0

Aevor

AEVOR začal vyrábět batohy, tašky a doplňky pro tebe a tvůj kreativní, dynamický životní styl již v roce 2016. V Aevoru věří v dobré nápady, využívají vášeň k jejich uskutečnění a inspirují ostatní, aby následovali jejich příklad. Produkty jsou pro lidi, kteří si razí vlastní cestu. Stejně jako ty. A stejně jako my: Každý výrobek AEVOR je vyroben pomocí odpovědných výrobních procesů.

Položek: 64

AEVOR

Naše filozofie

Jsi ambiciózní a znáš svůj vlastní názor. Líbí se nám to, protože nejsme jiní. Společnost Fair Wear, organizace, která nám pomáhá zajistit, aby továrny, které používáme, byly bezpečné a pracovníci měli prospěch ze spravedlivých pracovních podmínek, nám udělila status Leader. Jako systémový partner bluesign® jsme podporováni při minimalizaci dopadu na životní prostředí během celého výrobního procesu. Abychom ušetřili další zdroje, používáme vnější tkaniny složené z 50–100 % z recyklovaných PET lahví.

Naše produkty

Nadšenci AEVOR přesně vědí, co chtějí: batohy a tašky dostatečně flexibilní pro jejich spontánní životní styl. Naším cílem je poskytnout jim produkty, které to dokážou. Náš designér AEVOR pracuje den co den, aby přišel s řešením splňujícím všechny tvé požadavky. Rozšiřitelnost, polstrovaná přihrádka na notebook nebo voděodolné látky - každý produkt AEVOR má řadu chytrých funkcí. S námi zůstaneš připraven/a na spontánní změny plánu, aniž by ses vzdal/a svého moderního vzhledu.