0

Batohy

BoardStar nabízí batohy top značek Aevor, Dakine, Burton a dalších, pro různé příležitosti - do města i do školy, volnočasové i technické batohy, které jsou určeny na skateboarding, snowboarding nebo lyžování. Takže pokud sháníte kvalitní batoh, tak jste na správném místě.  

Položek: 266

BATOHY

Za kvaltiní batoh označujeme takový, který nijak neškodí páteři, má vysokou odolnost, funkčnost a samozřejmě také dobře vypadá. 

Městské batohy

Městské batohy jsou obvykle navrženy tak, aby byly stylové, kompaktnější a moderní, často odpovídající módním trendům. Design může být jednoduchý a vkusný, aby se hodil do městského prostředí. Většina městských batohů má polstrovanou přihrádku notebooky, tablety nebo jinou elektroniku pro bezpečnější transport.

Školní batohy

Nabízíme velký výběr školních batohů, které mají vyztužené konstrukce a ramenní popruhy tak, aby byly na zádech studentů co nejpohodlnější. Také mají přehledné uspořádání interiéru, aby se v něm školáci mohli dobře orientovat. Njeoblíbenějšími jsou školní batohy Dakine a Burton.

Technické batohy

Mezi technické batohy řadíme takové, které jsou určeny pro určitý druh sportu. Technické batohy u nás dostanete na skateboard, snowboard a lyžování. Technické batohy mají různé vychytávky, jako popruhy na skate, snowboard nebo lyže, horské batohy mají také kapsy na lopatu, sondu a snowboardové brýle. Jejich další předností je jistý komfort, takže batoh při ježdění téměř necítíte.