Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 91

Burton snowboardová vázání

Pokud hledáte prvotřídní kvalitu, pak je vázání na snowboard Burton tou správnou volbou. Vázání Burton poskytuje maximální komfort, který je na horách tolik zapotřebí. Jsou jedny z nejlehčích na trhu, což jistě oceníte při přenášení, a přesto jsou pevná a odolná. Přezky jsou skvěle pohodlné a ráčny poskytují nejrychlejší systém utahování na trhu. Pro ochranu Vašich nohou jsou vázání Burton opatřena tlumícími systémy, které chrání i při dopadech z velké výšky. Kolekce jsou rozděleny na pánská vázání Burtondámská vázání Burton a dětské vázání Burton.

Burton vázání nejlépe funguje a skvěle sedí s botami na snowboard Burton.

 

Snowboardové komplety Burton

Skvělý snowboarding, podpořený mnoha skvostnými zážitky, to Vám nabízejí snowboardové komplety Burton.

Ať už jde o snowboardy Burton, snowboardová vázání Burton, nebo snowboardové boty Burton, vždy dostanete spolehlivé nástroje, které číní snowboarding ještě více zábavný. A pokud jsou tyhle tři věci pohromadě, tvoří ultimátní snowboardový komplet, který Vás protáhne v jakékoliv části hory. Vázání na snowboard Burton perfektně spolupracuje se snowboardy Burton a zvyšují tak jejich výkon a šetří vaše nohy pro delší ježdění. Boty na snowboard Burton pak poskytnou dokonalé pohodlí, které je při snowboardingu nesmírně důležité. 

Veškerý snb hardware Burton u nás dostanete bez potřeby platit poštovné! 

Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM