Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 341

Nike - to jsou především kvalitní boty

Hlavní doménou značky jsou sportovní boty Nike, které nabízejí vysokou kvalitu zpracování a super pohodlné nošení. Boty Nike jsou již nyní nezapomenutelnou legendou, o které slyšel snad každý z nás. První boty Nike spatřili světlo světa v roce 1972 a od počátku 80. let se prodávají již po celých spojených státech. Popularita značky strmě stoupala a v roce 1992, na olympiádě v Barceloně, používají oblečení a boty Nike všichni američtí olympionici.

Kreativita značky Nike se projevuje v každé z jejích kolekcí. Nike také nabízí speciální program Nike ID, kde může svou kreativitu předvést každý z nás. Jedná se o speciální program, kde si boty Nike můžete navrhnout a nechat vyrobit zcela podle svých představ. Vyberete si tvar, podrážku, barvu, materiál, tkaničky a originální boty Nike jsou na světě!

Historie Nike

Historie značky Nike se začala psát již v roce 1972. Zakladateli značky byli Bill Bowerman, legendární trenér lehké atletiky na Oregonské universitě a jeho svěřenec Phil Knight. Jejich základní ideou bylo vyrábět boty Nike, které by sportovcům pomáhaly dosahovat lepších výkonů.

V roce 1962 začaly dovážet sportovní boty z Japonska. Ty však nebyli zcela podle jejich představ, proto se rozhodli zahájit výrobu vlastních sportovních bot. 1. boty Nike se objevili na trhu v roce 1972 a brzy poté se staly číslem 1 na světovém trhu a jsou jím dodnes.

Logo Nike navrhla studentka grafického designu Carolin Davidson. Světoznámé logo „swoosh“ je vyjádřením pohybu, rychlosti a dynamiky.

Dnes značka Nike nenabízí pouze boty na atletiku, ale zaměřila se na celou řadu sportovních odvětví, včetně skateboardingu, snowboardingu, BMX a surfingu. Značka nabízí také módní kolekce, takže oblečení Nike můžete nosit při jakékoliv příležitosti. Značka dodává na trh kolekce pánské Nike, dámské Nike, ale i oblečení a boty dětské Nike. Oblečení Nike lze využít do školy, do práce, do společnosti…, využití má obrovské!

Nike 6.0

Nike 6.0 je kolekce, která je zaměřena speciálně na akční sporty, jako skateboarding, BMX, snowboarding a surfing. Kompletní kolekce nabízí trička Nike 6.0 dámské i pánské, vyrobené z kvalitních materiálů, boty Nike 6.0, které pomáhají podávat skvělé výkony ve skateboardingu, mikiny, batohy a tašky Nike dámské, pánské i dětské. V roce 2010 představila Nike 6.0 svou první kolekci zimního oblečení.

Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM