0

Blog BoardStar.cz


 • DAKINE: DOBRODRŮŽO MŮŽE ZAČÍT!

  15.05.2023 267

  Chystáte se na nová dobrodružství?! Tak se vybavte na cesty s novou kolekcí batohů, cestovních tašek a doplňků od oblíbené značky DAKINE!

  Celý článek
 • CARIUMA: BOTY Z BRAZÍLIE

  11.05.2023 287

  Jsme nadšení, že vám můžeme představit a nabídnout celosvětově oblíbenou značku CARIUMA! Značku skateboardových bot, která má ve svém sk8 teamu jezdce jako Gustavo Ribeiro, Mike Vallely nebo Kelvin Hoefler a spousta dalších!

  Celý článek
 • RECENZE: VANS SKATE HALF CAB

  02.05.2023 293

  Skvělou recenzi o nesmrtelných botech Vans Skate Half Cab, které si můžeš pořídit na našem eshopu » zde «, sepsali kluci ze Skaterocku.

  Celý článek
 • FRESH NEWS ⇔ IG & FB

  07.03.2023 299

  Na BoardStaru se oblékneš od hlavy až k patě a pokud chceš mít ty nejčerstvější informace, tak sleduj @boardstar.cz na facebooku a instagramu! 

   

  Celý článek
 • BOTY, KTERÉ POKOŘILY ČAS, PROSTOR I ZUB VKUSU

  10.08.2022 770

  Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale dějiny jsou stále živé. Prosakují do naší doby, vidíme je na fasádách a v ulicích a jsou de facto přítomny v každém aspektu lidského života. Ještě podivuhodnější je, když si uvědomíme, že kus dějin si vlastně můžeme téměř nepozměněný nazout stejně tak, jako to dělali naši předci. V tomto článku se podíváme na stručnou historii legendárních modelů bot, které se mohou pochlubit statutem nadčasovosti. Dalo by se tedy říct, že to jsou Shakespearovy hry mezi botami.

  Celý článek
 • HIGH JUMP 2022!

  03.08.2022 790

  Aloha – to je havajsky aloha! Pokud byste náhodou nevěděli co s nadcházejícím víkendem, nemusíte věšet hlavu ani nic jiného –  High Jump 2022 Hawaii Edition to už dávno vymyslel za vás.

  Celý článek
 • DORAZILY LETNÍ PADESÁTKY!

  25.07.2022 634

  Ruku na hruď, všichni musíme uznat, že letošní teploty jsou malinko nad normu. Naštěstí je zde stále dostatek možností, jak ochladit tělo a duši. Tou nejlepší a zároveň nejběžnější je návštěva oblíbených vodních ploch. K tomu je však nutný vhodný koupací úbor. Na našem e-shopu je momentálně obrovský výběr stylových plavek s 50% slevou – to je prosím polovina z původní ceny dolů.

  Celý článek
 • DC MANTECA 4

  21.07.2022 578

  Dobrá bota je mnohdy otázkou života a smrti. Každý bod, ve kterém obuv bojuje s vaší nohou musí být na svém místě, protože v jiném případě vám může udělat bota ze života učiněné peklo. Naštěstí však existují léty prověřené modely, které jejich výrobci nenechávají chátrat a opatrně je vylepšují. Přesně takto se povedlo zachovat vzor, který vyjel z fabriky už v roce 2000 – DC Manteca.

  Celý článek
 • LETNÍ VÝPRODEJ

  12.07.2022 574

  Léto pomalu eskaluje k novým dobrodružstvím a zájezdům, letní noci dýchají ujetými zážitky s jedinečnou atmosférou a stupnice teploměru pomalu přestává stačit. Počasí je výborné ale oblečení mu musí jít na ruku. Pokud právě koukáte do svého šatníku a zjišťujete, že máte k dispozici poměrně hezký letní pytel od brambor, nezoufejte a navštivte náš e-shop. Spustili jsme pro vás skvělý letní výprodej.

  Celý článek
 • LÉTO V PLNÉM PROUDU

  04.07.2022 673

  Léto začalo v plném proudu, rtuť v teploměrech už nemá kam stoupat a jediná útěcha je v návštěvě vaší oblíbené vodní plochy. Veškeré potřeby nutné k takovému výletu najdete u nás a některé dokonce za zvýhodněné ceny. Swimsuit up!

  Celý článek