0

Boty Toms

Boty Toms nejenže mají unikátní vzhled a pohodlí, navíc za každý prodaný pár dostane druhý pár dítě z třetího světa, díky kterým se mu bude lépe chodit do školy. 

Položek: 38

TOMS

"Děláme byznys, abychom mohli pomáhat."

V roce 2006 cestoval zakladatel Blake Mycoskie po Argentíně, kde viděl děti bez dostatečné ochrany nohou. S vidinou pomoci, založil značku TOMS Shoes. Společnost, která za každý prodaný pár bot, věnuje druhý pár dětem, které je potřebují - One for One®. To, co začalo jako jednoduchá myšlenka, se vyvinulo do silného obchodního modelu, který pomáhá potřebným a zabývá se zdravím a vzděláním dětí po celém světě. 

Dalším lidsky zodpovědným programem, který v TOMS rozjeli, je TOMS Roasting Co, který za každý prodaný sáček kávy, poskytne pitnou vodu na celý víkend, pro člověka, který to potřebuje - One for One®.

Nejprodávanější Toms boty jsou espadrilky Alpargata, podle stejnojmenného typu plátěných bot lemovaných konopím nebo lanem.

TOMS doposud rozdal více než 35 miliónů párů nových bot a pomohl zlepšit zrak více než 250.000 lidí. Jsme velmi hrdí za pokoření milníku a máme radost z toho, jak vidíme, že náš dárcovský progam funguje a neustále se vyvýjí a má pozitivní vliv na komunity v nouzi po celém světě

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM