Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Brutální cenová sekaná z víc než 1600 triček a mikin

  Brutální cenová sekaná z víc než 1600 triček a mikin

  17.10.2018 33 0

  V životě se pořád musíš mezi něčim rozhodovat. Některý volby jsou míň dlůežitý, některý víc. Jako třeba ta, jestli osvěžit svůj outfit pro podzimní období novym tričkem nebo mikinou. Jakmile jde o tvůj styl, tak víš, že pro tebe uděláme první, prostřední i poslední. Takže jsme si zas jednou vyhrnuli rukávy, vzali do ruky slevovou mačetu a brutálně s ní posekali ceny vybranejch mikin a triček.

  Celý článek
 • Nakopni svůj outfit do stylu! Vítáme novej brand Alife and Kickin

  Nakopni svůj outfit do stylu! Vítáme novej brand Alife and Kickin

  13.10.2018 307 0

  Hned na začátku se ti s něčim svěříme. My v BS Crew věříme na rozmanitost. Jestli jsi někdy rozklikl naše menu (jo, chceme nenápadně poflexit, že je teď v novym & stylovějšim kabátě), tak jsi v něm našel věci od spousty různejch brandů. Dopřávat ti fakt širokej výběr je něco jako naše poslání. A nikdy ho nepřestaneme naplňovat. Takže se pohodlně usaď, protože pro tebe máme další fresh značku.

  Celý článek
 • Do třetice všeho legendárního! DC releasuje poslední díl trilologie ikonickejch bot

  Do třetice všeho legendárního! DC releasuje poslední díl trilologie ikonickejch bot

  11.10.2018 38 0

  Před 20 lety spatřila poprvý světlo tohohle světa a šeď jeho chodníků legendární bota jménem DC Lynx OG. Že jsme si zahráli na Ashe a chytili pro tebe všechny 3 barvy týhle limitovaný edice, tě možná nepřekvapí. Co ale určitě nevíš, je, jak a proč tenhle hru měnící design vzniknul. Odpověď najdeš – stejně jako na všechny další důležitý životní otázky – na jednom známym místě. Hádáš správně, na našem blogu.

  Celý článek
 • Parkour mezi slumama, v horách i deštnym pralese aneb Na skok do Peru

  Parkour mezi slumama, v horách i deštnym pralese aneb Na skok do Peru

  10.10.2018 1024 0

  Náš skákající šílenec Lukáš Kulda se sebral a vyrazil na takovej lehčí trip. Do Peru. Jestli si nedával pozor na zeměpise, neni to čistírna oblečení s všeříkajicim názvem, ale cool země v Jižní Americe. Lukášův report z cesty má asi všechno – dobrodružství se sopečnym pískem, ochutnávku dvou ne uplně tradičních zvířat... a fotky v naprostym topu. Takže si nezapomeň dát kromě vyprávění i scrollin dolů do galerie.

  Celý článek
 • Německý čtyřkolkový mistrovství? S přehledem a dvojitě ovládnuto!

  Německý čtyřkolkový mistrovství? S přehledem a dvojitě ovládnuto!

  05.10.2018 1018 0

  To, že podporujeme spoustu mladejch lidí, který žijou na plnej plyn a nebojí se jít za svym sportovnim snem, už asi víš. Za našima riderz stojíme vždycky, ať už jsou zrovna nahoře nebo dole jak teploty nad ránem. A o to víc nás těší každej jejich úspěch. Dej si náš poslední blog a dozvíš se, jak si boys z Hoffer Quad Racing týmu podmanili Německo. 

  Celý článek
 • Teploty jdou dolů, tvůj styl letí nahoru. Dej si podzim v novejch bundách

  Teploty jdou dolů, tvůj styl letí nahoru. Dej si podzim v novejch bundách

  03.10.2018 535 0

  Jo jasně, v poslední době se trošku ochladilo. To ale rozhodně neznamená, že by se měl tvůj styl odebrat k zimnímu spánku. Vypadat dobře a neumrznout při tom podle nás patří mezi základní streetwearový práva. Takže jsme pro tebe naskladnili hromady (pod)zimních bund, který ti kromě vrstvy přidaj navíc i pořádnou dávku stylu.

  Celý článek
 • 30% sleva na batohy aka Ukaž všem svý stylový záda!

  30% sleva na batohy aka Ukaž všem svý stylový záda!

  27.09.2018 158 0

  Když jseš v něčem nejlepší, logicky to znamená, že jseš většinou první. A jednotný znamení, který maj všichni vítězový společný, je to, co ukážou svejm soupeřům. Záda. A proto je dobrý všem těm za tebou udělat aspoň jednu malou laskavost. Ať se maj na co koukat. A protože záda ti nejlíp kryje stylovej batoh, zlevnili jsme pro tebe 350 batohů o poctivejch 30 %.

  Celý článek
 • Bushova tour #4: Jak se jezdí pod šumavskejma vrcholkama?

  Bushova tour #4: Jak se jezdí pod šumavskejma vrcholkama?

  25.09.2018 616 0

  To, že se Bush aka náš divokej rider stvořenej pro objevování všeho novýho začal zaměřovat na mimopražský parky už víš. Dej si další díl z jeho skateový tour. Vyrazil na západ a dojel až k Šumavě. Že to stálo za to, snad ani nemusíme psát. Tak to kontroluj jak revizor!

  Celý článek
 • Hvězdy září nejen v září. Ale nakoupí v něm trička a mikiny s 30% slevou

  Hvězdy září nejen v září. Ale nakoupí v něm trička a mikiny s 30% slevou

  18.09.2018 373 0

  Hned na začátek ti vysekneme jednu omluvu. Jo, za to klišé v nadpisu. Víme, že tohle pořekadlo je oposlouchaný jak songy, co hrajou na Evropě 2. Okoukaný jak stošedesátá letní repríza Chalupářů. Ale když nám dáš šanci a budeš číst dál, tak ti vysvětlíme, jak jsme to mysleli a proč jsme přidali to slovo navíc. Jo a taky tam najdeš přes 1500 zlevněnejch triček a mikin. To už za rozklik stojí, ne?

  Celý článek
 • Surfování, pláže a Bali + 20% sleva. Vítej v ráji!

  Surfování, pláže a Bali + 20% sleva. Vítej v ráji!

  14.09.2018 9040 0

  Nepíše se nám to lehce, ale je to tak. Léto 2018 je definitivně over. A tobě možná přijde, že to nebylo ten úplnej top. Jasně, fajn to bylo, ale možná se toho dalo zažít ještě o něco víc. Nasbírat ještě pár zážitků. Objevit víc novejch míst i lidí. Udělat něco, co jsi nikdy předtim nezkusil. Jestli ses v tom aspoň trošičku našel, koukej číst dál. Jak už to tak u nás bejvá, něco pro tebe klasicky máme.

  Celý článek

Mikiny a trika se slevou -30 % To chci!
{cjaffil_pixel} {rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM