0

POPCORN SHOP Praha

Milady Horákové 32, Praha 7
tel.:
602 135 664

Otevírací doba:  PO-NE 9:30 - 20:00

http://popcornshop.cz/

10.06.2023 66636

Skateshop Popcorn se nachází na Letné přímo u tramvajové zastávky Kamenická, odkud do obchodu vedou hned dva vchody. S plochou téměř 500m2 patří mezi největší obchody s boardovým vybavením ve střední Evropě.

 

Pravý vchod vede do nově zbudovaného skate roomu, kde najdete vše pro skateboarding. Od kompletů přes desky, trucky, kolečka, gripy a další hardware, až po Thrasher magazín. Čekají tu značky jako Jart, Globe, Charge, Santa Cruz, Bones, Independent a mnoho dalších osvědčených brandů.

 

Levý vchod vede do vstupní místnosti, která je zaměřena na nejnovější kolekce bot a tenisek na skateboard i pro volný čas. V zásobě jsou značky jako Vans, Nike, Converse, Etnies nebo DC.

Nabízíme zde také dětské boty a skate oblečení, kterému je věnován speciální stojan.

 

Z obou místností pak vedou schody do další části, která je zaměřena na fresh dámskou a pánskou módu, batohy a starší kolekce bot za outletové ceny. Kromě oblečení jako Carhartt, Volcom nebo Roxy, tu najdete také batohy a ledvinky značek Dakine, Herschel, Aevor, Burton nebo Vans.

 

Při postupu do zadní části se odhalí velká hala, která je podle části roku věnována letní/zimní sezóně. V létě je připravena vybavit vás na slunečné dny u vody i ve městě. Na výběr jsou kraťasy, plavky, tílka, trička, osušky a vybavení na surfing.

V zimě zde dostanete vše potřebné na hory a pro snowboarding. Zimní oblečení je v zastoupení značek Burton, Quiksilver, DC nebo Volcom a seženete vše od hlavy až po paty. Dlouholetými stálicemi snowboardového vybavení jsou pak na shopu značky Lib Tech, GNU, Burton, Roxy nebo Vans.

 

Mapa


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM