Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Vypráskali jsme ceny!

  Vypráskali jsme ceny!

  10.04.2019 193 0

  Obyčejně se největší svátek nákupů slaví před Vánoci. My ale ctíme všechny tradice, a tak si můžeš užít pořádnou ždímačku i v čase Velikonočního půstu. Pojďme společně uctít památku syna Božího, prvního krále na prkně!

  Celý článek
 • Rick & Morty pro všechny Primitive(s): 2. epizoda vesmírnýho kolaba!

  Rick & Morty pro všechny Primitive(s): 2. epizoda vesmírnýho kolaba!

  10.04.2019 39 0

  Rick a Morty – asi nejvostřejší animákl, jakej si kdy dovolili vysílat na americkejch víc nebo míň placatejch obrazovkách. Primitive – brand skatovýho svéráze Paula Rodrigueze, kterej ti už názvem dá najevo, že si nehodlá na nic hrát. Tyhle dva proudy se potkaly jak Labe a Vltava u Mělníka a vznikla naprosto ujetá, barevná a hlavně zábavná kolekce. Která navíc vypadá mega dobře!

  Celý článek
 • Jak se skejtuje mezi továrnou a zámkem? (Video)Report z Čakovic!

  Jak se skejtuje mezi továrnou a zámkem? (Video)Report z Čakovic!

  09.04.2019 71 0

  To, že se s novou sezonou vrátí i náš dvorní explorer Bush, jsi vzhledem k jeho magorství a zapálenosti (v tom nejlepšim slova smyslu, samozřejmě!) asi mohl čekat. Co tě ale možná překvapí je fakt, že začal spolupracovat s kamarádem Michalem Suchopárem, což pro tebe znamená pár novinek. Můžeš se těšit na spoustu technickejch triků a kromě klasický fotogalerie pro tebe boys budou točit i krátký videa z projetejch spotů.

  Celý článek
 • Limitovaná edice ÉS SCHEME: Doslova GIGANTICKEJ comeback

  Limitovaná edice ÉS SCHEME: Doslova GIGANTICKEJ comeback

  02.04.2019 131 0

  Občas se prostě brandu podaří udělat botu, která je úplně výjimečná. Změní pohled na to, jak má vypadat skateboardová bota. Bota, která je tvarem, designem i velikostí úplně jiná než všechny ostatní. Přesně tohle És dokázal s botou jménem Scheme. To se psal rok 1999. Střih. Je rok 2019 a z Kalifornie přilítá její re-release verze. V dnešní době možná ještě víc vyčnívající než dřív. Nazuješ si jeden ze 100 kousků, který jdou v celý Evropě do prodeje? 

  Celý článek
 • Vans Comfy Cush: Boty, se kterejma si pokaždý vykračuješ (jako) v oblacích

  Vans Comfy Cush: Boty, se kterejma si pokaždý vykračuješ (jako) v oblacích

  02.04.2019 137 0

  Dneska začneme možná hloupou otázkou. Podle čeho si vybíráš boty a oblečení? Jasně, styl má v tom rozhodovacím koláči vždycky velkej podíl. Ale nebudeš se přece celej den trápit v něčem, co je ti nepohodlný. A na tenhle požadavek odpovídaj ve Vansu novou edicí jménem ComfyCush Era, která se řídí jednoduchym, ale o to přesnějšim heslem – Keep it Comfy.

  Celý článek
 • Jak to vypadalo na realeasu Vans Berle Pro v Plechárně?

  Jak to vypadalo na realeasu Vans Berle Pro v Plechárně?

  01.04.2019 67 0

  Ellijah Berle je možná ta úplně nejjasnější kometa na skateovym nebi. A jeho pro model od Vansu, Berle Pro, tomu taky odpovídá. A velký věci si zasloužej velký uvítání. Kluci z českýho Vansu připravili dost zajímavej release, na kterym nechyběly wallrides, pizza ani trocha toho street artu. A tak jsme si ho samozřejmě nemohli nechat ujít.

  Celý článek
 • Happy hours v EL NIŇU = 20% sleva na všechno

  Happy hours v EL NIŇU = 20% sleva na všechno

  27.03.2019 361 0

  Protože je každej člověk jinej, i ke štěstí si každej dojde jinak. Existuje ale pár osvědčnejch zkratek, který fungujou (skoro) na všechny. Takže jestli si chceš udělat radost nákupem jednoho nebo víc stylovejch kousků za supr výhodnou cenu, doraž 1. dubna do EL NIŇA. A přísáháme na všech 5 našich kamennejch shopů, tohle neni další whack aprílovej fór.  

  Celý článek
 • HorseFeathers novinky: Doporučená dávka punku pro tvůj outfit

  HorseFeathers novinky: Doporučená dávka punku pro tvůj outfit

  19.03.2019 135 0

  Dělat si věci po svym. Rozbíjet předem diktovaný škatulky. Vystupovat z nudou svázaný řady. Jestli se v těhle punkovejch imperativech (aspoň jednou za čas) najdeš a cejtíš, že by tvůj šatník snesl trošku čerstvýho jarního větříku z novejch jarních kolekcí, rozhodně nepřestávej číst. Plzeňsko-kanadskej brand jménem Horsefeathers pro tebe má totiž novou kolekci, která má všechny tyhle věty vepsaný v DNA.

  Celý článek
 • Ponožkový války o tvý chodidla: Stance vs. Happy Socks

  Ponožkový války o tvý chodidla: Stance vs. Happy Socks

  18.03.2019 134 0

  Jakmile se dvě firmy přetahujou o post jedničky, jeden vítěz je jistej vždycky předem. Zákazník. Snižování cen a zlepšování produktů pro tebe prostě nemůže dopadnout špatně. A něco takovýho se přesně teď odehrává v naší ponožkový sekci. Na shopu se nám totiž čistě náhodou potkaly nový kolekce od Stance a Happy Socks. Tak která to vyhraje u tebe?

  Celý článek
 • Víc než jen TOP 16 batohů do horský i městský divočiny

  Víc než jen TOP 16 batohů do horský i městský divočiny

  18.03.2019 220 0

  Z každý cesty vytěžit maximum – timhle mottem se v Burtonu říděj od nepaměti (nebo teda od roku 1977, kdy byl tenhle brand založenej. Ale to si stejně nikdo z nás nepamatuje). Je totiž jedno, jestli vyrážíš stopem po Evropě, busem do Krkonoš nebo jenom tramvají do školy. Stejně je to vždycky o tom, jaký si to uděláš ty sám/a. Protože když chceš a máš ten správnej přístup, může se i z toho nejvíc basic přesunu z bodu A do bodu B stát dobrodružná expedice. A my tě na ní náležitě vybavíme. 

  Celý článek

BLACK FRIDAY - Slevy až 70 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM