0

Batohy Burton

Vždy byste měli cestovat s kamarádem. Tašky a batohy Burton jsou vyrobeny tak, aby urazily dlouhé vzdálenosti a jsou skvělými společníky pro všechny druhy dobrodružství. Nezáleží na tom, zda jsi na pěší turistice, na cestách nebo v backcountry, na všechny batohy Burton se vztahuje DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA.

Položek: 48

BATOHY BURTON

Všechny batohy Burton mají universální využití a můžete je využít jako školní batohy, batohy na cestování a můžete je využít i do práce. Mají dostatečný prostor na veškeré školní vybavení, nebo na vše potřebné na víkendový výlet. Přehledené uspořádání vnitřních prostor umožňuje bezproblémovou manipulaci a orientaci v batohu. Sportovní batohy Burton jsou vyrobeny tak, aby skvěle sloužili na horách, nebo při skateboardingu.

Školní batohy Burton

Školní batohy Burton Vaše děti určitě ocení. Nejen, že mají styl, který mladí tolik vyhledávají, ale, a to hlavně, skvěle a pohodlně se nosí! Díky ergonomicky tvarovaným a polstrovaným popruhům jsou školní batohy Burton nesmírně pohodlné a komfortní, na zádech skvěle sedí a zamezují nechtěnému pohybu na zádech. 

Školní batohy Burton nabízíme ve velkém množství barevných variant, takže si u nás vybere opravdu každý. Když k tomu spojíte garanci nejlepší ceny, dostanete u nás školní batohy Burton nejlevněji!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM