0

Vans

VANS - tohle jméno už zná v dnešní době snad každý. Značka Vans je proslavená napříč světem i zaměřením od skateboardingu přes snowboarding po bmx. Historie značky Vans se začala psát již v roce 1966. Tehdy Paul Van Doren, zakladatel značky, prodával první boty Vans ze své garáže. Postupem času si Vans boty, mikiny a trička získaly velkou popularitu a to, co začalo jako garážový prodej, se rozjelo do světové značky.

Položek: 561

VANS

Jako první model skate bot Vans se objevil model #44 a dodnes se vyrábí pod názvem Vans Authentic. Během pár let se Vansky staly oblíbeným modelem mezi skatery po celé jižní Kalifornii díky jejich perfektní přilnavosti ke skateboardu. A tak v roce 1975 přichází legendy Stacey Peralta a Tony Alva s nápadem na další model bot a vytváří model #95, který je také populární do dnešních dnů a můžete jej znát pod jménem Vans Era.

V létě patří mezi nejoblíbenější model Slip-on, který  "provařil" Sean Penn v legendárním filmu "Fast Times at Ridgemont High". Od té doby se rozšířili po celé Kalifornii a následně po celém světě. Boty Vans Slip-On jsou ideální letní obutí.

Všechny Vans boty nabízí širokou škálu barevných provedení (včetně typické černobílé šachovnice - checkerboard), takže doplní jakýkoliv outfit a stávají se nejprodávanějšími botami na světě. Značka Vans samozřejmě neznamená pouze boty, ale taky spoustu oblečení a doplňků jak pro skateboarding, tak snowboarding nebo streetware. 

Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se komplet historii značky Vans.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM