0

Boty na snowboard Burton

Co si budeme povídat, snowboardové boty jsou na horách základ! V botách trávíme většinu času, takže musí být pohodlné, hřejivé a správně fungující. A snowboardové boty Burton nabízejí přesně to, co při ježdění očekáváš. Máme modely pro začínající, stejně jako pro pokročilé snowboardisty, takže si u nás vybere opravdu každý! 

Jak správně vybrat snowboardové boty vám pomůže naše poradna, připadně nás můžeš kontaktovat.

Položek: 52

Snowboardové boty Burton

Když vyrazíš na hory, samozřejmě chceš jezdit v komfortu. Kromě svrchního a spodního oblečení, rukavic, jsou nejdůležitějším vybavením snowboardové boty.

Z dlouholetých zkušeností v horském prostředí můžeme konstatovat, že snowboardové boty Burton patří mezi to nejlepší, co můžeš v dané kategorii dostat. Pohodlí a výkon jdou tady ruku v ruce a přetrvává sezónu po sezóně. A navíc, v nabídce si vybere jak naprostý začátečník, tak ostřílený horský vůdce, freestyle nadšenec i all mountain jezdec, stejně jako vyznavač freeride dobrodružství.

Pokud s ježděním začínáš, doporučujeme mrknout na model Mint nebo Coco pro holky a model Moto pro kluky. Tyhle kousky jsou měkčí, chyby odpouštějící a totálně beginers friendly. Zajišťují také dokonalý tepelný komfort, který tě na svahu udrží dýl.  Boty jednoduchou cestou zasvětí do krásy snowboardingu a naučí prvním zatáčkám.

Další kategorií jsou snb boty pro pokročilé ridery/ky, kteří chtějí posunout level ježdění na další úroveň. Tady koukni na model Burton Limelight pro holky a Burton Ruler pro kluky. Tyhle boty mají pevnější, výkonnější konstrukce, které jsou designovány pro vyšší rychlosti. K dostání jsou jak s rychloutahovacím systémem Speed Zone™, tak se super rychlým Boa®  systémem. 

No a pokud potřebuješ pevný boty na ježdění největší kudly a freeride dobrodružství, jasnou volbou jsou tady model Burton Ion nebo Driver X pro kluky a Burton Felix pro holky. Tyhle boty zvládnou opravdoví drtiči, kteří tráví na horách většinu sezóny. Poskytují nejlepší výkon, včetně optimálního zateplení pro mrazivé dny.

Burton nezapomíná ani na nejmenší jedzce, pro které má speciální sekci dětských snb bot. Pro ty uplně nejmenší jsou připraveny boty Burton Grom, které nabízejí možnost zvětšení o jedno číslo díky systému Room-to-Grow

Nejnověší počin je systém Burton Step On, se kterým udržíš krok se svými lyžařskými kámoši. Stačí nacvaknout, podobně jako u lyžáků, boty do Step On vázání a můžeš vyrazit. V této kategorii máme boty pro všechny levely ježdění a to jak pro kluky, tak pro holky.

 

 

 

 

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM