0

Lib tech

Nejpevnější, nejlehčí a nejsilnější materiály šetrné k životnímu prostředí, nulový nebezpečný odpad při výrobě - to vše jsou snowboardy značky Lib Technologies. Všechny snowboardy Lib Tech jsou vyráběny snowboardisty pro snowboardisty v továrně Mervin Manufacturing, kde se vyrábí také desky GNU a Roxy. 

Položek: 16

LIB TECH

"Vyrábíme snowboardy, skateboardy a surfová prkna. Opravdu... to je co děláme."

Neobjednávají je z Číny, nebo kdekoliv jinde a neposílají nikoho, kdo by na výrobu dohlížel. Fyzicky je ručně vyrábí doma v USA

Nakupují nejpevnější, nejlehčí a nejsilnější materiály šetrné k životnímu prostředí, z nichž mnohé nejsou určeny pro výrobu snowboardů a nikdo jiný je pro tyto účely nepoužívá.

Mělní, řežou, lepí, pískují, sublimují a tepelně je upravují do precizně sedících částí skládanky. Provádí vlhkou laminaci s vlastní formulí lepení a vkládájí prkna do lisů a tvarovacích zařízení, které si sami vyrobili. Pak je po určitý čas upravují v různých teplotách, kde každý model má svá specifická pravidla.

Následně je vrtají, brousí, voskují, leští, balí do obalů a přes továrnu je převáží na vysokozdvižných vozících a následně je posílají vám.

Toto dělají každý den už více než 30 let

Mezi top jezdce jezdící za Lib Tech jsou např. Travis Rice, Eric Jackson, Jamie Lynn.