0

BoardStar Club

Nakupujete u nás pravidelně? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. Věrnost na Boardstar.cz se totiž vyplácí. Díky registraci do věrnostního programu BoardStar Club totiž můžete dosáhnout až na 15% slevy! Jak to celé funguje?


Jak začít?

Pokud už máte účet na boardstar.cz, nemusíte dělat nic a do věrnostního programu jste zapojeni automaticky. Jestli účet ještě nemáte, můžete se jednoduše zaregistrovat. 

Jak to funguje?

Pravidla jsou jednoduchá. Čím víc nákupů tím větší sleva. Největší výhody získává účet Diamant, který dosáhne na slevu i pro exkluzivní značky a novinky, které jsou vyjmuté z ostatních úrovní věrnostního programu (Bronze-Platinum). K těmto značkám patří Carhartt, Lib Tech, GNU, Burton a Union. Mezi novinky patří limitované produkty, označené příznakem „Novinka“, které pro svoji popularitu nebo omezené množství nemohou spadat do ostatních úrovní věrnostního programu (Bronze-Platinum) po dobu minimálně dvou měsíců.

Aktuální stav vašich bodů najdete ve vašem zákaznickém profilu, který vám po registraci vytvoříme. Tam najdete i přehled všech nákupů a akce ušité na míru přímo pro vás.

Body se na Váš účet přičtou 3 dny po nákupu. Pokud objednávku zrušíte, nebo zboží vrátíte, body vám budeme muset odečíst. 

Aby se body započítaly do vašeho zákaznického profilu, je třeba objednávku provést na boardstar.cz. Nákupy v našich partnerských kamenných prodejnách se do profilu nepřipíšou. V každém z obchodů ale najdete určená místa, kde můžete nákup provést online (a jako způsob dopravy zvolit vyzvednutí v daném obchodě). 

Členství samozřejmě není ničím závazné a kdykoliv jej můžete ukončit.

Pokud budete zboží reklamovat, body za nákup Vám samozřejmě zůstávají.

Na jakou slevu máte nárok?

Pravidla jsou jednoduchá. Čím víc nákupů tím větší sleva. Funguje to následovně:

  • Bronze (0 – 2 000 bodů) = Sleva 3 % 

  • Silver (2 000 – 6 000 bodů) = Sleva 5 %

  • Gold (6 000 – 10 000 bodů) = Sleva 8 %

  • Platinum (10 000 - 15 000 bodů) = 12 %

  • Diamant (15 000 a více) = 15 %

K tomu se ještě přičítá sleva za osobní odběr na prodejně, která se může vyšplhat až na 12 %. Celkem tak můžete ušetřit až 27 %.

Další slevová pravidla

  • Pokud je produkt již zlevněn více, než je sleva Vašeho bodového konta, sleva se nepřičítá. 

  • Kromě té za osobní odběr se slevy nesčítají a platí vždy ta vyšší.

  • Sleva za osobní odběr se počítá vždy až z konečné ceny po aplikování všech ostatních slev.

  • Pokud u nás nenakoupíte za posledních 12 měsíců, všechny body se mažou a padáte zpátky na úroveň Bronze.

  • Slevy se nevztahují na dárkové kupony