Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Vans

Historie značky Vans se začala psát již v roce 1966. Tehdy Paul Vand Doren, zakladatel značky, prodával první boty Vans ze své garáže. Postupem času si boty získaly velkou popularitu a to, co začalo jako garážový prodej, se rozjelo do světové značky. Nebylo to ale tak jednoduché!

Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se komplet historii značky Vans.

Položek: 864

HISTORIE ZNAČKY VANS

Historie světoznámé značky Vans sahá až do roku 1966, kdy začala působit na americkém trhu jako jedna z prvních firem zaměřených na skateboarding. Za vznikem stojí Paul Van Doren, který začal podnikat v Anaheimu. Značka Vans na sebe upozornila nazouvacími teniskami „Slip on“. V nabídce firmy Vans dnes najdeme skateboardové oblečení, které se těší oblibě i mezi širší veřejností.

Boty Vans

Nejoblíbenějším produktem značky Vans jsou jednoznačně boty.

Modely bot Vans se prodávají po celém světě a nabízejí styl, kterým se ostatní značky inspirují. Zdaleka nejoblíbenější jsou modely Authentic a Era, které nabízejí nepřeberné množství barev a kobinací, takže doplní jakýkoliv outfit. Tyhle modely se hodí jak na skateboard, tak pro běžné nošení. 

V létě je mega oblíbený model Vans Slip-On, který "provařil" Sean Penn v legendárním filmu "Fast Times at Ridgemont High". Od té doby se rozšířili po celé Kalifornii a následně po celém světě. Boty Vans Slip-On jsou ideální letní obutí.

Do módy se opět vrací kotníčkové boty a těch má značka Vans na výběr také pěknou řádku. Mezi kotníkové boty Vans patří modely SK8-Hi, velmi oblíbený model mezi skateboardisty, dále model Half Cab, ikonický model legendárního Steva Cabllera,  nebo stylový model Edgemont.

Zdaleka to ale není vše, tak se přesvědčete a nakupujte boty Vans pohodlně a levně na našem e-shopu.

 

 

 

Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM