0

New Era

Celosvětově jedny z nejoblíbenějších kšiltovek jsou kšiltovky značky NEW ERA a můžete je dostat s logy teamů NFL, NBA, NHL a MLB, ale také s logy značek Burton, Vans, Nike atd

Položek: 15

NEW ERA

New Era Cap je americká značka, která se specializuje na výrobu široké škály kšiltovek, jako jsou baseballové čepice, snapbacky a další.

Značka NEW ERA byla založena v roce 1920 v Buffalu v americkém státě New York a od té doby se stala jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších značek v oblasti kšiltovek a sportovního oblečení.

New Era je známá pro své kšiltovky s charakteristickou výšivkou s logem na přední části a pro své spolupráce s různými sportovními ligami a týmy, včetně Major League Baseball, National Football League, National Basketball Association a dalších. Kromě toho New Era spolupracuje s mnoha populárními značkami a designéry, jako jsou například Burton, Vans, Nike, ale taky třeba s Levi's, Disney, Coca-Cola a mnoho dalších.

New Era je známá pro svou kvalitní výrobu a materiály, které používá při výrobě svých produktů. Jejich kšiltovky jsou vyrobeny z přírodních vláken, jako je bavlna, díky čemuž jsou velmi pohodlné a odolné.

Kšiltovky značky New Era nabízí různé velikosti a styly kšiltovky, aby vyhovovaly potřebám různých zákazníků.

Celkově je New Era jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších značek v oblasti kšiltovek a sportovního oblečení.