0

Quiksilver

Ikonická značka Quiksilver dodává to nejlepší z nejlepšího ze surfového segmentu už od roku 1969. Přirozenou součástí růstu značky Quiksilver bylo rozšíření do kategorií ski a snow, kde patří mezi top nejlepších snowboardových značek zastoupených na horách. Mezi nejoblíbenější kousky patří v létě Quiksilver boardshorty, trička, mikiny a v zimě snow bundy, kalhoty.

Položek: 443

QUIKSILVER

Quiksilver je firma, která se stala ikonou v oblečení pro mladé a udává trendy nejnovější módy. 

Historie Quiksilveru (1969) je zakořeněná v surfařském životním stylu ze slunných australských pláží a postupem času se vyvinula ve vlivnou značku, která poskytuje kvalitní módu pro ty, jež hledají výkon a pohodlí napříč světem sportů.

Z malé značky oblečení pro kamarády se Quiksilver vypracoval ve světového leadera, který inspiruje mnoho dalších značek.

Např. plavky Quiksilver nabízejí skvělé střihy, které nijak neomezují v pohybu a rychleschnoucí materiály, vyvinuté přímo v továrně Quiksilver. Koupáky Quiksilver oblehly pláže po celém světě.

Další oblíbený kousek jsou kraťasy Quiksilver, které jsou designovány pro maximální pohodlí, odolnost a skvělé barevné variace. Kraťasy Quiksilver s velkou oblibou používají skateboardisté, jezdci BMX, longboardisté a spoléhají na jejich odolné materiály.

Svůj styl a lásku k boardovým sportům nejlépe vyjádříte pomocí kšiltovek Quiksilver, které jsou v tomto ohledu již legendární.

Kompletní nabídka pak nabízí např. boty Quiksilver, Quiksilver trička, mikiny, kalhoty atd.

Quiksilver x Stranger Things

V roce 2022 přichází Netflix se čtvrtou sérií Stranger Things a při té příležitosti vyšla kolekce, která nenechá žádného fanouška tohoto seriálu chladným.

Kolekce nás přenese zpět v čase do doby, kdy se nosily huňaté trvalé a v surfingu převažovali odvážné designy, do roku 1986. K tomuto počinu vydala značka Quiksilver také krátké surfové video "Strange Surfing" s Quik ridery, kteří se vydaly surfovat do Upside Down.

Hellfire Surf Club kolekce

Dungeoni a Skulldragové pro plážové krysy. Tohle je nejvíc rock´n´dice spolupráce Quiksilver x Stranger Things. 

The Hellfire club je skupina hráčů D&D z Hawkin High ve Stranger Things 4. Tahle inspirace byla převrácena vzhůru nohama s trochou rock´n´rollového surfování.

Lenora Hills Surf Club kolekce

Pastelové šílenství. Vysoké bokové bikiny. Masivní trvalé. Lenora Hills Surf Club zachycuje vrchol 80. let SoCal surfové módy.

Fiktivní město ze Stranger Things 4, Lenora Hills odráží skutečný plážový postoj a vzhled té doby. Vytvořeno ve spolupráci s Netflix Stranger Things.

Surfer Boy Pizza kolekce

Vypadá to, že hot kolekce Quiksilver Stranger Things byla doručena ke tvým dveřím. Skutečný merch pro zaměstnance Surfer Boy Pizza, nyní k dispozici.

Tahle kolekce využívá surfový styl Surfer Boy Pizza shopu a řidiče rozvozu Argyleho, aby nažhavila kalifornskou kuturu 80. let objektivem Quiksilveru.

1986 kolekce

Tahle spolupráce Quiksilver Stranger Things oživuje design z doby, kdy měla surfařská kultura všechno, odpopových potisků po rock n´ rollovou drť. 

Designéři Quiksilver se ponořili do designového trezoru, aby znovu vytvořili ikonické kousky. Hlasité a nestidaté styly, které definovaly surfování 80. let.