Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Boty Globe

Stejně jako ostatní boty, i boty Globe uvádíme v US číslování. Pro převod do evropského, nebo UK číslování se podívejte na tabulku velikostí, která je uvedena pod fotografií produktu. Pokud nebudou boty sedět, můžete nám je vrátit, nebo je vyměníme za vhodnou velikost.

 

Položek: 45

Boty Globe

Skateboardové boty Globe se vždy vyznačovaly skvělým zpracování, kvalitními materiály a širokou škálou modelů. Boty Globe byly a jsou navrhovány tak, aby vyhovovaly jak jízdě na skateboardu, tak klasické chůzi. Proto jsou boty Globe jednou z nejprodávanějších značek bot na trhu.

 

Pánské boty Globe, dámské boty Globe

Firma Globe Shoes byla založena v roce 1994 v australském Melbourne profesionálními skateboardisty Mattem, Stevenem a Peterem Hillem. V současné době má Globe, kromě Melbourne, základny také ve francouzském Hossegoru, v Los Angeles a Londýně.

  V nabídce firmy Globe můžete narazit na pánské boty Globe, ale i dámské boty Globe, které Vás svými barevnými kombinacemi určitě dostanou. Kromě skateových bot jsou v nabídce kotníkové boty Globe, streetové boty Globe, boty Globe na tkaničky i na suchý zip, ale narazíte i na decentní boty Globe, které můžete směle využít při společenských akcích.

  Firma Globe také podporuje mnoho skateboardových profesionálů. Boty Globe používají např. takové hvězdy jako Mark Appleyard, Chris Haslam, Rodney Mullen ad.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM