0

Boty Vans

Nakupujte boty Vans levně!

Na našem e-shopu najdete Vansky v největším výběru a za nejlepší ceny. Dostat můžete mnoho druhů a modelů, od skate bot, přes street boty, oblíbené slip on, balerínky, až po letní obutí v podobě žabek Vans. Boty Vans uvádíme v US a EU číslování.

Položek: 186

boty VANS

Pořídit si můžete street boty Vans, které používají běžní uživatelé do školy, do práce, za zábavou, dále pak decentní kousky, které můžete využít i při společenských akcích, letní boty Vans, tolik oblíbené mezi surfaři po celém světě nebo kotníkové boty Vans atd. To vše za použití kvalitních a odolných materiálů, které chrání nohy proti poškození.

Sportovní modely bot Vans využívají skateboardisté, BMX rideři, longboardisti, surfaři…

Kdo jednou okusil boty značky Vans, už nechce nic jiného.

Legendární boty Vans

První Vansky začal prodávat Paul Van Doren, zakladatel značky, 16. března 1966.

Tehdy přinesl na trh první, coreové boty pro skejťáky. Byly to boty Vans #44 a staly se naprostým hitem, který započal éru opravdových skate bot. Boty Vans #44 dostanete i v dnešních dnech a to pod názvem Vans Authentic.

Obrovská popularita mezi skateboardisty přiměla Stacey Peraltu a Tony Alvu, jedny z nejlepších skaterů své doby, vytvořit nový model s názvem Vans #95. Dnes se prodávají jako model Vans Era a jsou to jedny z nejoblíbenějších modelů vůbec.

Další komerční mezník značky Vans nastal, když boty Vans představil Sean Penn v legendárním filmu Zlaté časy na Ridgemont High. Jednalo se o model Vans Slip-On a od té doby je nosili jak skejťáci, tak normální lidé po celé Kalifornii.

VANS - tohle jméno už zná v dnešní době snad každý. Značka Vans je proslavená napříč světem i zaměřením od skateboardingu přes snowboarding po bmx. Postupem času si Vans botymikiny a trička získaly velkou popularitu a to, co začalo jako garážový prodej, se rozjelo do světové značky.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM