Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 67

Boty Toms pomáhají

Koupíte boty a pomůžete

Boty Toms nejenže mají unikátní vzhled a pohodlí, navíc za každý prodaný pár, dostane druhý pár dítě z třetího světa, kterému pomůže chodit do školy.

"Společně můžeme změnit svět"

Na počátku nejjednodušího systému charitativní pomoci byla cesta amerického dobrodruha a podnikatele Blakea Mycoskieho do Argentiny.

Tam strávil několik měsíců v místní neziskové organizaci, která na předměstí Buenos Aires rozdávala boty dětem, které pocházejí z chudých rodin. Tyto děti nikdy nevlastnili jediný pár bot a celoročně chodí bosy. Děti měli zdravotní problémy, ale také nemohli chodit do školy - buď do ní fyzicky nedošli, nebo je bez bot nepustili do školní budovy.

One for One

Tato zkušenost vedla Blakea k jednoduchému, ale geniálnímu nápadu - vytvořit obuvnickou značku, která bude pomáhat. Tak vznikl obchodní model "One for One" - za každý prodaný pár bot, věnuje Toms druhý pár dítěti, žijícímu v rozvojových oblastech. Děti díky tomu budou moct chodit do školy.

Při vymýšlení stylu obuvi se Blake inspiroval typickou argentinskou botou Alpargatas a vytvořil stylové mokasíny Espadrilky. Ty si záhy získaly celý svět a dnes jsou módním hitem, který musíte mít! Značku pokřtil Tomorrows Shoes (boty zítřka) a uchytil se zkrácený výraz TOMS.

One for One se stal progresivním nástrojem pomoci, který pomoc generuje přirozeně - čím víc párů bot Toms se prodá, tím víc párů se rozdá dětem, které to potřebují.

One for One

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM