0

Způsoby úhrady objednávek


Způsoby úhrady objednaného zboží:
- Na kase (platba v prodejně, hotovostí nebo platební kartou), viz Seznam obchodů
- Dobírka (osobní převzetí zásilky)
- On-line platba (využití platební karty)
 

Platby ze zahraničí
Bankovní spojení pro platby ze zahraničí: Banka ČSOB a.s. , SWIFT: CEKOCZPP, CZIBAN: CZ86 0300 0000 0002 1470 0571

Platby kartou

Platební podmínky
V našich prodejnách můžete platit kartami VISA a MasterCard. Dále VISA Electron a Maestro, ale jen tehdy, jestli jejich užití dovoluje vydavatelská banka. Banky umožňují využití embosovaných (reliéfních) karet.

Platba kartou na Boardstar.cz se vyplatí!
Platba kartou Vám zajistí pohodlné, ale především bezpečné nakupování. Jedná se o bezhotovostní platební styk, takže u sebe nemusíte mít peníze při dodání objednávky. A v neposlední řadě ušetříte za poplatky!

Platba kartou je bezpečná!
Zárukou bezpečnosti je aplikace 3D-Secure, kterou využívají společnosti MasterCard a Visa. Díky tomuto programu se nemusíte bát platit na internetu. Veškerá manipulace s informacemi o Vaší kartě je šifrována systémem HTTPS, což zajišťuje, že se tato data nedostanou k cizím lidem, ani k našim zaměstnancům: Všechny informace jdou rovnou do banky. 

Jaké karty přijímáme?
VISA Electron, VISA, MasterCard a Maestro, jestliže karta využívá systém 3D-Secure. 

Jak u nás zaplatíte?
Jestliže chcete platit prostřednictvím Vaší karty, držte se následujícího postupu:
- Zadejte druh Vaší platební karty
- V dalším kroku se ocitnete na stránce zpracovatelské banky, kde musíte zadat informace o platební kartě (číslo karty, datum ukončení její platnosti, CVV2/CVC2 – Poslední tři číslice napsané na místě určeném pro podpis)
- Čekejte email s potvrzením platební transakce
Přenos dat je naprosto bezpečný. Všechny informace se dostanou přímo k bance, která údaje o Vaší platební kartě šifruje. Banka nám pak jen potvrdí platební transakci a my vyřídíme objednávku. Žádný z našich zaměstnanců tedy nemá možnost přístupu k citlivým datům.