Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Batohy Roxy

Položek: 10

Batohy Roxy

Batohy Roxy jsou praktické a stylové. Mají přehledný vnitřek, pohodlné ramenní popruhy a styl typický pro značku Roxy. Většinu batohů Roxy máte možnost barevně zkombinovat s pásky, nebo peněženkami Roxy a vytvořit tak stylový komplet, se kterým uděláte velkou parádu! Mezi studenty jsou nesmírně oblíbené školní batohy Roxy.

Batohy Roxy za nejlevnější cenu najdeš jen u nás!

 

Další Roxy zavazadla

Batohy Roxy jsou ideální na jakékoliv cesty, ale co když jedete na delší cestu a potřebujete větší zavazadlo?

Pak pro Vás máme Roxy kufry!

Kufry Roxy

jsou na cestách výborným pomocníkem, který dopraví veškeré vybavení v bezpečí. Mají odolné konstrukce, opatřené kolečky, které cestování velmi usnadní. Roxy kufry nabízejí klasický styl značky a barevně je můžete sladit s kabelkami, batohy, peněženkami, nebo pásky.

Chodíte cvičit a potřebujete sportovní tašku?

Máme pro Vás tašky Roxy!

Roxy tašky

Sportovně laděné tašky Roxy můžete využít na cestu do tělocvičny, stejně tak dobře je lze použít na víkendový výlet s kámoškama.

Kabelky Roxy

Stylová kabelka je zapotřebí neustále, proto je tu pro Vás kategorie kabelky Roxy. Výběr je obrovský a dostanete u nás kabelky Roxy na pláž, do města i do školy, modely přes rameno i do ruky, větší, menší, vyberte si tu ideální přesně pro Vás!

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM