0

Etnies

Značka Etnies je první skate značkou s botami vlastněnou profesionálním skateboardistou, kdy jí v roce 1989 převzal Pierre-André Senizergues. Skate boty značky Etnies nabízí skvělou přilnavost, skvělou ochranu paty a cítění skateboardu pod nohami. Pořídit si od nich můžeš i street boty nebo také oblečení

Položek: 223

ETNIES

Počátky značky Etnies jsou ve Francii v roce 1986, kdy původní jméno bylo Etnics. Jméno Etnics bylo odvozeno od slova "ethnic" jako poklona skateboardingové subkultuře.

A od té doby se stal Etnies ikonou ve výrobě skate obuvi.

Skate boty Etnies nabízejí neuvěřitelnou přilnavost, cítění skateboardu pod nohami a skvělou ochranu pro paty. Etnies boty jsou opatřeny technologiemi, které zajišťují vše potřebné pro skateboardisty. V současné době nenabízí značka pouze skate boty, ale v jejich kolekcích narazíte i na street boty Etnies, které si neustále získávají více a více příznivců. Pro slečny jsou pak připraveny boty dámské Etnies, které si svou popularitu udržují díky skvělým barevným kombinacím. Etnies nabízí boty jak na sport, tak ke klasickému užití.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM