Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Oslava zábavy a přátelství s Toy Machine

  30.06.2020 71

  Závody, skate battly a stupně vítězů. I když je to všechno hezký a určitě zahřeje na srdci, když tě někdo ocení medailí nebo diplomem za bezchybně provedený skoky a triky, tak nesmíš zapomínat, že skejtování není primárně o výhrách. Jeho předností vždycky byla svoboda a zábava, jak nám připomínaj novinky od Toy Machine.

  Celý článek
 • Tři bráchové naučili Austrálii milovat skate. Vyzkoušej Globe a taky se zamiluj

  28.06.2020 209

  Za velkejma změnama často stojí maličkosti. Třeba za tim, že se začalo v Austrálii stavět víc skateparků, mohla jedna knížka bráchů, který skejtování zasvětili celej svůj život. Poznej příběh Globe a podívej se, jaký novinky ti letos přináší.

  Celý článek
 • Rozehraj svůj šatník se Super Mario a Levis

  24.06.2020 263

  Vyrůstali s nim tvoji strejdové, tety, starší sourozenci a šance je, že i ty. Super Mario je totiž jedna z těch kultovních postaviček, kterou každej zná nebo o ní minimálně každej slyšel. A teďka jeho fame ještě narůstá, protože spojil síly s Levis, abys ho mohl/a nosit na triku nebo na mikině.

  Celý článek
 • Plášť netahej. Nasaď boty od DC a staň se superhrdinou

  16.06.2020 393

  Víš, co má společnýho Superman, Batman, Wonder Woman a Joker? Všichni se umí zatvářit tak, že se ti zastaví dech, umí přemety, se kterýma by se mohli kvalifikovat na olympiádu, a hází hláškama stejně rychle, jak od nich utíkají zločinci. A teď máš možnost se k nim přidat a stát se taky superhrdinou. Jak? Jinak než bys čekal/a. Čekuj blog!

  Celý článek
 • Ozdob se novinkama od Roxy a zažij léto ve tvojí režii

  09.06.2020 419

  I když letošní léto může vypadat jako ztracenej případ, opak je pravdou. Ty nejlepší zážitky totiž nevzniknout tim, že si koupíš letenku. Ty nejnezapomenutelnější okamžiky jsou většinou spojený s časem, kterej strávíš s kámošema, nebo se zážitkama, do kterejch by ses normálně nikdy nepustila. Vrhni se proto po hlavě do letošního letního dobrodružství. Gear ti k němu poskytne Roxy!

  Celý článek
 • Jeden kus oblečení, tisíce využití. Objev surf ponča

  02.06.2020 454

  Znáš to – přijedeš na koupák a zjistíš, že na místě nejsou žádný kabinky na převlečení. Postupně si tak s kamarádama přidržujete osušky, abyste se mohli navlíct nebo svlíct z plavek, a ty jen doufáš, že se ti to povede dostatečně rychle, než jim začnou klesat ruce k zemi, což vede k tomu, že ukážeš podstatně víc, než bys rád/a. Tyhle nepříjemný situace ti pomůže vyřešit multifunkční surf pončo!

  Celý článek
 • Horsefeathers – oblečení dělaný pro letní řádění

  02.06.2020 49

  Kanadu a Česko spojuje hokej a taky pod jejich křídlama vyrostla legendární značka Horsefeathers, která tě oblíkne na skate nebo na výlet do přírody, na hory i do města. A letos ti taky představí, jak si užít léto, i když bude vedro k padnutí.

  Celý článek
 • Ponoř se do jiný dimenze s novinkama od Santa Cruz

  01.06.2020 450

  Tahle značka má patent na šílenost. Takovou tu dobrou šílenost, kdy vidíš board a řekneš si: „Oh damn, to chci!“ A k nám právě dorazily novinky, který vyrazí dech snad každýmu milovníkovi ustřelenejch grafik. Nalejme si čistýho vína, Santa Cruz je značka spíš pro odvážný. V každý kolekci ale myslí i na minimalistický duše. A tentokrát tomu nebylo jinak. Jsi ready?

  Celý článek
 • Jezdi jako profík na novejch deskách od Flip

  27.05.2020 335

  Pokud se chceš dozvědět o jezdcích víc, podívej se, jakou mají desku. Díky ní se dozvíš, jakej styl jízdy preferujou a kde rádi jezdí, ale taky jakou mají rádi barvu nebo jestli je to táhne k výraznejm nápisům. A pokud budou mít desku od značky Flip, tak hrozí velký nebezpečí, že o nich ještě uslyšíš, stejně jako o profesionálních riderech, který jejich desky navrhli.

  Celý článek
 • S Ripndip zapředeš jako kocour po vizuální i tělesný stránce

  26.05.2020 495

  Občas jsou kočky hodně podobný lidem. Nebudou ti nosit hračku, když jim ji hodíš, protože ty se taky nepoženeš za tužkou, co kámoš odhodí. Nebudou se s nikym bavit, když nebudou mít náladu, a nebudou mít radost, když jim nenasypeš krmení, stejně jako ty, když bude prázdná lednička. V tu chvíli bys nejradši poslal/a prostředníčky k nebi, stejně jako Lord Nermal, postoj k životu zhmotněnej do podoby kočky.

  Celý článek

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM