0

Snowboardy Burton

Snowboardy Burton patří mezi to nejlepší, co můžeš v této kategorii sehnat. Dlouhodobé zkušenosti a technologické pokroky z nich dělají kamaráda pro každé horské dobrodružství. Ať už s ježděním začínáš, jsi snowparkový expert nebo rád pluješ hlubokým prašanem, deska Burton se pro tebe určitě najde.

Pokud potřebuješ s výběrem snowboardu pomoci, podívej se do naší poradny, nebo nás kontaktuj.

Položek: 11

 

Firma Burton snowboards

je jednou z nejstarších firem, která se zabývá výrobou snowboardů. Značka Burton vznikla již v roce 1977 a její zakladatel Jake Burton Carpenter byl jedním z prvních lidí, kteří podlehli kouzlu snowboardingu!

Firma Burton se zaměřuje převážně na oblast snowboardingu, patří mezi největší výrobce na světě. Burton snowboardy, vázání a ostatní příslušenství se proslavily svou špičkovou kvalitou.

Snowboardy Burton

Začínáte se snowboardingem?

Pak pro Vás má Burton připraven universální model Instigator, se kterým zažijete zábavu od prvních krůčků. Pro holky pak připravil Burton dámský snowboard Feather, který Vám pomůže rychle se zlepšovat.

Jezdíte nejvíc ve snowparku a chcete pořádný freestylový snowboard?

Pak vyzkoušejte snowboard Burton Killroy, který skvěle pomáhá při odrazech a dopadech na skocích, nebo model Paramount, který zvládá raily i skoky.
Holky jistě ocení dámský model Feelgood, který je oblíbeným prknem např. Hannah Teter.
Pokud milujete slidování jakýchkoliv railů, boxů a jiných překážek, pak jistě oceníte jibovací speciál - snowboard Burton Hate.

Jezdíte již dobře a chcete snowboard, který Vás podrží za jakékoliv situace kdekoliv v horách?

Pak je ideální volbou např. pánský snowboard Burton Process, což je oblíbené prkno Marka Mcmorrise nebo snowboard Burton Custom Flying V, který drží jako přibitý i na ledových plotnách.
Pro holky je ideální volba dámský snowboard Burton Feelgood, který skvěle funguje v jakýchkoliv podmínkách.
Firma Burton samozřejmě myslí i na nejmenší snowboardisty! Pokud sháníte prkno pro svého potomka, pak je ideální dětský snowboard Burton Chopper.

Je to jednoduché! Začínáš, jsi pokročilý, chceš snowboard na určitou disciplínu? Firma Burton má snowboard úplně pro každého!

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM