0

Batohy

BoardStar nabízí batohy pro různé příležitosti - od městských, školních a pro volný čas, až po cestovní a technické batohy, které jsou určeny na skateboarding, snowboarding nebo lyžování. Takže pokud sháníte kvalitní batoh, tak jste na správném místě.  

Položek: 220

BATOHY

Za kvaltiní batoh označujeme takový, který nijak neškodí páteři, má vysokou odolnost, funkčnost a samozřejmě také dobře vypadá. 

Školní batohy

Nabízíme velký výběr školních batohů, které mají vyztužené konstrukce a ramenní popruhy tak, aby byly na zádech studentů co nejpohodlnější. Také mají přehledné uspořádání interiéru, aby se v něm školáci mohli dobře orientovat. Njeoblíbenějšími jsou školní batohy Dakine a Burton.

Technické batohy

Mezi technické batohy řadíme takové, které jsou určeny pro určitý druh sportu. Technické batohy u nás dostanete na skateboard, snowboard, lyžování. Technické batohy mají různé vychytávky, jako popruhy na skate, snowboard nebo lyže, horské batohy mají také kapsy na lopatu, sondu a snowboardové brýle. Jejich další předností je jistý komfort, takže batoh při ježdění téměř necítíte.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM