Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Nabij svojí game novejma deskama od Charge

  11.02.2021 214

  Představ si libový český desky a k tomu si domysli vizuály od samotnejch riderů. Zní to jako sen, viď? Je to ale každodenní realita značky Charge, která nám se svojí letošní kolekcí dala ještě o důvod víc se těšit na jaro. Přiznejme si to totiž, v tomhle počasí můžeš jet do parku maximálně tak na běžkách nebo na snowboardu.

  Celý článek
 • Žhavej Valentýn: Korona Edition

  09.02.2021 375

  Asi se shodneme, že lásky neni nikdy dost, a jestli je nějaký období, kdy jí po celým světě trošku chybí, je to teď. Ať už se svojí partnerkou/svým partnerem trávíš každou minutu domácího koroního života, nebo vás naopak okolnosti rozdělily na tisíce kilometrů od sebe, na Valentýn by se nikdy nemělo zapomínat. A i když se to může zdát jako klišé napuštěný cukrkandlem, v nejistejch časech se rádi vracíme ke klasikám.

  Celý článek
 • Skatopia: trochu jiná realita, kterou chceš žít

  29.01.2021 386

  FIRST YOU SKATE, THEN YOU DIE. Pojď se s náma podívat na legendární anarchistickej skatepark v Ohiu, kde se ty nejdivočejší sny stávaji skutečností. Anarchie totiž neznamená rabování a vandalismus, ale hlavně svobodu. Jak takovýhle autonomní místo funguje? A kdo je ten šílenej rider, kterej za tim stojí?

  Celý článek
 • Santa Cruz je Starej zákon a Apokalypsa v jednom

  21.01.2021 345

  Dorazily k nám novinky od skejťácký rockstar. Santa Cruz je značka profláklá svym nezaměnitelnym stylem, kterej mluví sám za sebe. A to že ti toho řekne HODNĚ. S takhle libovejma kouskama nebudeš jen tak někdo od vedle, ale největší frajer/ka v ulici. Novinky od tohodle skejťáckýho lovebrandu jsou totiž z jiný dimenze, buď je miluješ, nebo se chytáš za hlavu, kdo něco takovýho navrhnul. I v druhym případě je ale low-key obdivuješ. Tak čekuj, co bude v 2021 hot!

  Celý článek
 • Nový SK8 desky pro odvážný ridery

  18.01.2021 375

  Znáš to přísloví – s novým rokem musí přijít změna. Když se kouknem ven z okna, tak to na nějaký prudký změny zatim nevypadá, ale to je doufejme jenom dočasný. Když se ale podíváme na naše prkno a vidíme, že deck už zažil lepší časy, je nám jasný, že aspoň jedno novoroční předsevzetí musíme splnit. Přidej se k nám a převlíkni svůj board do novýho fresh kabátku, kterej přeje každýmu odvážnýmu jezdci.

  Celý článek
 • Nažhav estetický buňky, je tu velkej zimní výprodej!

  06.01.2021 843

  Slyšíš dobře, nejlepší kousky nejenom na sjezdovku jsou v teď takovejch slevách, až se ti z toho protočí panenky. Těmhle slevám neodolá ani ten největší pragmatik – co je totiž lepšího, než si zařídit celej gear za půlku ceny po Vánocích? Ať už jsi ekonomicky smýšlející člověk nebo milovník kvalitního oblečení, přichystali jsme pro tebe nejlepší výprodej 2021! A jo, víme, že tenhle rok teprve začal. 

  Celý článek
 • Termoprádlo Inspo: Stay suchej na sjezdovce i pod ní

  17.12.2020 406

  Sucho a teplo. Dvě věci, který pro zimu nejsou zrovna typický. A proto je třeba se na sjezdovce obepnout tim best termoprádlem, se kterým můžeš jezdit celej den bez kapičky potu a navíc ho na kůži cejtíš jen naprosto minimálně. Utopie? Už dávno ne, ty nejlepší značky tenhle sen přetavily v realitu, kterou máš na dosah ruky. A tak příspěcháváme s troškou inspirace, abys měl snazší rozhodování.

  Celý článek
 • Ten správnej skejt pod stromeček? Jedině Jart

  17.12.2020 334

  Španělskej brand Jart kdysi zásadně oživil evropskou skejtovou scénu a bodoval hlavně svojí poctivou výrobou s minimálním dopadem na životní prostředí. Začínali skromně, ale postupem let se vyšvihli do pozice všeobecně respektovaný značky, která je nedílnou součástí skejtovýho světa. Na shopu teď září jejich nejnovější kolekce, tak neváhej a mrkej, co si pro tebe ďáblové z Baskicka připravili. 

  Celý článek
 • RipNDip: Proklatě ostrý novinky Lorda Nermala

  11.12.2020 420

  RipNDip má tu ojedinělou schopnost nás s každou další kolekcí překvapovat. I když mu pevnou tlapou vládne kocour Lord Nermal, kterej nám už pěknou řádku let ukazuje, co si o nás všech myslí. Borci z tohohle ztřeštěnýho brandu ale pochopili, že tak ikonickej design můžou podávat stokrát jinak a pořád může chutnat skvěle. Na shopu nám teď přistál další eklektickej výběr od týhle partičky, kterej nezapomíná fakt skoro na nic, od kondomů po deštníky

  Celý článek
 • All I want for Christmas is něco pěknýho

  08.12.2020 648

  Je to tady, přichází Vánoce a s nima klasickej problém komunikace s okolím. Nikdo z nás nechce dávat ani dostávat dárky, který pak ležej celej rok ve skříni. A tak jsme se rozhodli ti udělat výběr top kousků, kterýma uděláš radost, nebo který můžete naopak nenápadně podstrčit tomu člověku, kterej zrovna nebyl obdarovanej tim stejnym stylem jako ty. Prostě je to takovej vánoční tutorial, jsi ready? 

  Celý článek

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM