0

Boty

Pro snadný výběr vhodných bot najdete pod fotografií produktu tabulku velikostí, kde si číslování můžete převést na UK číslování a velikost v centimetrech. Velikosti bot uvádíme v US a EU číslování. Pokud boty po doručení nebudou sedět, nezoufejte! Boty vám rádi vyměníme za vhodnou velikost.

Položek: 924

BOTY

Boty jsou denodenní součást outfitu, a proto musí být hlavně pohodlné.

U nás dostanete boty pro různé příležitosti - od sportovní obuvi, přes street boty do školy a volný čas, až po decentní boty pro společenské události. Jinou kategorií jsou pak boty na snowboard.

Skateboardisté u nás ocení velký výběr bot na skateboard od výrobců jako je např. Vans, DC, Circa, Cariuma, Etnies nebo Lakai.

Pro sportovně založené jedince máme v nabídce kolekce osvědčených značek Adidas, Nike nebo New Balance. 

Street obuv, vhodná do školy i pro volný čas, zastupuje značka třeba jako Converse. Do této kategorie řadíme také lifestyle boty, které nabízí nejnovější módní trendy.

Samozřejmostí je výběr jak pro kluky, tak pro holky, ale nabízíme také dětské boty, takže může váš potomek nosit stejnou značku, kterou máte rádi vy.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM