Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 164

PÁNSKÉ BOTY VANS

Pánské boty Vans jsou jedny z nejlepších tenisek jak na skateboard, tak pro běžné nošení.

Disponují moderními technologiemi a hlavně skvělou waffle podrážkou, se kterou budete mít perfektní kontrolu nad skateboardem. Podrážka má také vynikající grip a skvěle se s ní kopou triky. 

Pánské boty Vans však nepoužívají pouze skateboardisté a jiní vyznavači adrenalinových sportů, ale stali se oblíbenou obuví i mezi běžnými uživateli, pro jejich skvělé pohodlí a parádní styl, který vždy značka Vans nabízela.

Vans závody

Věděli jste, že značka Vans pořádá mnoho skateboardových závodů?

Vans Triple Crown 

Již v roce 1994 se stala značka Vans hlavním sponzorem legendárních závodů Triple Crown, které později získávají název Vans Triple Crown. Od té doby se závody kromě skateboardingu rozrostli o další disciplíny BMX, snowboarding, surfing, wakeboarding, motocross a super cross.

Pro - Tech Pool Party

Bazénové závody Pro-Tech Pool party vznikli v ro ce 2005 a hlavním organizátorem je opět značka Vans. Mezi mnoha odborníky je tento závod považován za nejlepší závody v bazénu na světě. Závody se konají v replice legendárního bazénu Combi Bowl, který najdete ve Vans skateparku v Orange County.

Vans Wraped Tour

Nejdéle trvající festival na území Spojených států, spojený se skateboardingem, to je Vans Wraped Tour. V roce 2005 získal přes 680 000 punkových fanoušků!

Vans Downtown Showdown

Vans Downtown Showdown jsou závody, které udaly nový rozměr skate závodům.

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM