0

Etnies

Značka Etnies je první skate značkou s botami vlastněnou profesionálním skateboardistou, kdy jí v roce 1989 převzal Pierre-André Senizergues. Skate boty značky Etnies nabízí skvělou přilnavost, skvělou ochranu paty a cítění skateboardu pod nohami. Pořídit si od nich můžeš i street boty nebo také oblečení

Položek: 187

ETNIES

Počátky značky Etnies jsou ve Francii v roce 1986, kdy původní jméno bylo Etnics. Jméno Etnics bylo odvozeno od slova "ethnic" jako poklona skateboardingové subkultuře.

A od té doby se stal Etnies ikonou ve výrobě skate obuvi.

Skate boty Etnies nabízejí neuvěřitelnou přilnavost, cítění skateboardu pod nohami a skvělou ochranu pro paty. Etnies boty jsou opatřeny technologiemi, které zajišťují vše potřebné pro skateboardisty. V současné době nenabízí značka pouze skate boty, ale v jejich kolekcích narazíte i na street boty Etnies, které si neustále získávají více a více příznivců. Pro slečny jsou pak připraveny boty dámské Etnies, které si svou popularitu udržují díky skvělým barevným kombinacím. Etnies nabízí boty jak na sport, tak ke klasickému užití.