0

Mikiny Vans

Mikiny Vans jsou klasika jak pro skateboardové nadšence, tak pro všechny milovníky této značky. Pořiď si mikinu Vans s kapucí nebo bez kapuce a reprezentuj svoji oblíbenou značku všude, kam přijdeš!

Položek: 60

mikiny VANS

Mikiny Vans jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízejí střihy, které nijak neomezují v pohybu. Mikiny Vans můžete dostat s kapucí i bez, na zip i bez zipu. Všechny mikiny Vans nabízejí kvalitní potisky, nebo vyšívaná loga v klasickém stylu značky Vans. Vans mikiny jsou k dostání jak v pánské, tak v dámské verzi, dostat můžete i Vans mikiny dětské.

VANS - tohle jméno už zná v dnešní době snad každý. Značka Vans je proslavená napříč světem i zaměřením od skateboardingu přes snowboarding po bmx.

Historie značky Vans se začala psát již v roce 1966. Tehdy Paul Van Doren, zakladatel značky, prodával první boty Vans ze své garáže. Postupem času si Vans botymikiny a trička získaly velkou popularitu a to, co začalo jako garážový prodej, se rozjelo do světové značky.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM