0

Pánské boty Vans

Pánské boty Vans jsou jedny z nejlepších tenisek jak na skateboard, tak pro běžné nošení. Se skvělou waffle podrážkou budete mít perfektní kontrolu nad skateboardem.

Položek: 193

PÁNSKÉ BOTY VANS

Pánské boty Vans disponují moderními technologiemi. Waffle podrážka má vynikající grip a skvěle se s ní kopou triky. 

Pánské boty Vans však nepoužívají pouze skateboardisté a jiní vyznavači adrenalinových sportů, ale staly se oblíbenou obuví i mezi běžnými uživateli, pro jejich skvělé pohodlí a parádní styl, který vždy značka Vans nabízela.

►►►

První boty Vans prodával Paul Van Doren ve své garáži. V roce 1966 vyrobyl vůbec první boty určené přímo na skateboard, boty Vans Authentic. Tyhle boty se s velkým úspěchem prodávají dodnes! 

70. léta - ve Vanskách jezdí celá jižní Kalifornie

Od počátku 70. let se boty Vans dostávají do povědomí skateboardové scény a vypuká obrovský zájem o tyhle robustní a drsné boty, které mají vynikající vlastnosti pro skateboarding. V té době jezdí v botách Vans celá jižní Kalifornie a vzniká další model, boty Vans Era. Ty vyvinuli legendární skejťáci Tony Alva a Stacey Peralta

Legenda jménem Slip-On

Sean Penn byl ten, kdo strhl lavinu jménem Vans Slip-on. Tyhle boty nosil v kultovním filmu "Zlaté časy na Ridgemont High" a staly se tak populární, že je nosili jak skejťáci, tak bežní uživatelé. Boty Vans Slip-on nosily prostě všichni.

Slip-ony jsou jedny z nejoblíbenějších bot v řadách Vans ještě dnes!

V roce 1994 expanduje značka do zámoří a vyvíjí zcela nové styly a technologie.

Dnes sponzoruje značka Vans několik závodů. Mezi největší patří Vans Wraped Tour.

VANS SKATEPARK ORANGE COUNTY

Vans Skatepark Orange County se nachází v městě Orange v Kalifornii, USA a je už přes 25 let mekkou pro všechny skejťáky. Je to největší a nejmodernější skatepark v Kalifornii a patří mezi nejlepší skateparky na světě. Byl postaven firmou Vans v roce 1998 a má rozlohu přes 9 000 metrů čtverečních. Vans Skatepark Orange County nabízí řadu různých překážek pro skateboarding a BMX, včetně různých ramp, trubek, schodů a dalších prvků.