Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Burton

Značka Burton funguje na celosvětovém thru od roku 1977 a obohacuje nás kvalitním snowboardovým vybavením a stylovým oblečením pro každou sezónu. Pokud se chcete dozvědět o této legendární značce více, podívejte se na kompletní historii značky Burton.

Položek: 1147

Firma Burton snowboards

je jednou z nejstarších firem, která se zabývá výrobou snowboardů. Značka Burton vznikla již v roce 1977 a její zakladatel Jake Burton Carpenter byl jedním z prvních lidí, kteří podlehli kouzlu snowboardingu!

Firma Burton se zaměřuje převážně na oblast snowboardingu, patří mezi největší výrobce na světě. Burton snowboardy, vázání a ostatní příslušenství se proslavily svou špičkovou kvalitou.

Začínáte se snowboardingem?

Pak pro Vás má Burton připraven universální snowboard Burton Bullet, se kterým zažijete zábavu od prvních krůčků. Pro holky pak připravil Burton dámský snowboard Feather, který Vám pomůže rychle se zlepšovat.
 

Jezdíte nejvíc ve snowparku a chcete pořádný freestylový snowboard?

Pak vyzkoušejte snowboard Burton Joystic, který skvěle pomáhá při odrazech a dopadech na skocích, nebo model Nug, který díky konstrukci nabízí zkrácení snowboardu o 8-10 cm!
Holky jistě ocení dámský snowboard Burton Feelgood, který je oblíbeným prknem např. Hannah Teter.
Pokud milujete slidování jakýchkoliv railů, boxů a jiných překážek, pak jistě oceníte jibovací speciál - snowboard Burton Hate.
 

Jezdíte již dobře a chcete snowboard, který Vás podrží za jakékoliv situace kdekoliv v horách?

Pak je ideální volbou např. pánský snowboard Burton Process, což je oblíbené prkno Jussiho Oksanena nebo snowboard Burton Custom Flying V, který drží jako přibitý i na ledových plotnách.
Pro holky je ideální volba dámský snowboard Burton Lux, který skvěle funguje v jakýchkoliv podmínkách.
Firma Burton samozřejmě myslí i na nejmenší snowboardisty! Pokud sháníte prkno pro svého potomka, pak je ideální dětský snowboard Burton Chopper.

Je to jednoduché! Začínáš, jsi pokročilý, chceš snowboard na určitou disciplínu? Firma Burton má snowboard úplně pro každého!

Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM