Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Pánské snowboardy Burton

Položek: 40

PÁNSKÉ SNOWBOARDY BURTON

Pánské snowboardy Burton to je kvalita sama! Tato nejdéle fungující značka na snowboardy, nabízí jedinečné technolgie, díky nimž se ježdění stává ještě větší zábavou. Pánské snowboardy Burton díky nim usnadňují ježdění, zamezují kousání hran a zaručují rychlý progres. Ať už jezdíte freestyle, freeride, nebo jen jezdíte po sjezdovkách, pánské snowboardy Burton Vám nabízí prkna do jakéhokoliv terénu.

Burton na zimu

Vybavení Burton patří mezi top v nabídce a můžete se obléci a vybavit doslova od hlavy po paty.

Na nohy natáhněte termo ponožky Burton a termoprádlo Burton na zbytek těla a máte záruku sucha a teple i v extrémním počasí. Na první vrstvu se hodí mikiny Burton, nejlépe vyrobené z fleecu, nebo softshellu, které skvěle spolupracují se zbytkem oblečení. Jako svrchní vrstva pak fungují zimní bundy Burton a kalhoty na snowbord Burton, které nabízejí skvělé funkční materiály. Uši pak skryjte do kulicha Burton a ruce do rukavic Burton a máte zajištěnu perfektní ochranu v jakékoliv části hory.

Snowboardy, vázání a boty na snowboard Burton Vám pak zajistí klidné a ničím nerušené ježdění, zjednodušené mnoha technologiemi, které značka vyvíjí právě pro snazší jízdu.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM