0

Dámské boty Vans

Hledáš boty, které mají styl a poskytnou ti pohodlné nošení? Pak dámské boty Vans jsou jasnou volbou.

Položek: 93

DÁMSKÉ BOTY VANS

jsou vyráběny v mnoha modelech a ve skvělých barvách a barevných kombinacích, které si zamilujete. Kromě toho jsou dámské boty Vans perfektně zpracované, mají odolné materiály a vysokou životnost.

►►►

První boty Vans prodával Paul Van Doren ve své garáži. V roce 1966 vyrobyl vůbec první boty určené přímo na skateboard, boty Vans Authentic. Tyhle boty se s velkým úspěchem prodávají dodnes! 

70. léta - ve Vanskách jezdí celá jižní Kalifornie

Od počátku 70. let se boty Vans dostávají do povědomí skateboardové scény a vypuká obrovský zájem o tyhle robustní a drsné boty, které mají vynikající vlastnosti pro skateboarding. V té době jezdí v botách Vans celá jižní Kalifornie a vzniká další model, boty Vans Era. Ty vyvinuli legendární skejťáci Tony Alva a Stacey Peralta

Legenda jménem Slip-On

Sean Penn byl ten, kdo strhl lavinu jménem Slip-On. Tyhle boty nosil v kultovním filmu "Zlaté časy na Ridgemont High" a staly se tak populární, že je nosili jak skejťáci, tak bežní uživatelé. Boty Vans Slip-On nosily prostě všichni.

Slip-Ony jsou jedny z nejoblíbenějších bot v řadách Vans ještě dnes!

V roce 1994 expanduje značka do zámoří a vyvíjí zcela nové styly a technologie.

Dnes sponzoruje značka Vans několik závodů. Mezi největší patří Vans Wraped Tour.

VANS SKATEPARK ORANGE COUNTY

Vans Skatepark Orange County se nachází v městě Orange v Kalifornii, USA a je už přes 25 let mekkou pro všechny skejťáky. Je to největší a nejmodernější skatepark v Kalifornii a patří mezi nejlepší skateparky na světě. Byl postaven firmou Vans v roce 1998 a má rozlohu přes 9 000 metrů čtverečních. Vans Skatepark Orange County nabízí řadu různých překážek pro skateboarding a BMX, včetně různých ramp, trubek, schodů a dalších prvků.

Holky milují Vans <3

Kromě oblíbených bot, vyrábí Vans kompletní sortiment street a snb oblečení a to je mezi holkama nesmírně oblíbené. Mezi nejoblíbenější patří dámské mikiny a dámská trička Vans a to pro jejich materiály a především designy, které vystupují z řady. 

V létě jsou pak oblíbené dámské kraťasy, legíny a šaty, se kterými uděláte parádu ať už jste kdekoliv. A na pláže i do města využijete dámské sandále a žabky Vans, které nohám poskytnou příjemné, vzdušné nošení.