0

Rossignol

Rossignol je ikonická francouzská značka zimních sportů, která nabízí širokou škálu produktů jak pro amatéry tak profi jezdce v lyžování a snowboardingu. V Rossignolu sbírají zkušenosti přes 100 let a dokáží vytvářet hi-tech a intuitivní řady produktů navržených tak, aby každému z vás poskytly intenzivní a perfektní zážitky z jízdy.

Položek: 21

ROSSIGNOL

Ikona minulosti, symbol současnosti

Značka Rossignol byla založena v roce 1907 Carpenter Abelem Rossignolem, zapáleným lyžařem. 

Rossignol spojuje módu a sport. Vytváří produkty neformálního životního stylu a elegantní sportovní kolekce.

Ikona minulosti, symbol současnosti, Rossignol, inspirován kořeny v lyžování a výjjimečným historickým dědictvím, buduje budoucnost každý den. Dalším mezníkem ve vývoji značky je vybudování autentického, moderního, horského životního stylu lyžařského a snowboardového vybavení, stejně jako oblečení na hory, i na léto.

Rossignol se dále vyvíjí ze specificky snow sportovní značky do lifestyle horské značky. Nová fáze Rossignol je designování a vývoj prostředků a oblečení do hor, které využijete v průběhu celého roku.

Nový Rossignol, více než kdy dřív, silně podporuje myšlenku čisté horské značky. To je silný a univerzální odkaz, který vyjadřuje prostou ambici: stát se značkou pro všechny, kdo se značkou Rossignol sdílí vášeň pro horský životní styl.

Do jejich snowboardového teamu patří např. Xavier de le Rue, Enzo Nilo, Hans Kestila nebo Marion Haerty.