Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 4

DÁMSKÉ BOTY VANS

Hledáte-li boty, které mají styl a poskytnou Vám přijemné nošení, pak zvolte dámské boty Vans.

Jsou vyráběny v mnoha modelech a ve skvělých barvách a barevných kombinacích, které si zamilujete. Kromě toho jsou dámské boty Vans perfektně zpracované, mají odolné materiály a vysokou životnost.

Začalo to v garáži

První boty Vans prodával Paul Van Doren ve své garáži. V roce 1966 vyrobyl vůbec první boty určené přímo na skateboard, boty Vans Authentic. Tyhle boty se s velkým úspěchem prodávají dodnes! 

70. léta - ve Vanskách jezdí celá jižní Kalifornie

Od počátku 70. let se boty Vans dostávají do povědomí skateboardové scény a vypuká obrovský zájem o tyhle robustní a drsné boty, které mají vynikající vlastnosti pro skateboarding. V té době jezdí v botách Vans celá jižní Kalifornie a vzniká další model, boty Vans Era. Ty vyvinuli legendární skejťáci Tony Alva a Stacey Peralta

Legenda jménem Slip-On

Sean Penn byl ten, kdo strhl lavinu jménem Slip-On. Tyhle boty nosil v kultovním filmu "Zlaté časy na Ridgemont High" a stali se tak populární, že je nosili jak skejťáci, tak bežní uživatelé. Boty Vans Slip-On nosili prostě všichni.

Slip-Ony jsou jedny z neoblíenějších bot v řadách Vans ještě dnes!

Vans Triple Crown

V roce 1994 expanduje značka do zámoří a vyvíjí zcela nové styly a technologie.

Zároveň začíná podporovat legendární skate závody Triple Crown. Ty se později přejmenují na Vans Triple Crown a je to největší svátek milovníků adrenalinových sportů. Dnes se soutěží v disciplínách skate, BMX, surf, wakeboard, motokros, super cross a snowboard.

Dnes sponzoruje značka Vans několik závodů. Mezi největší patří Vans Wraped Tour, nebo Vans Downtown Showdown.

Zastávka Vans Downtown Showdown 2013 v Paříži

4200 m2 pro skateboarding

Rok 1998 je rok vzniku, do té doby největšího, Vans skateparku v Orange County. Ten se stal mekkou pro všechny skejťáky a je jí dodnes.

Holky milují Vans

Kromě oblíbených bot, vyrábí Vans kompletní sortiment street oblečení a to je mezi holkama nesmírně oblíbené. Mezi nejoblíbenější patří dámské mikiny a dámská trička Vans a to pro jejich materiály a především designy, které vystupují z řady. 

V létě jsou pak oblíbené dámské šaty a sukně Vans, se kterými uděláte parádu ať už jste kdekoliv. A na pláže i do města využijete dámské žabky Vans, které nohám poskytnou příjemné, vzdušné nošení. 

 

 

 

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM