Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 136

GLOBE

Firma Globe byla založena v roce 1994 v australském Melbourne profesionálními skateboardisty Mattem, Stevenem a Peterem Hillem. V současné době má Globe kromě Melbourne základny také ve francouzském Hossegoru, v Los Angeles a Londýně.

Boty Globe

Skateboardové boty Globe se vždy vyznačovaly skvělým zpracování, kvalitními materiály a širokou škálou modelů. 

Boty Globe byly a jsou navrhovány tak, aby vyhovovaly jak jízdě na skateboardu, tak klasické chůzi. Proto jsou boty Globe jednou z nejprodávanějších značek bot na trhu.
V nabídce firmy Globe můžete narazit na pánské boty Globe, ale i dámské boty Globe, které Vás svými barevnými kombinacemi určitě dostanou. Kromě skateových bot jsou v nabídce kotníkové boty Globestreetové boty Globe, boty Globe na tkaničky i na suchý zip, ale narazíte i na decentní boty Globe, které můžete směle využít při společenských akcích.
Firma Globe také podporuje mnoho skateboardových profesionálů. Boty Globe používají např. takové hvězdy jako Mark Appleyard, Chris Haslam, Rodney Mullen ad.

Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM