Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 151

Boty Nike

Značka Nike si svou popularitu nezískala pouze u sportovců, ale velké oblibě se těší i mezi klasickými uživateli. Pokud chceme kvalitní boty, pak mnoho lidí bez váhání volí právě boty Nike, které nabízejí kvalitní materiály, vyspělé technologie a jedinečný design. Kolekce značky nabízí jak boty Nike pánské, tak boty dámské Nike, ale těšit se můžete i na dětské boty Nike. Nejznámější modelová řada značky jsou boty Nike AirBoty Nike Air vyvinul Nike společně s bývalým zaměstnancem NASA, Frankem Rudym.

 

Nike - to jsou především kvalitní boty

Hlavní doménou značky jsou sportovní boty Nike, které nabízejí vysokou kvalitu zpracování a super pohodlné nošení. Boty Nike jsou již nyní nezapomenutelnou legendou, o které slyšel snad každý z nás. První boty Nike spatřili světlo světa v roce 1972 a od počátku 80. let se prodávají již po celých spojených státech. Popularita značky strmě stoupala a v roce 1992, na olympiádě v Barceloně, používají oblečení a boty Nike všichni američtí olympionici.

Kreativita značky Nike se projevuje v každé z jejích kolekcí. Nike také nabízí speciální program Nike ID, kde může svou kreativitu předvést každý z nás. Jedná se o speciální program, kde si boty Nike můžete navrhnout a nechat vyrobit zcela podle svých představ. Vyberete si tvar, podrážku, barvu, materiál, tkaničky a originální boty Nike jsou na světě!

Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM