Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

BoardStar.cz TEAM


 • David Luu ― skateboarding

  Jestli jen trochu sleduješ dění na český skate scéně, jméno Davida Luu tě nemohlo minout. Tenhle rodák z Mostu (jo, to město jak o něm byl ten seriál) patří mezi riders, kterejm se věští hodně zářivá budoucnost. O tom svědčí třeba fakt, že v roce 2019 se stal celkovym vítězem MČR ve skateboardingu v kategorii PARK U23.

  Celý článek
 • Michal Gálík – skateboarding

  Michal Gálík je rider, kterej miluje pohyb, ale nemá rád pravidla. Právě kvůli tomu si na svý řádění vybral skateboard, na kterym pouští uzdu svý kreativitě a nikoho neposlouchá, často ani fyzikální zákony. 

  Celý článek
 • Michal Suchopár ― skateboarding

  Michal je stálice na český skejtový scéně. Na skate se poprvý postavil v roce 1996 a od tý doby si vypiloval a vlastně pořád zlepšuje svoji precizní techniku, kterou mu závidí nejeden rider.

  Celý článek
 • Tobiáš Jirovec ― skateboarding

  Nejmladší krev v naší stáji. Tobiáš je talentovanej rider, kterej má doma třeba pohár za vítězství MČR v kategorii PARK U14. 

  Celý článek
 • Zdeněk Poláček – čtyřkolky

  Rider na čtyřech kolech, kterej se nebojí zašpinit. Zděněk Poláček (*22. 2. 1996) jezdí na čtyřkolce v kubatuře 4K Profi a jezdí na ní sakra dobře. Z domácí Hluboše to dotáhl až na mistra republiky a pódium na Mistrovství Evropy.

  Celý článek

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM