Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Toms

Položek: 81

TOMS

Děláme byznys, abychom mohli pomáhat

S každými botami, které nakoupíte, věnuje TOMS druhý pár člověku, který si je nemůže dovolit - One for One®.

V roce 2006 cestoval zakladatel TOMS po Argentíně, kde viděl děti bez dostatečné ochrany nohou. S vidinou pomoci, založil značku Toms Shoes, společnost, která za každý prodaný pár bot, věnuje druhý pár dětem, které je potřebují - One for One®. Model One for One® byl založen v roce 2007 a ve stejném roce vznikají také sluneční brýle TOMS.

To, co začalo jako jednoduchá myšlenka, se vyvinulo do silného obchodního modelu, který pomáhá potřebným a zabívá se zdravím a vzděláním dětí po celém světě. A letos značka TOMS začala s programem TOMS Roasting Co, který za každý prodaný sáček kávy, poskytne pitnou vodu na celý víkend, pro člověka, který to potřebuje - One for One®.

TOMS doposud rozdal více než 35 miliónů párů nových bot a pomohl zlepšit zrak více než 250.000 lidí. Jsme velmi hrdí za pokoření milníku a máme radost z toho, jak vidíme, že náš dárcovský progam funguje a neustále se vyvýjí a má pozitivní vliv na komunity v nouzi po celém světě

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM