0

Snowboardy Lib tech

Nejexotičtější, výkonné materiály. Nejbezpečnější a nejúčinnější ekologický proces. Nulový nebezpečný odpad. Snowboardy Lib Tech jsou ručně vyráběny snowboardisty pro snowboardisty tou nejekologičtější cestou v továrně Mervin Manufacturing. Desky Lib Tech přirostly k srdci takovým esům snowboardingu, jako je Travis Rice, Jamie Lynn, Eric Jackson, Austen Sweetin nebo Chris Rasman.

 

Položek: 13

Profily snowboardů Lib Tech

Profily

  • BTX: BANANA TECH - universální profil, pro všechny povrchy. Kombinace rockeru mezi vázáním a od vázání ke kontaktním bodům nulový camber. O něco měkčí na špičce a patce pro plutí prašanem a pressy na boxech, více pevný uprostřed pro snadné zatáčení a držení na ledu.

Vhodné pro: začínající, lehčí a freestyle orientované jezdce. 

Nevhodné pro: těžší jezdce

 

  • !BTX!: ENHANCED BANANA - magická kombinace nejvyššího rockeru mezi vázáním a speciílním camberem od vázíní ke špičkám. Mírnější tvrdost na špičkách pro vynikající plutí prašanem a freestyle bez kousání hran, tužší konstrukce mezi nohama pro precizní carving i na zmrzlých plotnách. 

Vhodné pro: začínající, lehčí jezdce a pro universální jízdu, v jakémkoliv terénu.

 

  • EC2 BTX: ELLIPTICAL CAMBER/ BANANA BLEND - naše nejoblíbenější kombinace rockeru a camberu, pro agresivní, silovou jízdu. Středně pevná špička a patka pro sílu, pop a perfektní stabilitu, kombinované se středně měkkou tuhostí mezi vázáním pro surfování prašanem a prvotřídní držení hran. 

Vhodné pro: středně pokročilé a pokročilé jezdce, vyznavače freestylu i freeridingu.

Nevhodné pro: lehčí jezdce.

 

  • C2 BTX: POWER BANANA/ CAMBER BLEND - nejoblíbenější profil Travise Rice pro agresivní a silové jezdce. Pevné špičky pro skvělou stabilitu ve vysokých rychlostech, pop a sílu, středně tvrdý prostor mezi vázáním pro super jízdu v prašanu a excelentní držení hran i na zmrzlém povrchu.

Vhodné pro: agresivní, silové jezdce, kteří jezdí všude v horách.

Nevhodné pro: lehčí jezdce.

 

  • XC2 BTX: POWER BANANA/ CAMBER BLEND - nová formule C2 s kratším, ale agresivnějšm rockcerem a camberem, který začíná více pod vázáním. Extra pevná špička a patka pro agresivní jízdu s perfektní stabilitou a středně tuhá konstrukve mezi vázáním pro super držení hran na jakémkoliv terénu. 

Vhodné pro: agresivní, silové jezdce a pro rychlou jízdu v jakékoliv části hory.

Nevhodné pro: lehké jezdce

 

  • C3 BTX: CAMBER DOMINANT BANANA - camber prohnutí, vylepšené Banana Tech profilem mezi vázáním. Střední tuhost mezi vázáním pro max. přilnavost a plutí prašanem, nejpevnější špička a patka pro precizní dřžení při jízdě po hraně a plutí prašanem a maximální tuhost na špičce a patce pro vynikající kontorlu, výbušnost a pop.

Vhodné pro: pokročilejší, silové jezdce a pro jízdu v jakékoliv části hory.

Nevhodné pro: začátečníky a lehčí jezdce.

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM