejden se nám víc a víc vzdaluje život, na kterej jsme byli zvyklí. A do týhle rozhozený doby nám přišla jedna trochu temná, trochu 80's, ale skvělá kolekce. 

  Celý článek
 • Dedicated: Oblíkni se jak severskej bůh

  19.10.2020 355

  Většinu času doma a nejzajímavějším momentem dne je strastiplná výprava do supermarketu? Jo, u nás taky. Ačkoliv švédskej přístup k virům asi v nejbližší době aplikovat nebudem, můžeme se inspirovat aspoň v zásadní otázce módy. Severskej styl oblíkání je dlouholetej fenomén, dominovanej minimalismem, jednoduchostí a samozřejmě nebeskou kvalitou materiálů. A málokterá značka tyhle kritéria splňuje tak jako Dedicated.

  Celý článek
 • Rozloučení s Keithem Hufnagelem

  15.10.2020 122

  Na konci září zemřel Keith Hufnagel, úžasnej skejťák a úžasnej člověk. Keith byl mezi skejťákama obrovskou inspirací, mimo jiné třeba založil značku Huf. A my, jako asi celá skejťácká komunita, chceme ještě jednou připomenout jeho odkaz, zavzpomínat si a rozloučit se. 

  Celý článek
 • Carhartt: ovládni podzim v tom nejlepšim stylu

  12.10.2020 478

  Je to tady, nová kolekce od milovanýho streetovýho brandu! Carhartt dlouhodobě prosazuje minimalistický designy, který se hodí úplně ke všemu. Protože míň je víc, co je šeptem, to je čertem a šaty dělaj člověka. No a nová kolekce se svejma barvičkama a skvělejma designama utíká bojovat proti všem depresím a podzimním splínům. Tak se připrav na kousky, co by ti zvedly náladu snad i při biblický Apokalypse. 

  Celý článek
 • Dr. Martens: Nestárnoucí ikona podzimu

  08.10.2020 705

  Situace tam venku nám radost nedělá, čímž samozřejmě myslíme sychravý podzimní počasí a rozhodně vůbec nic jinýho. Je to doba nevyzpytatelná a deštivá, kdy se cení zejména připravenost na každou situaci. A když chceme něco vzít od podlahy, musíme logicky začít tou správnou obuví. Tenisky by nechtěný kolize s loužemi a bahnem nemusely přežít, a proto je dobrý sáhnout po prověřený kvalitě – Dr. Martens, jejichž novou kolekci ti teď přinášíme!

  Celý článek

BLACK FRIDAY 2020 To chci

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM