0

POPCORN SHOP Praha

Adresa: Milady Horákové 397/32, Praha 7

Telefon: +420 602 135 664

Pondělí - Neděle   10:00 - 20:00

www.popcornshop.cz

22.05.2024 74733

  @popcornshoppraha       @popcornpraha

Skateshop Popcorn se nachází na Letné přímo u tramvajové zastávky Kamenická, odkud do obchodu vedou hned dva vchody. S plochou téměř 500m2 patří mezi největší obchody s boardovým vybavením ve střední Evropě.

 

Pravý vchod vede do skate roomu, kde najdete vše pro skateboarding. Od kompletů přes desky, trucky, kolečka, gripy a další hardware, až po Thrasher magazín. Čekají tu značky jako Jart, Globe, Charge, Santa Cruz, Bones, Independent a mnoho dalších osvědčených brandů.

 

Levý vchod vede do vstupní místnosti, která je zaměřena na nejnovější kolekce bot a tenisek na skateboard i pro volný čas. V zásobě jsou značky jako Vans, Nike, Converse, Etnies nebo DC.

Nabízíme zde také dětské boty a skate oblečení, které mají svůj speciální koutek.

 

Z obou místností pak vedou schody do další části, která je zaměřena na fresh dámskou a pánskou módu, batohy a starší kolekce bot za outletové ceny. Kromě oblečení jako Carhartt, Volcom nebo Roxy, tu najdete také batohy a ledvinky značek Dakine, Aevor, Burton nebo Vans.

 

Při postupu do zadní části se odhalí velká hala, která je podle části roku věnována letní/zimní sezóně. V létě je připravena vybavit vás na slunečné dny u vody i ve městě. Na výběr jsou kraťasy, plavky, tílka, trička, osušky a vybavení na surfing.

V zimě zde dostanete vše potřebné na hory a pro snowboarding. Zimní oblečení je v zastoupení značek Burton, Quiksilver, DC nebo Volcom a seženete vše od hlavy až po paty. Dlouholetými stálicemi snowboardového vybavení jsou pak na shopu značky Lib Tech, GNU, Burton, Roxy nebo Vans.

 

Mapa