0

Ripndip

Ripndip založil v roce 2009 skater Ryan O´Connor jako značku od skaterů pro skatery. Začal výrobou Ripndip triček, které během chvíle byly vyprodány. Trička, na kterých se malý kocour Lord Nermal schovává v náprsní kapse a škodolibě ukazuje prostředníček jsou stále populární stejně tak jako všechny ostatní kousky s nevšedním designem.

Položek: 150

RIPNDIP

Od té doby je zná téměř každý. Trička, na kterých se malá kočička schovává v náprsní kapse a škodolibě ukazuje prostředníček

Všichni jsme se už naučili tuhle značku milovat a v tomto článku bychom Vám rádi Rip N Dip představili.

Ryan O´Connor vytvořil Rip N Dip v roce 2009 tím, že na skate táboře v Ohiu ozdobil svůj skate tímto nápisem a děti tábora ho okamžitě napodobily. Využil této příležitosti a přivedl k životu vlastní skateboardovou značku. Na dalším skate táboře byla jeho trička okamžitě vyprodána.

Na začátku Ryan vyráběl ve své garáži vlastním sítotiskovým strojem a zkoušel všechny druhy vlastní grafiky a tisků. Úspěch u skaterů zajistil, že se značka přestěhovala do Los Angeles, kde je nyní její sídlo. Tam se denně pracuje na kombinaci nových stylů s nejlepší kvalitou.

Většinu slavných návrhů Rip N Dip vytvořil newyorský umělec a ilustrátor Jayme Lemperle. Zajišťuje, aby všechny oděvy Rip N Dip měly typické bláznivé a vtipné vzory, a každé z nich promění v umělecké dílo. Kromě drzé kočky Lord Nermal, která vyhlíží z přiložených kapes trička a dosáhla kultovního statusu, zdobí výrobky Rip N Dip také mimozemšťané.

Kromě slavný triček, kterými to všechno začalo, nyní najdete v nabídce značky také mikiny, ponožky, kšiltovky, skateboardy a mnoho dalších vymazlených kousků.