0

Sluneční brýle Vans

Stylovka, která by neměla chybět žádnému milovníkovi této značky. Sluneční brýle Vans dodávají potřebný styl a ochranu proti UV paprskům za cenu, která nezruinuje tvůj rozpočet!

Položek: 8

sluneční brýle Vans

Sluneční brýle Vans nabízejí perfektní ochranu očí v typickém stylu značky Vans. Inspiraci získává v adrenalinových sportech a tvrdé muzice a podle toho také brýle Vans vypadají.

Vans na léto

Brýle jsou vybrány, teď ještě doplnit letní šatník!

V první řadě je nutné být vybaven na pláž, proto zkoukni plavky Vans, které jsou super jak na pláž, na plavání, na surf, ale i do města. Abyste nešli na pláž bos, doporučujeme obout žabky nebo pantofle Vans, které si tvoje nohy budou pochvalovat díky pohodlí a komfortu.

VANS - tohle jméno už zná v dnešní době snad každý. Značka Vans je proslavená napříč světem i zaměřením od skateboardingu přes snowboarding po bmx.

Historie značky Vans se začala psát již v roce 1966. Tehdy Paul Van Doren, zakladatel značky, prodával první boty Vans ze své garáže. Postupem času si Vans botymikiny a trička získaly velkou popularitu a to, co začalo jako garážový prodej, se rozjelo do světové značky.