Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 67

Boty Toms pomáhají

Koupíte boty a pomůžete

Boty Toms nejenže mají unikátní vzhled a pohodlí, navíc za každý prodaný pár, dostane druhý pár dítě z třetího světa, kterému pomůže chodit do školy.

"Společně můžeme změnit svět"

Na počátku nejjednodušího systému charitativní pomoci byla cesta amerického dobrodruha a podnikatele Blakea Mycoskieho do Argentiny.

Tam strávil několik měsíců v místní neziskové organizaci, která na předměstí Buenos Aires rozdávala boty dětem, které pocházejí z chudých rodin. Tyto děti nikdy nevlastnili jediný pár bot a celoročně chodí bosy. Děti měli zdravotní problémy, ale také nemohli chodit do školy - buď do ní fyzicky nedošli, nebo je bez bot nepustili do školní budovy.

One for One

Tato zkušenost vedla Blakea k jednoduchému, ale geniálnímu nápadu - vytvořit obuvnickou značku, která bude pomáhat. Tak vznikl obchodní model "One for One" - za každý prodaný pár bot, věnuje Toms druhý pár dítěti, žijícímu v rozvojových oblastech. Děti díky tomu budou moct chodit do školy.

Při vymýšlení stylu obuvi se Blake inspiroval typickou argentinskou botou Alpargatas a vytvořil stylové mokasíny Espadrilky. Ty si záhy získaly celý svět a dnes jsou módním hitem, který musíte mít! Značku pokřtil Tomorrows Shoes (boty zítřka) a uchytil se zkrácený výraz TOMS.

One for One se stal progresivním nástrojem pomoci, který pomoc generuje přirozeně - čím víc párů bot Toms se prodá, tím víc párů se rozdá dětem, které to potřebují.

One for One

 

Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM