0

Trička Vans

Trička Vans mají ikonický styl, který má fanoušky po celém světě. Ať už jseš zapálený skater nebo máš značku Vans jenom rád, u nás si triko Vans určitě vybereš! Máme kousky pro kluky, pro holky i pro děti, s krátkým i s dlouhým rukávem, prostě výběr jak se patří.

Položek: 98

trička VANS

V oblasti akčních sportů jsou trička Vans jedna z nejprodávanějších. Typický styl triček Vans je inspirován v boardových sportech jako skateboarding, surfing nebo snowboarding a také v muzice. Trička Vans jsou vyrobena ze 100% bavlny, takže poskytují příjemné pohodlí. Trička Vans mají potisky, které jsou kvalitně zpracované a dlouho vydrží. V nabídce naleznete jak trička Vans pánská, tak trička Vans dámská.

VANS - tohle jméno už zná v dnešní době snad každý. Značka Vans je proslavená napříč světem i zaměřením od skateboardingu přes snowboarding po bmx.

Historie značky Vans se začala psát již v roce 1966. Tehdy Paul Van Doren, zakladatel značky, prodával první boty Vans ze své garáže. Postupem času si Vans botymikiny a trička získaly velkou popularitu a to, co začalo jako garážový prodej, se rozjelo do světové značky.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM