Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 798

BATOHY

Pokud sháníte kvalitní batoh, jste na správném místě.

Za kvaltiní batoh označujeme takový, který nijak neškodí páteři, má vysokou odolnost, funčnost a smozřejmě také dobře vypadá. Náš e-shop nabízí batohy pro různé příležitosti, od těch do města, do školy a pro volný čas, až po cestovní a technické batohy, které jsou určeny na snowboard, lyžování, skateboard, kolo, nebo surfing.

Školní batohy

Nabízíme velký výběr školních batohů, které mají vyztužené konsrukce a ramenní popruhy tak, aby byly na zádech studentů co nejpohodlnější. Také mají přehledné uspořádání interiéru, aby se v něm školáci mohli dobře orientovat. Njeoblíbenějšími kousky jsou školní batohy Dakine a Burton.

Technické batohy

Mezi technické batohy řadíme takové, které jsou určeny pro určitý druh sportu. Tecnické batohy u nás dostanete na skateboard, snowboard, lyžování, MTB, nebo surfing. Tecnické batohy mají různé vychytávky, jako nosiče na skate, snowboard, nebo lyže, horské batohy mají také kapsy na lopatu, sondu a snowboardové brýle. Jejich další předností je velké pohodlí, takže batoh při ježdění téměř necítíte.

Technické batohy u nás dostanete např. od značek Vans, DC, Dakine, nebo Burton.

 

Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM