Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

MeatFly

Položek: 6

MeatFly - historie

MeatFly je česká firma, na našem trhu působí od roku 1995. Zabývá se výrobou a prodejem oblečení a vybavení pro skateboarding a snowboarding. V nabídce je dále oblečení ve stylu streetwear, například MeatFly tričkamikiny, kalhoty a nejrůznější doplňky včetně chráničů.

Firma Meatfly je na snowboardovém trhu od roku 1995. Již od svého počátku začala partička Meatfly s výrobou oblečení na snowboard. Meatfly vytváří zimní oblečení s vlastním stylem, střihem a designem.

Zimní bundy Meatfly

Zimní bundy Meatfly jsou vyrobeny z materiálů, které byly specielně vyvinuty pro firmu Meatfly, těmi nejlepšími výrobci. Tyto speciální materiály dávají bundám Meatfly nepromokavost s hodnotou vodního sloupce až 30.000mm a prodyšností 10.000 sqm.

Každá bunda na snowboard Meatfly je vybavena technickými vychytávkami, počínaje snowcatcherem, systémem zateplených kapes, kapsami na MP3 přehrávač a telefon,až po komfortní systém odvětrání a různé druhy zateplení.

Dětské zimní bundy MeatFly

Firma Meatfly myslí na všechny, proto můžete pro svého potomka pořídit dětskou zimní bundu Meatfly, kde jsou použity materiály stejné, jako u pánských/dámských bund. Samozřejmě má firma Meatfly v nabídce jak dámské kolekce (dámské zimní bundy Meatfly), tak pánské kolekce (pánské bundy na snowboard Meatfly).   

Pokud si na horách stěžujete na zimu, pak je technická bunda na snowboard Meatfly ta pravá volba!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM