Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • CO MÁ VANS SPOLEČENÉHO SE SPONGEBOBEM?

  04.10.2021 24

  O kalifornské značce Vans i animované postavičce houby jménem SpongeBob SquarePants z amerického televizního seriálu už jste zajisté v minulosti někdy slyšeli, ovšem až do nedávna ne v jednom kontextu. To se teď změní, protože Vans a Spongebob SquarePants právě vydali společnou limitovanou edici oblečení a bot!

  Celý článek
 • CARHARTT: HISTORIE ZNAČKY

  26.09.2021 446

  Carhartt je americká oděvní společnost založená Hamiltonem Carharttem roku 1889 v  Michiganu. Na počátku byla proslavená především svými pracovními oděvy pro dělníky, jako jsou bundy, kabáty, kombinézy, vesty košile, džíny, montérky, ale třeba také ohnivzdorné a lovecké oděvy. Nyní i po tolika letech firmu vlastní stále potomci Hamiltona Carhartta, co se však změnilo je to, že svůj sortiment rozšířili i o streetwear kousky, které má spoustu z vás již dnes doma v šatníku.

  Celý článek
 • BOARDSTAR OBLEČENÍ - BIO, EKO, DOSTUPNÉ

  21.09.2021 117

  Chtěli bychom vám představit naši vlastní řadu oblečení. Boardstar hvězda má jedinečný příběh!

   

  Celý článek
 • SKATERS NA CHMELU

  13.09.2021 176

  Unikátní pivo, skvělé jídlo a mezinárodní rideři, tak by se dal popsat již druhý úspěšný ročník skateboardingového závodu Skaters na Chmelu pod taktovkou Maxe Habance a Daniela Rahmana. Čím kluci letošní ročník vyšperkovali a překonal někdo „skok daleký“ z minulého ročníku? Pokračujte ve čtení!

  Celý článek
 • MYSTIC SK8 CUP 2021: JAK TO LETOS DOPADLO?

  08.09.2021 183

  Dvacátý šestý ročník Mystic Sk8 Cupu máme za sebou. Pojďte se s námi podívat, jak si špičkoví závodníci z celého světa vedli a jestli se i Čechům podařilo umístit na vrchních příčkách. 

  Celý článek
 • MYSTIC SK8 CUP 2021!

  31.08.2021 124

  První zářijový víkend proběhne dlouho očekávaný 26. ročník Mystic Sk8 Cupu! Jedná se o jeden z největších závodů v Evropě, kde se mezi sebou utká více než 150 špičkových skaterů z celého světa. Boardstar si pro vás k této události připravil slevu na celý sortiment!

  Celý článek
 • SKATEBOARDING POPRVÉ NA OLYMPIJSKÝCH HRÁCH!

  16.08.2021 114

  Odročené Letní olympijské hry 2020 (2021) konané v Tokiu sebou přinesly nemalé změny. Dominantou bylo bezpochyby zařazení šesti nových sportů do programu olympiády včetně skateboardingu! Co si o tomto kroku myslí naši přední rideři, jak vypadala samotná disciplína, kdo vyhrál a změnila olympiáda ducha tohoto sportu?

   

  Celý článek
 • JAK U NÁS NAKUPOVAT LEVNĚ A CHYTŘE?

  28.07.2021 181

  Šetříte si na vysněné tenisky nebo nový skate a hodila by se vám sleva? Máme pro vás jednoduché řešení, díky kterému si sami můžete nadělit slevy, aniž byste museli čekat na #blackfriday!

  Celý článek
 • CO JE TENSOR TRUCKS A KDO JE RODNEY MULLEN?

  27.06.2021 326

  John Rodney Mullen je jeden z deseti nejpopulárnějších skateboardistů na světě a CEO firmy Tensor Trucks, která má na kontě nejlehčí trucky na trhu! Chcete se dozvědět více o něm jakožto o člověku, který vyhrál svůj první světový šampionát ve skateboardingu již ve věku 14 let? Nebo aktuálně vybíráte nové trucky pro svou lásku na čtyřech kolečkách? V obou případech rozhodně pokračujte ve čtení!

   

  Celý článek

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM