Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Prázdniny začínaj 20% SLEVOU NA VŠECHNO

  Prázdniny začínaj 20% SLEVOU NA VŠECHNO

  21.06.2019 209 0

  Jen samotná myšlenka na konec školního roku (pro starší ročníky prostě jen začátek léta) umí poslat do tvýho krevního oběhu slušný množství endorfinu. A my jsme se rozhodli ten efekt ještě trochu znásobit. Abys mohl/a mít ten letně přitroublej úsměv ještě o něco širší, ve čtvrtek 27.6. pořádně zchladíme ceny úplně všeho.

  Celý článek
 • LOOKBOOK Plavky 2019

  LOOKBOOK Plavky 2019

  11.06.2019 632 0

  Rok se s rokem sešel, a tak jsme znova zamířili rozpálit hostivařskej písek do běla. Že nerozumíš? Klikni a pochopíš. (Varování: Následující lookbook vzbuzuje neutišitelnou touhu koupit nový plavky a okamžitě vyrazit na pláž!)

  Celý článek
 • Nový fošny na skladě!

  Nový fošny na skladě!

  07.06.2019 277 0

  Sedm vrstev kanadskýho javoru a kapsoidní konkáva, která spolkne tvoje chodidla s bezpodmínečnou láskou ke shreddu. Všechny fresh desky, který nám před chvílí dojely na sklad, tohle splňujou. Jak jejich potenciál využiješ, je už na tobě!
   

  Celý článek
 • Slevy 20 až 80 %, drinky a dobroty. Tomu se říká easy ride!

  Slevy 20 až 80 %, drinky a dobroty. Tomu se říká easy ride!

  04.06.2019 237 0

  Legenda praví, že se jednou za pár měsíců se probudí, když ostatní obchody už zavíraj. Žíznivě vytasí drinky, chlebíčky a pak rozsápe ceny na cucky. Nightshopping! Přízrak nakupování spojenýho s decentní party se tentokrát objeví v Easy Rideru u Ípáku, ve čtvrtek 13. června od osmi. Můžeš nám vyrabovat sklady. Můžeš se příjemně načnout před večerní jízdou. Ale přijít prostě musíš!

  Celý článek
 • Converse Louie Lopez Pro v přísnym testu

  Converse Louie Lopez Pro v přísnym testu

  03.06.2019 144 0

  David Luu vzal svýho felláka, zhejtoval počasí a vydal se potestovat nový skejtový boty. Výsledkem jsou 4 minuty keců, 4 minuty skejtování a úsporný dvě minuty hodnocení. A jak to dopadlo?

  Celý článek
 • NeDráždi prkno bosou nohou: Další porce shreddů z Německa

  NeDráždi prkno bosou nohou: Další porce shreddů z Německa

  29.05.2019 140 0

  Skate & explore! Bush hodil sondu do Drážďan a sesbíral všechno důležitý info. Jak jsou na tom místní spoty, čim nacpat pupek a co s tim má společnýho praotec Čech – to všechno ti servíruje tenhle report. Až pobereš partu a podniknete tam vlastní výlet, dej vědět!

  Celý článek
 • Perskej prašan, zbombený kopce a íránská pohostinnost

  Perskej prašan, zbombený kopce a íránská pohostinnost

  21.05.2019 496 0

  Blízkej východ neni uplně tradiční destinace na snowboardovej výlet. To neznamená, že neni skvělá. Michal Marko posílá report prosycenej vůněma orientu!

  Celý článek
 • Skejtová drzost & špenátová síla

  Skejtová drzost & špenátová síla

  15.05.2019 252 0

  Víš co má společnýho skateboardovej brand ze San Francisca s Pepkem námořníkem? Mnohem víc, než tě možná takhle z jedničky napadne. A nově taky dost povedenou kolekci, ve který designéři z HUF dokázali zdánlivě nemožný. Dostat kreslenou, 90 let starou postavičku na skatewearový designy. A ještě to udělat tak, aby to vypadalo sakra dobře. 

  Celý článek
 • „Neber se tak vážně“ vzkazuje Snoopy z triček Levi's

  „Neber se tak vážně“ vzkazuje Snoopy z triček Levi's

  15.05.2019 291 0

  Dneska to vykopneme možná trošku velkym prohlášením. Asi nikdy jsme neviděli takhle outfit-friendly kolabo. Co tim myslíme? Že trika a mikiny od Levis a Snoopyho jsou tak geniálně navržený, že se hoděj prostě ke všemu. Na vlastní oči se můžeš přesvědčit v tomhle blogu. A rovnou tam i zjistíš, proč by ses neměl/a brát furt tak vážně.

  Celý článek
 • OG láska na druhej pohled + opravdovej příběh

  OG láska na druhej pohled + opravdovej příběh

  09.05.2019 227 0

  Jsou boty, která se chtěj zalíbit všem a hned. Ale čim rychlejc se jim to povede, tim dřív se zase okoukaj a přestávaj bavit. DC Kalis OG ve verzi 2k19 jsou ale dělaný z uplně jinak stylovýho těsta. Vysvětlení se skrejvá v příběhu týpka, kterýmu byla tahle bota původně ušitá na míru. Protože to slovo 'Kalis' neni jenom sloveso bez diakritiky popisující tvojí činnost v pátek večer. Je to jméno legendy skateboardingu, od který se toho můžeš dost naučit.

  Celý článek

Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM