Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Rossignol

Položek: 94

ROSSIGNOL

Ikona minulosti, symbol současnosti

Značka Rossignol byla založena v roce 1907 Carpenter Abelem Rossignolem, zapáleným lyžařem. 

Značka je starší už více než 100 let. 100 let, v průběhu kterých jsme byli vždy nadšeni horami, 100 let vášnivého odhodlání, 100 let, kdy jsme naplnili naše profesionální znalosti. 

Ikona minulosti, symbol současnosti, Rossignol, inspirován kořeny v lyžování a výjjimečným historickým dědictvím, buduje budoucnost každý den. Dalším mezníkem ve vývoji značky je vybudování autentického, moderního, horského životního stylu lyžařského a snowboardového vybavení, stejně jako oblečení na hory, i na léto.

Rossignol se dále vyvíjí ze specificky snow sportovní značky do lifestyle horské značky. Nová fáze Rossignol je designování a vývoj prostředků a oblečení do hor, které využijete v průběhu celého roku.

Nový Rossignol, s větším zaměřením na lifesytle, než kdy dřív, solně podporuje myšlenku čisté horské značky. To je silný a univerzální odkaz, který vyjadřuje prostou ambici: stát se značkou pro všechny, kdo se značkou Rossignol sdílí vášeň pro horský životní styl.

Designujeme a vyrábíme lyže, vázání na lyže, lyžařské boty, snowboardy, technické vybavení a vyvíjíme oblečené pro jakoukoliv sezónu. 

 

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM