Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Pánské snowboardy Lib tech

Položek: 18

PÁNSKÉ SNOWBOARDY LIB TECH

jsou ručně vyráběné ve Spojených státech. 

Pánské snowboardy Lib Tech vyrábějí zkušení snowboardisté, kteří vědí, co je pro prkno (tím pádem pro vás) nejlepší. Obsahují mnoho inovačních technologií, které zpříjemňují ježdění a dělejí ho více zábavným. Pánské snowboardy Lib Tech jako první přinesli opačné prohnutí, tzv. banana (rocker). Z dalších technologií uvádíme např. patentovanou, zvlněnou hranu Magne Traction, která skvěle drží i na tvrdém, zmrzlém povrchu.

Snowboardy Lib Tech výborně spolupracují s vázáním Union.

Továrna Mervin Manufacturing

Všechny snowboardy Lib Tech se vyrábějí ručně, v jedné z nejekologičtějších továren na výrobu snowboardů, Mervin Manufacturing. Kromě snowboardů Lib Tech se zde vyrábějí také snowboardy GNU, dámské snowboardy Roxy a vázání Bent Metal. Sídlo má ve městě Carlsborg, stát Washington. 

Snowboardy Lib Tech se, od výběru materiálů,  přes kompletní sestavení a konečné voskování a leštění, vyrábějí ručně, tzn. perfektní kvalita, odolnost a tím pádem radostné ježdění. 

Kvalit snowboardů Lib Tech využívají např. snowboardoví profesionálové Tavis Rice, Sammy Luebke, nebo Tylor Nicholson.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM