0

Snowboardová vázání Burton

Burton navrhuje každý pár vázání pro špičkový výkon a pohodlí. Prohlédni si naši nabídku Burton snowboardových vázání s výběrem do snowparku, backcountry a freestyle ježdění. Zažij další vývoj snowboardingu s párem vázání Step On® nebo si užij klasiku.

Položek: 50

Snowboardová vázání Burton

Vázání propojuje boty s prknem a je důležité z hlediska správného flexu, který odpovídá danému způsobu ježdění. Začátečníci a parkový jezdci vybírají měkčí vázání, zatímco pokročilejší all mountain rideři vybírají vázání pevnější. Samostatná kategorie je freeride a backcountry ježdění, kde jsou vázání s největší tvrdostí.

Pro začátečníky

Burton vázání pro začátečníky jsou velmi měkká, chyby odpouštějící a jednoduchá na manipulaci. Takže pokud s ježděním začínáš, nejlepší výběr je model Citizen pro holky a Freestyle pro kluky. Díky svým vlastnostem je Freestyle hojně využíván také pro snowparkové ježdění.

Pro pokročilé

Pro již zkušenější jezdce máme v nabídce all mountain modely s konkrétním zaměřením buď na freestyle nebo freeride. 

Step On®

Budoucnost snowboardingu se jmenuje Step On®! Jedná se o nášlapné vázání, které značně zkracuje proces zapínání, protože se nic nezapíná - stačí našlápnout do vázání a můžeš vyrazit. Burton Step On vázání jsou konstruována tak, aby se s nimi dalo jezdit v jakémkoliv terénu. Vázání Burton Step On funguje exkluzivně s botami Burton Step On.