Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Rukavice Burton

Nikdo nechce na horách jezdit se zmrlýma prstama, proto pro tebe máme kvalitní nabídku snowboardových rukavic Burton, které tě na svahu rozhodně nenechají ve štychu. Funkční membrány a prvotřídní zateplení ochrání před veškerými neduhy zimního počasí. Na výběr máme jak tradiční prstové, tak palcové modely a to jak pro muže, tak pro ženy. 

Položek: 34

Burton rukavice

Rukavice na snowboard Burton poskytují nejlepší možnou ochranu pro Vaše ruce v extrémním zimním počasí. Nabídka zahrnuje jak prstové, tak palcové modely. Všechny jsou tvarovány tak, aby byly co nejpohodlnější. Nejlepší výběr jsou Burton rukavice s goretexovou membránou, které vždy udrží ruce v teple a suchu. Ale i ostatní rukavice Burton, které používají jiné skvělé technické materiály, poskytnou Vašim rukám ochranu, kterou na horách jistě oceníte. V nabídce značky jsou pánské rukavice Burtondámské rukavice Burton, ale i rukavice Burton dětské.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM