Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 185

DÁMSKÉ BOTY VANS

Hledáte-li boty, které mají styl a poskytnou Vám přijemné nošení, pak zvolte dámské boty Vans.

Jsou vyráběny v mnoha modelech a ve skvělých barvách a barevných kombinacích, které si zamilujete. Kromě toho jsou dámské boty Vans perfektně zpracované, mají odolné materiály a vysokou životnost.

Začalo to v garáži

První boty Vans prodával Paul Van Doren ve své garáži. V roce 1966 vyrobyl vůbec první boty určené přímo na skateboard, boty Vans Authentic. Tyhle boty se s velkým úspěchem prodávají dodnes! 

70. léta - ve Vanskách jezdí celá jižní Kalifornie

Od počátku 70. let se boty Vans dostávají do povědomí skateboardové scény a vypuká obrovský zájem o tyhle robustní a drsné boty, které mají vynikající vlastnosti pro skateboarding. V té době jezdí v botách Vans celá jižní Kalifornie a vzniká další model, boty Vans Era. Ty vyvinuli legendární skejťáci Tony Alva a Stacey Peralta

Legenda jménem Slip-On

Sean Penn byl ten, kdo strhl lavinu jménem Slip-On. Tyhle boty nosil v kultovním filmu "Zlaté časy na Ridgemont High" a stali se tak populární, že je nosili jak skejťáci, tak bežní uživatelé. Boty Vans Slip-On nosili prostě všichni.

Slip-Ony jsou jedny z neoblíenějších bot v řadách Vans ještě dnes!

Vans Triple Crown

V roce 1994 expanduje značka do zámoří a vyvíjí zcela nové styly a technologie.

Zároveň začíná podporovat legendární skate závody Triple Crown. Ty se později přejmenují na Vans Triple Crown a je to největší svátek milovníků adrenalinových sportů. Dnes se soutěží v disciplínách skate, BMX, surf, wakeboard, motokros, super cross a snowboard.

Dnes sponzoruje značka Vans několik závodů. Mezi největší patří Vans Wraped Tour, nebo Vans Downtown Showdown.

Zastávka Vans Downtown Showdown 2013 v Paříži

4200 m2 pro skateboarding

Rok 1998 je rok vzniku, do té doby největšího, Vans skateparku v Orange County. Ten se stal mekkou pro všechny skejťáky a je jí dodnes.

Holky milují Vans

Kromě oblíbených bot, vyrábí Vans kompletní sortiment street oblečení a to je mezi holkama nesmírně oblíbené. Mezi nejoblíbenější patří dámské mikiny a dámská trička Vans a to pro jejich materiály a především designy, které vystupují z řady. 

V létě jsou pak oblíbené dámské šaty a sukně Vans, se kterými uděláte parádu ať už jste kdekoliv. A na pláže i do města využijete dámské žabky Vans, které nohám poskytnou příjemné, vzdušné nošení. 

 

 

 

 

Triko Rusty jen za 390 Kč! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM