0

C1rca

Společnost C1RCA Foowear byla založena v San Clemente v Kalifornii roku 1999. Od té doby tým designérů a profesionálních skaterů pracoval na tom, aby se C1RCA boty staly jednou ze zavedených a prověřených značek v oblasti skate obuvi.

Položek: 8

Historie C1RCA

Značku C1RCA založily skate legendy Chad Muska a Jamie Thomas. O více než 20 let později značka pokračuje ve výrobě jedněch z nejlepších skate bot na trhu. Nejsou jim cizí inovativní designy, jako je legendární „Weed-Stash-Pocket“, kapsa na zip na jazyku pro modelu boty Chada Muska – navržená tak, aby pomohla předejít nepříjemným diskusím se zákonem. Milníkem pro C1RCA bylo v roce 2006 vydání jejich videa „It's Time“.

Video značně zvedlo laťku skateboardingu a posunulo značku na novou úroveň popularity. Jejich tým se v průběhu let mnohokrát změnil, ale vždy si udržovali skupinu profesionálních skaterů na vysoké úrovni, aby reprezentovali značku.

Současný profesionální tým USA zahrnuje Adriana Lopeze, který je v C1rca od samého začátku, Jamese Brockmana a Jamesa Martina. Jako vždy zůstává C1RCA „Committed to Skateboarding“!