0

Blog BoardStar.cz


 • BOTY, KTERÉ POKOŘILY ČAS, PROSTOR I ZUB VKUSU

  10.08.2022 467

  Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale dějiny jsou stále živé. Prosakují do naší doby, vidíme je na fasádách a v ulicích a jsou de facto přítomny v každém aspektu lidského života. Ještě podivuhodnější je, když si uvědomíme, že kus dějin si vlastně můžeme téměř nepozměněný nazout stejně tak, jako to dělali naši předci. V tomto článku se podíváme na stručnou historii legendárních modelů bot, které se mohou pochlubit statutem nadčasovosti. Dalo by se tedy říct, že to jsou Shakespearovy hry mezi botami.

  Celý článek
 • HIGH JUMP 2022!

  03.08.2022 433

  Aloha – to je havajsky aloha! Pokud byste náhodou nevěděli co s nadcházejícím víkendem, nemusíte věšet hlavu ani nic jiného –  High Jump 2022 Hawaii Edition to už dávno vymyslel za vás.

  Celý článek
 • DORAZILY LETNÍ PADESÁTKY!

  25.07.2022 342

  Ruku na hruď, všichni musíme uznat, že letošní teploty jsou malinko nad normu. Naštěstí je zde stále dostatek možností, jak ochladit tělo a duši. Tou nejlepší a zároveň nejběžnější je návštěva oblíbených vodních ploch. K tomu je však nutný vhodný koupací úbor. Na našem e-shopu je momentálně obrovský výběr stylových plavek s 50% slevou – to je prosím polovina z původní ceny dolů.

  Celý článek
 • DC MANTECA 4

  21.07.2022 270

  Dobrá bota je mnohdy otázkou života a smrti. Každý bod, ve kterém obuv bojuje s vaší nohou musí být na svém místě, protože v jiném případě vám může udělat bota ze života učiněné peklo. Naštěstí však existují léty prověřené modely, které jejich výrobci nenechávají chátrat a opatrně je vylepšují. Přesně takto se povedlo zachovat vzor, který vyjel z fabriky už v roce 2000 – DC Manteca.

  Celý článek
 • LETNÍ VÝPRODEJ

  12.07.2022 309

  Léto pomalu eskaluje k novým dobrodružstvím a zájezdům, letní noci dýchají ujetými zážitky s jedinečnou atmosférou a stupnice teploměru pomalu přestává stačit. Počasí je výborné ale oblečení mu musí jít na ruku. Pokud právě koukáte do svého šatníku a zjišťujete, že máte k dispozici poměrně hezký letní pytel od brambor, nezoufejte a navštivte náš e-shop. Spustili jsme pro vás skvělý letní výprodej.

  Celý článek
 • LÉTO V PLNÉM PROUDU

  04.07.2022 332

  Léto začalo v plném proudu, rtuť v teploměrech už nemá kam stoupat a jediná útěcha je v návštěvě vaší oblíbené vodní plochy. Veškeré potřeby nutné k takovému výletu najdete u nás a některé dokonce za zvýhodněné ceny. Swimsuit up!

  Celý článek
 • MYSTIC SK8 CUP 2022

  29.06.2022 493

  Další víkend za námi a že to byla pořádná jízda. Konal se totiž další ročník legendárního Mystic Skate Cupu a bylo opět na co koukat – my s Boardstarem jsme byli samozřejmě u toho.

  Celý článek
 • QUIKSILVER X STRANGER THINGS

  08.06.2022 561

  Kolekce Quiksilver x Stranger Things vrací zpět sirovou energii 1980s éry na základě neskutečného vizuálu pořadu, který přetransformoval Netflix do podoby streamingového giganta.

  Celý článek
 • NOVINKY TOY MACHINE

  16.05.2022 428

  Toy Machine je firma založená pro riderem Edem Templetonem v roce 1993. Zajímavostí je, že se dlouho nemohlo rozhodnout o tam, zdali se společnost bude jmenovat Toy Skateboards nebo Machine Skateboards. Celý problém rozsekl další profík Ethan Fowler, který navrhl, aby se zkombinovaly oba návrhy – voilà Toy Machine byli na světě. Jejich dílna se od té doby nezastavila a získala si respekt napříč globální sk8tovou komunitou.

  Celý článek
 • 35% SLEVA NA VANS SHOES

  10.05.2022 471

  S vlnou příjemných jarních teplot přichází i další várka jarních slev. Tentokrát Boardstar poskytl pohodových 35 % na boty legendární značky VANS.

  Celý článek

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM