Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 21

Vans kalhoty

Kalhoty Vans jsou vyrobeny tak, aby se dali použít jak k běžnému nošení, tak na sportování. Mají pohodlné střihy, které nijak neomezují v pohybu, takže je s velkou oblibou používají např. jezdci BMX, nebo skateboardisté. Kvalitní materiály jsou další devízou, kterou kalhoty Vans nabízejí.

A na léto pro Vás máme Vans kraťasy.

Legendární boty Vans

První Vansky začal prodávat Paul Van Doren, zakladatel značky, 16. března 1966.

Tehdy přinesl na trh první, coreové boty pro skejťáky. Byly to boty Vans #44 a staly se naprostým hitem, který započal éru opravdových skate bot. Boty Vans #44 dostanete i v dnešních dnech a to pod názvem Vans Authentic.

Obrovská popularita mezi skateboardisty přiměla Stacey Peraltu a Tony Alvu, jedny z nejlepších skaterů své doby, vytvořit nový model s názvem Vans #95. Dnes se prodávají jako model Vans Era a jsou to jedny z nejoblíbenějších modelů vůbec.

Další komerční mezník značky Vans nastal, když boty Vans představil Sean Penn v legendárním filmu Zlaté časy na Ridgemont High. Jednalo se o model Vans Slip-On a od té doby je nosili jak skejťáci, tak normální lidé po celé Kalifornii.

Od té doby prošla značka Vans mnoha více, či méně zdařilých období, kdy musela vyhlásit konkurz, do tří let splanila své dluhy (vzniklé při výrobě jiných produktů) a poté Paul prodal podíl investiční společnosti a značka Vans dostala novou injekci a expanduje na celosvětový trh.

Vans závody

Vans se také aktivně angažuje ve světě adrenalinových sportů pořádáním různých závodů v kategoriích skateboarding, surfing, BMX, downhill ad. Mezi jinými jsou to legendární závody v bowlu Vans Pro-Tec Pool Party, Vans Downtown Showdown, který ustanovi zcela nový koncept v pořádání skate závodů, nebo punkový festival adrenalinových sportů a hudby Vans Wraped Tour.

Takhle to na Vans Pro-Tec Pool Party vypadalo v roce 2013

 

Boty Vans u nás

V dnešních dnech nabízí značka ucelený výběr street i zimního oblečení a pochopitelně boty Vans. Nabídku máme obrovskou, takže u nás dostanete boty dámské Vans, pro všechny holky, které chtějí být ve stylu, i boty pánské Vans pro všechny frajery, kteří chtěj holky zajlmout.

Dobrá zpráva je, že u nás dostanete boty Vans levně!

Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM