0

New Balance

Americká značka New Balance je dokonalým spojením funkčnosti a módy. Historie legendární značky New Balance a typického loga "N" sahá až na počátek 20. století, kdy jej založil William J. Riley. V dnešní době New Balance vyrábí oblíbené boty a oblečení pro běžce, sportovce (skateboarding, basketbal, baseball) i nesportovce (městské sneakers). 

Položek: 48

NEW BALANCE

"Naším cílem je pomomoci vám dosáhnout cíle."

Kolem vzniku prvního produktu New Balance koluje legenda, která říká, že na název "New Balance" přišel v okamžiku pozorování kuřat na svém dvorku a kdy zpozoroval jak dokonale fungovaly jejich pařáty. Demonstroval způsob, jakým fungovaly jeho podpěry klenby tím, že držel pařát na svém stole. Tím mohl všem ukázat a vysvětlit, že třícípá noha kuřete dokáže udržet dokonalou rovnováhu. 

V New Balance se snaží pomoci sportovcům v jejich snaze o dokonalost, ať už to znamená pomáhat profesionálním sportovcům pokořovat rekordy a vyhrávat medaile, nebo pohánět každodenní sportovce dosáhnout nového PR, uběhnutí prvních 5.000 km, nebo jen žít zdravější a aktivnější život.

Jejich výrobky jsou dokonalým spojením funkčnosti a módy a poskytují technologie, které potřebujete a styl, který chcete. New Balnace spolupracuje také se známými jmény na uvedení značkových produktových řad.