BLACK FRIDAY: neuvěřitelné slevy právě teď! Časově omezeno | Výměna nebo vrácení nevhodného dárku až do 15.1.2024
0

Peněženky Quiksilver

Inspirované pohodou surfového života, přinesou peněženky Quiksilver pohodu pro vaše doklady a peníze. Značka Quiksilver je surfová legenda a to se odráží i v jejich výrobcích s uvolněným stylem.

Položek: 23

QUIKSILVER

Značka Quiksilver je firma, která se stala ikonou v oblečení pro mladé a udává trendy nejnovější módy. Historie Quiksilveru (1969) je zakořeněná v surfařském životním stylu ze slunných australských pláží a postupem času se vyvinula ve vlivnou značku, která poskytuje kvalitní módu pro ty, jež hledají výkon a pohodlí napříč světem sportů.

Z malé značky oblečení pro kamarády se Quiksilver vypracoval ve světového leadera, který inspiruje mnoho dalších značek.

Např. plavky Quiksilver nabízejí skvělé střihy, které nijak neomezují v pohybu a rychleschnoucí materiály, vyvinuté přímo v továrně QuiksilverKoupáky Quiksilver oblehly pláže po celém světě.

Další oblíbený kousek jsou kraťasy Quiksilver, které jsou designovány pro maximální pohodlí, odolnost a skvělé barevné variace. Kraťasy Quiksilver s velkou oblibou používají skateboardisté, jezdci BMX, longboardisté a spoléhají na jejich odolné materiály.

Svůj styl a lásku k boardovým sportům nejlépe vyjádříte pomocí kšiltovek Quiksilver, které jsou v tomto ohledu již legendární.

Kompletní nabídka pak nabízí např. boty QuiksilverQuiksilver trička, mikiny, kalhoty atd.