0

Pánské snowboardy

Na Boardstar.cz najdete nejlepší výběr pánských snowboardů od světových značek jako je Burton, Lib Tech, Nitro, DC, GNU, Roxy, Weston, Korua, Rossignol a spousta dalších!

Položek: 83

PÁNSKÉ SNOWBOARDY

Pro kvalitní požitek z jízdy a pro rychlé pokroky potřebujete kvalitní snowboard, vyrobený z kvalitních materiálů. Na stránkách našeho e-shopu naleznete ten nejlepší výběr freestylových, freeridových, jibových i universálních snowboardů na našem trhu.

Najdete tu i výběr raceových prken s tvrdým vázáním. Vybírat můžete z obrovského množství od výrobců snowboardů jako jsou Burton, Nitro atd. V nabídce jsou samozřejmě snowboardy s klasickým prohnutím (camber), tak s opačným prohnutím (rocker, banana), ale i jejich kombinace.

Pánský snowboard Burton

Ať už se snowboardingem začínáte nebo chcete nový snowboard určený na konkrétní disciplínu, pak nesmíte přehlédnout snowboardy Burton!

Firma Burton je jedním ze světových leaderů ve výrobě snowboardů a nepochybně jedna z nejstarších značek. Značka Burton funguje již více než 30 let a její zakladatel Jake Burton je snowboardový průkopník.

Designéři firmy Burton přicházejí každý rok s novými inovacemi a vychytávkami, které dělají snowboarding ještě snažší a zábavnější. Každý Burton snowboard je plný technologií, které Vám pomůžou se snowboardingovým progresem.

Firma Burton samozřejmě myslí i na nadcházející mladou generaci! Pokud hledáte prkno pro svého potomka, určitě neuděláte chybu, když vyzkoušíte dětský snowboard Burton Chopper.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM