Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Volcom to the sjezdovka

  Volcom to the sjezdovka

  04.10.2019 99 0

  Už to sám/sama cejtíš v kostech. Teplotě někdo podsekl nohy a ona se skácela k zemi rychlejc, než by se komukoliv líbilo. Na druhou stranu, pokud tam zůstane ležet ještě o trošku dýl, tak jí brzo začne dělat společnost sníh. A to je spojení, který se musí podporovat, protože pak přijde čas i na lyže a snowboardy.

  Celý článek
 • Noční & nákupní vibe na Letný s 80% slevama! Nightshopping se vrací do Popcornu

  Noční & nákupní vibe na Letný s 80% slevama! Nightshopping se vrací do Popcornu

  30.09.2019 389 0

  Stejně jako k noci patří tma, tak k našim kamennejm shopům patří koncept jménem nightshopping. Tenhle rok se už po zavíračce nakupovalo i chillovalo v Easy Rideru a Wanna B, ale teprve s prvnim říjnovym čtvrtkem se takhle akce vrací zpátky „domů“. Comeback tam, kde to všechno začalo. Do kultovního street 'n' skate shopu v samotnym srdci Letný. Do Popcornu.

  Celý článek
 • Černej (nejen) pátek pro ceny: Slevy až 50 % a doprava zdarma

  Černej (nejen) pátek pro ceny: Slevy až 50 % a doprava zdarma

  26.09.2019 5764 0

  Tejden, na kterej tvůj šatník nezapomene. Nákupní svátek jen tak. Protože neznáme lepší lék na podzimní depky, než hromadu novýho (teplýho) oblečení. Řikej tomu jak chceš, měj pro to jakýkoliv důvody. Ale stylovější a výhodnější místo, kde vyladit svoje podzimní outfity, budeš hledat stejně těžce jako parkování v centru.

  Celý článek
 • Chceme Prodavače/Asistenta prodeje do WANNA B

  Chceme Prodavače/Asistenta prodeje do WANNA B

  25.09.2019 100 0

  Je ti blízkej svobodnej životní styl? Baví tě móda a streetwear? Nebo chceš jenom stabilní a pohodovou práci na dobrý adrese, za kterou dostaneš slušně zaplaceno? Na naší core prodejnu hledáme čerstvý posily. Takže jestli chceš vědět víc, čti dál.

  Celý článek
 • PRODLUŽUJEME Party roku v El Niňo! Soutěže, slevy a pivko zdarma až do neděle

  PRODLUŽUJEME Party roku v El Niňo! Soutěže, slevy a pivko zdarma až do neděle

  21.09.2019 358 0

  Jeden z našich core obchodů El Niňo už dávno vykročil z puberty do dospělosti a je ready na hodně divokou oslavu jubilejní dvacítky. Nemysli si ale, že tobě z toho nic nekápne. V rámci týhle bday party pro tebe chystáme soutěže (o jak jinak než stylový ceny), workshopy, hodně fire playlist a v neposlední řadě pivko zdarma. Musíme říkat ještě něco víc?

  Celý článek
 • Čtyřchodový menu s vůní sójovky. Primitive pečou s Kikkoman

  Čtyřchodový menu s vůní sójovky. Primitive pečou s Kikkoman

  16.09.2019 240 0

  Na tuhle kolekci si kromě skejťáků brousí zuby taky všichni gurmáni. Slyšeli totiž o tom, že zboží, který si za chvíli prohlídneš, je k nakousnutí a nikdo s vytříbenou chutí a mlsnejma chuťovejma buňkama mu nemůže odolat. Umíchali ho totiž spolu kuchaři se skejtama místo vařeček a exotický kuchtíci, co místo soli, pepře a všeho dalšího používaj sójovku. Už se ti sbíhaj sliny?

  Celý článek
 • Stance X Pulp Fiction: Ponožky z podsvětí

  Stance X Pulp Fiction: Ponožky z podsvětí

  16.09.2019 719 0

  I když neni čtvrtek, máme pro tebe jednu exkluzivní premiéru. Fotografové jsou ready, červenej koberec natažanej, bodyguard o rozměrech dva metry krát dva metry pomalu otevírá dveře limuzíny. A z ní na koberec ladně vykračujou nohy... V PONOŽKÁCH?! Jo, tahle kolekce je tak exkluzivní, že ti každej krok bude připadat jako na červenym koberci a když si zatoužíš sundat v kině boty, rozhodně neuděláš ostudu. Představujeme společnou kolekci Stance X Quentin Tarantino!

  Celý článek
 • Bushův report: Jak brutální byl Brutal Assault?

  Bushův report: Jak brutální byl Brutal Assault?

  16.09.2019 73 0

  Náš explorer Bush vyrazil na další letní adventure a i když tentokrát neměl nohy na gripu, byla to dost crazy jízda. Za cíl si vybral metalovej festival jménem Brutal Assault, kterej pravidelně do český kotliny natáhne ty nejtvrdší kytarový struny z celýho světa. Jestli grind core a podobný magořiny ceníš, je pro tebe tenhle report povinnost. A jestli ne, hoď si do fronty na Spotify pár tvrdších kousků, a začni s obejvováním nový kultury hned teď.

  Celý článek
 • Slevy až 80 %, Prosecco a čerstvý novinky = 1. Nightshopping ve Wanna B

  Slevy až 80 %, Prosecco a čerstvý novinky = 1. Nightshopping ve Wanna B

  16.09.2019 220 0

  Náš oblíbenej koncept nightshoppingu se šíří Prahou podobně jako barevný podzimní listí lítá šedejma pražskejma ulicema. Začalo to před pár lety v Popcornu na Letný, kde jste si na noční nákupy už zvykli. Na jaře jste pod rouškou tmy mohli poprvý naběhnout do Easy Rideru a s novou sezónou tuhle skvělou tradici rozšiřujeme i na Wanna B.

  Celý článek
 • Uteč do divočiny s novýma batohama od The Pack Society

  Uteč do divočiny s novýma batohama od The Pack Society

  09.09.2019 187 0

  Přestože si nespoutaný přírodní živly pohrávaj s počasím jako s vyfouklym balónem, tak ty přemějšlíš nad tím, jak by bylo fajn vyrazit někam na cestu. Je jedno kam, protože cesta je cíl, žejo. Na pořádnou výpravu je ale zapotřebí pořádný vybavení. A kde jinde začít než s batohem, navíc s takovym, kterej ti pomůže maskovat se v divočině?

  Celý článek

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM