Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Quiksilver

Položek: 273

OBLEČENÍ QUIKSILVER

Značka Quiksilver je firma, která se stala ikonou v oblečení pro mladé a udává trendy nejnovější módy.

Z malé značky oblečení pro kamarády se Quiksilver vypracoval ve světového leadera, který inspiruje mnoho dalších značek. Oblečení Quiksilver je pánská záležitost, která nabízí skvělé technické vlastnosti.

Např. plavky Quiksilver nabízejí skvělé střihy, které nijak neomezují v pohybu a rychle schnoucí materiály, vyvinuté přímo v továrně Quiksilver. Koupáky Quiksilver oblehly pláže po celém světě.

Další oblíbený kousek jsou kraťasy Quiksilver, které jsou designovány pro maximální pohodlí, odolnost a skvělé barevné variace. Kraťasy Quiksilver s velkou oblibou používají skateboardisté, jezdci BMX, longboardisté a spoléhají na jejich odolné materiály.

Svůj styl a lásku k boardovým sportům nejlépe vyjádříte pomocí kšiltovky a kšiltovky Quiksilver jsou v tomto ohledu již legendární. Kšiltovky Quiksilver vyjadřují to, co máme nejradši a to svobodu boardových sportů. Kompletní nabídka pak nabízí např. boty Quiksilver, Quiksilver trička, mikiny, kalhoty atd.

Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM