0

Boty DC

Značku DC Shoes založili Ken Block a Damon Way v roce 1994. Od té doby používá skate boty DC milióny skaterů po celém světě, včetně profesionálních riderů. V naší nabídce nalezneš jak skate, tak street boty DC.

Položek: 149

DC SHOES

Asi nejoblíbenější produkt světoznámé značky DC jsou kvalitní, technologiemi našláplé boty DC. Značka spolupracuje s nejlepším týmem profesionálních sportovců, kteří pomáhají DC boty zlepšovat po všech stránkách. Boty DC naopak sportovcům dávají lepší stabilitu, větší ochranu pro nohy a paty a maximální funkčnost. Jako příklad uveďme např. DGT systém, což je na různých místech různě tvrdá podrážka, která zaručuje skvělý pocit skateboardu pod nohami, maximální přilnavost a vetší ochranu pro paty. Boty DC nabízejí zkvalitnění sportovních výkonů.

Dnes už však DC boty nepoužívají pouze profesionální sportovci, ale jsou k vidění mezi běžnými uživateli. Kolekce bot značky nabízí kompletní řadu jak v kolekci pánské boty DC, tak dámské boty DC.

Ken Block, zakladatel značky DC

Po založení tří skateboardových subjektů - Eightball Clothing, Droors Clothing a Blunt Magazine, zakládá Ken v roce 1994 značku DC Shoes, společně s kamarádem z vysoké školy Damonem Wayem.

Damon tehdy přesvědčil svého bratra a profesionálního skateboardistu Danny Waye a jeho kámoše Colina McKaye, aby opustili své sponzory a vytvořil první dva pro modely bot DC - Way a McKay. Do role se dostává také Ken Block, který pro značku DC vytváří designy.

Podnikání Kena a Damonna vyrostlo z malé firmy na výrobu skate bot, do vysoce respektované firmy ve skateboardové branži a dnes jsou oblečení a boty DC distribuovány po celém světě.

V roce 2004 získal značku DC Shoes Quiksilver a stala se tak součástí rodiny akčních sportů. Ken se stává hlavním ředitelem značky DC a stará se o její propagaci.

Do skate teamu patří Josh Kalis, Wes Kremer, Danny Way a další.

DC snow team tvoří např. Ikka Backstrom a Gabe Ferguson.