Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Snowboardy Burton

Ať už sháníte prkno na freestyle, freeride, nebo universální desku, snowboardy Burton jsou volbou s osvědčenou kvalitou. Pokud potřebujete s výběrem snowboardu pomoci, podívejte se do naší poradny, nebo nás kontaktujte.

Položek: 84

Burton snowboardy

Snowboardy Burton jsou to nejlepší, co můžete v dané kategorii dostat. Firma Burton přichází každý rok s novými technologiemi a vychytávkami, které dělají ze snowboardů Burton skvělé pomocníky, jak pro začínající, tak pokročilé snowboardisty. 

Snowboardy Burton jsou rozděleny do čtyř kategorií: freeridové snowboardy Burton, pro ježdění ve volném terénu a prašanu, freestylové snowboardy Burton, pro universální jízdu v jakémkoliv terénu, parkové snowboardy Burton, pro technický freestyle a jízdu ve snowparku, nebo v rampě a carvingové snowboardy Burton, pro carvingovou jízdu po sjezdovce.

Nabídka zahrnuje pánské snowboardy Burtondámské snowboardy Burton a snowboardy Burton dětské.

 

Historie značky Burton

Historie značky Burton se začala psát již v roce 1977, kdy byla založena Jakem Burton Carpenterem a od té doby se stala největším výrobcem v oblasti snowboardingu, oblečení na snowboard i street oblečení a doplňků.

V prvopočátcích vyráběl Jake prkna inspirovaná snurfem a postupným vývojem vytvořil první snowboard Burton. Původně vyráběl Jake první snowboardy Burton ve své garáži a později se přestěhoval do Londonberry ve Vermontu, kde vznikla i první továrna Burton. 

Jake se v té době také zásadně zasloužil o to, aby lyžařské resorty povolovali přístup i pro snowboardisty.

Snowboardy, vázání a boty Burton se dostávají do širšího povědomí v roce 1982, kdy Jake představuje svoji kolekci na Národním mistrovství ve snowboardingu v Suicide Six. Pozdějí se závody konají ve Stratton Mountains a přejmenovávají se na U.S. Open Snowboarding Championship. Hlavním pořadatelem závodů je značka Burton a v té době je snowboarding "legalizován".

V roce 1985 vzniká první továrna Burton v Evropě a to konkrétně v Innsbrucku, o rok později na Novém Zélandu a roku 1987 v Japonsku.

V současné době je značka Burton leaderem na snowboardovém trhu s trřním podílem 30-35%. Značka přichází každý rok s novými technologiemi, které využívají na snowboardy, vázání i boty na snowboard Burton. Díky tomu se stává snowboarding mnohem snazším a vybavení pomáhá k rychlému pokroku. 

V kolekcích značky můžete narazit i na technicky propracované zimní oblečení Burton, jako jsou zimní bundy, kalhoty na snowboard, nebo rukavice Burton. Toto oblečení Vám zajistí, že budete na horách neustále v teple a suchu.

Kromě zimního vybavení nabízí značka také street kolekce, které se inspirují v boardových sportech a jsou oblíbené právě pro jejich kvalitu a styl. Oblíbeným produktem jsou také batohy Burton, které se využívají do školy, na cestování, nebo volný čas. Nejprodávanější jsou školní batohy Burton, které jsou mezi studenty nesmírně oblíbené.

Náš e-shop nabízí jak nejnovější kolekce, tak starší kolekce, které nabízíme za super ceny

 

Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM