Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Dětské boty

Položek: 13

DĚTSKÉ BOTY

Dětské botky pro caparty od nejútlejšího věku naleznete na stránkách našeho e-shopu. Všechny dětské boty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Vybírat můžete z dětských botek od firem Adio, Duffs, DC atd.

Číslování bot v US/EU / TABULKY VELIKOSTÍ

Skate boty

Každý skateboardista potřebuje ke svým výkonům pořádné skate boty. Skate boty jsou vyrobeny z materiálů, které déle odolávají oděru a zajišťují „cítění“ skateboardu pod nohama.
Firmy vyrábějící skate boty používají různé technologie, které jezdci pomáhají k ještě lepším výkonům.

Například firma Adio nabízí skate boty s SST (Skate Specific Technology) technologií, která přebírá většinu vibrací při dopadech a Vaše kolena tolik netrpí.
Firma DC pak nabízí např. DGT systém. Skate boty s DGT mají na různých místech různou tvrdost podrážky, aby jezdec cítil skateboard pod nohama přesně tam, kde je za potřebí.

Při výběru skate bot dbejte na to, aby Vám bota seděla akorát. Větší ani menší skate bota není vhodná. Když skate botu nazujete, měli byste na palci cítit špičku boty. Nevadí, když bude trochu těsnější, skate boty jsou polstrované tak, aby se vytvarovaly podle nohy a byly tak co nejpohodlnější.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM