Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • SNB konfigurátor: Sestav si prkno snů z pohodlí domova

  SNB konfigurátor: Sestav si prkno snů z pohodlí domova

  12.12.2018 85 0

  Tohle je naprostá pecka. Revoluce snowboardingu u nás. Konfigurátor, kterej ti poradí jako zkušenej prodavač na shopu. Koupit prkno s výbavou na dálku v e-shopu prostě nikdy nebylo intuitivnější!

  Celý článek
 • Report z Plzně aka doslova zlomovej závěr Bushový tour po divokym západě

  Report z Plzně aka doslova zlomovej závěr Bushový tour po divokym západě

  08.12.2018 72 0

  Náš skatujcí objevitel Bush se v těch dřívějších a ještě slunečnějších měsících vydal na tour po českym skejtovym divokym západě. Poslední díl jeho epický ságy se odehrál v Plzni a měl snad všechno, co si můžeš od takovýho grand finale přát. Jeden z největších bowlů v republice, cool podmostovej DIY spot a snímek z rentgenu. Dej si poslední Bushův report s letopočtem 2k18.

  Celý článek
 • Kde hledat nejzářivější hvězdu letošních Vánoc? No přece v zrcadle

  Kde hledat nejzářivější hvězdu letošních Vánoc? No přece v zrcadle

  05.12.2018 680 0

  I když je tohle předvánoční období různejma světlama dost přebombený, najít tu správnou vánoční cestu může bejt občas těžký. Ať už jde o výběr, nebo přání si těch pravejch dárků. Ale letos to nemusíš nechávat náhodě. Máme pro tebe pár tipů, který z tebe zaručeně udělaj hvězdu letošních Vánoc.

  Celý článek
 • Snowboardy KORUA: Blizard z Japonska dorazil rozfoukat Krkonoše

  Snowboardy KORUA: Blizard z Japonska dorazil rozfoukat Krkonoše

  22.11.2018 148 0

  KORUA Shapes – to je unikátní japonskej brand, kterej vyrábí totálně minimalistický, ale o to důvtipnější snowboardy. A od teď si ho můžou pořídit fanoušci snowboardingu i v ČR. Exkluzivně na Boardstar.cz!

  Celý článek
 • Pre-test: Co mají společného Osiris D3 a Huf Dylan Slip-on?

  Pre-test: Co mají společného Osiris D3 a Huf Dylan Slip-on?

  19.11.2018 246 0

  ...Možná víc, než se může na první pohled zdát. Ačkoli jsou každá z jiného těsta (pozn.: D3 samozřejmě z dost chlebového, hehe) mají tyhle kecky v lecčems dost podobný osud.

  Celý článek
 • Black Friday průvodce aka Návod, jak se trefit do černýho

  Black Friday průvodce aka Návod, jak se trefit do černýho

  16.11.2018 492 0

  Listopad se pomalu ale jistě blíží ke svýmu happy endu a to znamená jediný. Comeback šílenství jménem Black Friday. My se rozhodli vzít ho letos trošku jinak. Tim myslíme fakt ve velkym. Volnej pád až o 80 % u nás zažily ceny víc než 4000 produktů. A právě proto jsme si pro tebe připravili tenhle shopping guide, kterej tě provede temnou nákupní nocí až k tomu vysněnýmu nákupu. 

  Celý článek
 • 3 dny dopravy zdarma? Jedeme v tom taky!

  3 dny dopravy zdarma? Jedeme v tom taky!

  13.11.2018 284 0

  I ty nejspíš rád dostáváš něco zadarmo. Maj to tak všichni a kdo řiká, že ne, má to ještě radši. Jenže dnešní internet je dost zrádný místo. Takovej les, ve kterym ani nemusíš nosit all-red-Karkulka outfity, aby ses v něm lehce ztratil. A magický slovíčko zdarma je jedna z nejoblíbenějších návnad, na kterou se láká do nejrůznějších pastí. Jenže nebyli bychom to my, aby to u nás nebylo zase jinak.

  Celý článek
 • Bushova skatepark tour #5: Zo Stoky hore a do Klatov

  Bushova skatepark tour #5: Zo Stoky hore a do Klatov

  12.11.2018 205 0

  Bush pokračuje v postupnym leakování reportů ze svojí tour po mimopražskejch skateparcích. O první části jeho západočeskýho tripu jsme už psali tady a teď ti konečně servírujem jeho pokračování. Dej si druhou část nejeepičtější český skejtový trilologie v našem poslednim blogu a dozvíš se třeba to, v jakym lesnim spotu u Plzně si zajezdil i samotnej Tony Hawk.

  Celý článek
 • Disney X Femi Stories: Jak to vypadá, když se z příběhů stávaj pohádky

  Disney X Femi Stories: Jak to vypadá, když se z příběhů stávaj pohádky

  08.11.2018 321 0

  Femi Stories máme v našem repertoáru už dlouho. Kvůli jejich originálnim designům a přijemnejm materiálům patří mezi nejoblíbenější brandy v dámský sekci. Takže když dropnuli kolekci ve spolupráci s Disney, bylo nám od první chvíle jasný, že tohle prostě u nás na shopu musíme mít. A dopadlo to jak jinak než pohádkově. Máme to. Tak si s náma dej takovou rychlou představovačku.

  Celý článek

{cjaffil_pixel} {rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM